[PS3] Ni no Kuni: Wrath of the White Witch
0

Bu konuda 3 mesaj var

NiNoKuni.jpg

Oyunun gelistiricisi Japon Level-5, anmasyonlar ise Studio Ghibli imzali... Zaten benim bu oyuna merakim da Studio Ghibli'nin istirakini duyduktan sonra basladi... Oyunun turu RPG, ben cok oynamadim bugune kadar o yuzden cok detayli bir analiz yapamayacagim... Yalniz bastan belirteyim animasyonlar super ve 

muhtesem... Ozellikle Kokoro na Kakera harikulade... 

Ben daha 6 saat filan oynamisimdir ama sunu soyleyeyim; daha yeni yeni tutorial kisimlari bitiyor... 6 saatte COD'un single kismi biter herhalde... Oyun acayip uzun belli, zaten oyun cok zengin bir icerige sahip... Muthis emek harcanmis oldugu her yerinden belli oluyor... 

PSN'de gecen gun 21TL'ye inmis oldugunu gorunce aldim, su an ne kadar bilmiyorum ama yanilmiyorsam bundan 2 3 hafta evvel 60TL civariydi... O fiyati da hak ediyor gerci... 

Bir de oyun acayip sirin, siz oynarken coluk cocuk cizgi film niyetine izleyebilir... 

Simdilik tavsiye vs. birsey diyemiyorum cunku daha oyunun onsozundeyim diyebilirim...

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Konuyu buraya da aktardiktan sonra yorumlara geceyim... Gerci cok benim yorumuma ihtiyaci yok oyunun puanlari, aldigi oduller ortada... 

Yaklasik 57 saati devirdim oyunda, 52-53 saat civarinda "maalesef bitti" diye dusunup, oyundaki yan gorevleri [ errand, bounty hunt vs. ] bitireyim derken oyunun baska yerlere gitmeme izin vermedigini gorup anlam verememistim, meger sebebi varmis... Yan gorevler vs. derken 70 saati bulurum rahat... Ki bu 70 saate hidden treasures dahil degil, 1/100 durumda su an... Ona kassam kac saate gider bilemiyorum...

Oyun icin muthis emek harcanmis bir kere onu belirteyim... Ilk mesajda muziklerden bahsetmistim, animasyonlar, grafikler, hikaye vs. akliniza gelen her konuda muhtesem bir oyun... Oyunda yer alan hicbir karakter oylesine yer almiyor, hepsinin bir hikayesi, bir rolu mevcut... Oyunun baslarindan itibaren gordugumuz ama kim oldugu ile ilgili bilgimiz olmayan bir karakterin hikayesi, "oyunun bittigini zannettigim" yerden sonra basliyor mesela... 

Aslinda oyunu konu basliklarina ayirip tek tek yorum yapmak lazim cunku o kadar cok emek harcanmis ki su an benim yaptigim gibi yorum yapmak ayip... :D

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yorum yazmak için üye olun veya giriş yapın

Yorum yazmak için üye olmanız lazım

Üye ol

Üye olun ve sitemizin tüm avantajlarından yararlanın!

Yeni bir hesap oluştur

Giriş yap

Zaten üyemiz misin? O halde giriş yap

Hemen giriş yap
0

• Bu sayfadaki üyeler   0 üye

Şu an bu sayfayı görüntüleyen bir üye yok