Mediamarkt Online Alışveriş
1 1

Bu konuda 8 mesaj var

Mediamarkt'ı online olarak kullanan var mı?

Almak istediğim bir kahve öğütücü vardı, diğer mağazalardan az daha ucuz olduğu için mediamarkt.com.tr'den sipariş verdim. 7-10 gün dediği tedarik süresi geçti ve mağazayı aradım. Tedarikte diye geçiştirdi ve herhangi bir süre veremeyeceğini söyledi. Beni 1 ay bekletip, siparişi tedarik edemiyoruz diye iptal etmeleri ihtimalini sordum, call center çalışanı bayağı mırın kırın etti ama öyle bir ihtimal olduğunu sonunda söyledi.

Şikayetvar'da hep benzer şikayetler varmış, tabi ben bunları daha yeni okudum.

Benzer tecrübe yaşayan var mı? Sonunda ürün tedarik edildi mi? 

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Arkadaşımın doğum gününe 5 gün kala kablosuz kulaklık siparişi vermiştim.3 gün sonra hala tedarikte görününce siparişi iptal edeceğimi belirtip açtım ağzımı bir güzel içimi döktüm.24 saat sonra kulaklık elimdeydi..

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Ben klavye sipariş ettim bayağı bir bekledim acil ihtiyaç olmadığı için birsey de demedim.

Hocam ne kadar gecikti? Sonunda sorunsuz geldi mi?

Benim de acelesi yok ve piyasanin altinda fiyat oldugu icin sabrediyorum =) Ama sonunda 1 ay bekleyip, yok biz getirtemedik derler diye korkuyorum.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

@@kronus Merhaba, ben iki hafta civâri bekledim ama kapalı kutulu sorunsuz bir ürün geldi. Stok var diyorsa geliyor, belki başka mağzadan malı çekiyorlar o yuzden bekletiyorlar. İki ürün aldım diğerinde de 1 hafta beklemiştim.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

2 kez bu hatayı yaptım, 2'sinde de 15 gün bekledim ve sonunda siparişi iptal ettim.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Bugun tekrar aradim, "hazirlaniyor" dediler. Call center gorevlisi bilgilendirme icin talimat alabilecegini soyledi ve talimat verdim. 

Birkac saat sonra aradilar ve siparisimin temin edilemeyecegini, iptal edilecegini soylediler.

Mediamarkt profesyonellikten cok uzak bir firma. Kesinlikle buradan alisveris yapmanizi tavsiye etmiyorum. Bana ders oldu. 

Turkiye'de kotu e-ticaret'e alistik ama bunlar sinirlari zorluyor.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Her zaman söylüyorum, ebay, aliexpress teki , amator denecek ufak satıcılar bile bizdeki büyük mağazalardan ciddi çalışıyor. 

Yabancı markalara aldanmamak lazım. Buraya gelince, burdaki düzene uyum sağlıyorlar.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yorum yazmak için üye olun veya giriş yapın

Yorum yazmak için üye olmanız lazım

Üye ol

Üye olun ve sitemizin tüm avantajlarından yararlanın!

Yeni bir hesap oluştur

Giriş yap

Zaten üyemiz misin? O halde giriş yap

Hemen giriş yap
1 1

• Bu sayfadaki üyeler   0 üye

Şu an bu sayfayı görüntüleyen bir üye yok