Pablo 'Definitive' Vader

CHW
 • Content count

  2,467
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  36

Pablo 'Definitive' Vader last won the day on February 10

Pablo 'Definitive' Vader had the most liked content!

About Pablo 'Definitive' Vader

 • Rank
  Doomed
 • Birthday 06/28/1976

Profile Information

 • Cinsiyet
  Erkek
 • Yaşadığı yer
  Istanbul
 1. https://www.mediamarkt.com.tr/tr/product/_sony-ghost-of-tsushıma-ps4-1209900.html?ga_query=Ghost+of+Tsushima Ghost of Tsushima 149 TL
 2. Doğru marka ve modelle kasko yapıldıysa aracın standart donanımlarını ekletmek gerekmiyor diye biliyorum. Bu tip konularda sigorta şirketinin çağrı merkezi yerine çalıştığınız acentayı arayıp onlardan bilgi ve yardım istemek daha hızlı çözüm verebiliyor.
 3. Oyunların konsol ve PC şeklinde ayrım yapılarak eklenmesi hoş bir davranış değil. 😒
 4. Uzun zamandır kullanmadım ama süreç değişmediyse Office'in aktifleştirildiği Microsoft Hesabına girilmesi, hesap içerisinde uninstall ve deactivation yapılması gerekiyor. Bunu yapmadan o key'i ilgili Microsoft Account'undan düşürmenin bir yolu yoktu eğer sonradan bir workaround gelmediyse. Ayrılan kişiyle iletişim devam ediyorsa kendisinden yardım almanız gerekebilir.
 5. O zaman bunu pas geçebilirim. Kafa dağıtmalık iyi oluyor böyle interaktif filmler ama kalite kötüyse çekilmez.
 6. Ekran kartlarını yağa atıp soğutmayı planlayan 104581105. rig sahibi mi var orada?
 7. @stardust oyunu bitirince satmadan yolla da biz de tadına bakalım. O kadar dedik dijital al diye dinletemedik.
 8. Büyük lokma ye, büyük laf etme. Zamanında konsol için de demediğin laf kalmıyordu, şimdi başından kalkmıyorsun.
 9. Öyle bir coin bulsam alırım 3 seneliğine. Bir miktar BTC ve ETH var umuyorum 2 sene sonra 200k USD vurursa BTC yanında ETH u da taşıyarak üniversite dönemini de cüzdana dokunmadan atlatırız. Kız sağolsun zaten ortaokulu liseyi boyuna 100% bursla yapıştırıyor. CP 2077 için de millet paso trainer ile dalıyormuş, başka türlü çekilmiyor diyen dolu Internet, güzelim konseptin içine sıçıldı resmen.
 10. Benim hesapta SIMS 4 mü var ek paketleriyle birlikte? Ücretsiz vermiştim PSN+ onu yahu kız için bile SIMS'e para vermem yani. Sorma Razer Kitty ile birlikte yanında klavye ve mouse unu da alma sevdasından bunları alırsak notebook değiştirmeyiz diyerek son dönemeçten zor kaçtım. Şimdi bekliyoruz Ryzen + RTX combosu düzgün cihaz çıkmasını.
 11. Benim mining le falan çok bir işim yok yahu. Borsa falan da pek sevmem o yüzden alıp satmıyorum. Seni sinyalcibaşı olarak atamak istiyorum nereye başvuruyoruz? Cimer'e mi yazayım ne yapayım? Cyberpunk başlığında istediğimiz gibi geyik yapabiliriz herhalde, nasıl olsa daha ortada elle tutulur bir oyun yok.
 12. Benim kız 16 yaşını bitirdiği için kendi bilgisayarında oyun oynarken bunu versem eline herhalde babam alzheimer falan oldu diye düşünecektir. Gerçi yaş büyüse de kızların çoğunluğunda pembe hastalığı bitmiyor. Sonunda kavga dövüş ikna olup Amazon'dan Razer Kraken Kitty sipariş verdim. 10 günde ancak kargoya verebildiler, az bulunuyormuş o yüzden tedarik süresi uzunmuş.
 13. Hiç demiyorsun Definitive Abi gel bir iki tur da birlikte atalım şu coin aleminde.
 14. Gamepad her modelden mevcut mümkün olduğunca bende kullanmayı tercih ediyorum. XBOX One gamepad'ine bizim kız yapıştığı için bu ara ya 360 yada Steam controller ile takılıyorum.
 15. Ben beklemeye devam ediyorum. @TiesTorN hah olmuş artık oynayayım diyip satın alınca başlayacağım. @stardust o ekran kartını alıp oyunları hızlıca bitirip satmış olsaydın Coin'den borsadan şundan bundan fazla kazandırmış olurdu cidden.