Pablo 'Definitive' Vader

CHW
 • Content count

  2,712
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  42

Pablo 'Definitive' Vader last won the day on April 25

Pablo 'Definitive' Vader had the most liked content!

About Pablo 'Definitive' Vader

 • Rank
  Doomed
 • Birthday 06/28/1976

Profile Information

 • Cinsiyet
  Erkek
 • Yaşadığı yer
  Istanbul
 1. E bu G305'den daha güzel görünüyor.
 2. Soğutucu çanta ne demek? Taşınabilir buzdolabı gibi birşey mi yoksa sadece buz küpleri falan koyunca içerisindeki sıcaklığın düşmesine mi engel oluyor? @antibit
 3. PS4 Pro'da oynarım ben DS'i, zaten yavaş yavaş oynarım o yüzden PC grafiklerini görüp aklım kalsın istemiyorum. Sürekli bilgisayar koltuğunda oturmaktan sıkıldım işin doğrusu, hanım da yaz için Bodrum'a geçici göç etmişken salondaki koltuğumda rahat rahat casual gamer hayatı yaşıyorum. Grafikler ve FPS sınırları falan çok umrumda değil işin doğrusunu söylemek gerekirse. Zaten o kadar çok oyun geldi ki yeni hesapla neye bakacağım zaman bulup bilmiyorum.
 4. Stray gitti elimden mecbur kız oynayacak ben izleyeceğim. Hayatında ilk defa hikayeli bir single player oyun oynuyor, o yüzden araya girmeyip izleyip takılınca yol gösteriyorum. Kedi hastası olduğu için de epey keyif aldı. Zaten üniversite hazırlık kursu ile epey yorulurken iyi oldu arada kafa dağıtacak birşey çıktı. GoT çok güzel bir hikaye de anlatıyor gibiydi ve mekanikleri çok güzel yapmışlar. Merak ediyorum ama bakayım diğer oyunlara da olmadı PS5 Pro dönemine ertelerim. Bana grafikler PS4 Pro'da da gayet güzel geldi ama bir iki video bakayım PS4 vs PS5 de ona göre bekletirim belki. Death Stranding 'in PS5'de bir farkı var mı?
 5. Stray'e başladım, sadece intro videosunu izledim. Kızım görünce kaptı oynadı 2 saat, sen başka oyun oyna dedi kapattı gitti kitap okumaya. PS5 almadım, şimdi beni durduk yere masrafa sokma.
 6. Playstation Plus'u upgrade edince satın almadığım bir kaç oyun birden düştü Playstation'a. Ghost of Tsushima'ya şöyle bir bakayım dedim bırakamadım 2-3 saat oynadım. Biraz daha oynarım gibi görünüyor, epey güzel bir açık dünya keyfi yapmışlar.
 7. Elim değmişken vurdum geçtim, PS4'ü açacaktım öncesinde PC'den hesaba bakayım dedim fena olmadı. PS4'ü açınca gördüğüm kadarıyla bu kadar oyunu oynamaya ömür falan yetmez. Zaten Stray almaya niyetlenmiştim, Death Stranding için de aklım gidip geliyordu. İkisini alacağıma 2024.03'e kadar yapıştırmak daha mantıklı geldi. Arada bir sürü oynamayı düşündüğüm ek oyunum(uz) oldu işte. Arada 10 gün yatıya falan giderken PS5'i kucağıma atıp kaçsan da biraz kurcalasam ne güzel olmaz mı?
 8. @stardustbenim aboneliği PlayStation Plus Deluxe olarak güncelledim, sana bir faydası var mı bakarsın cihazdan.
 9. Aktif abonelik yoksa yapılabiliyor. Ben birkaç gün önce 1 aylık Gamepass for PC almıştım ama onu iptal ettim. Tüm ücreti kartıma iade etti ve aynı gün bu operasyonu yaptım. Aktif abonelik varsa olmuyormuş.
 10. Zengin gamer da almalı eğer PC yada XBOX kullanıyorsa. Zengin insan parasının kıymetini bilen insandır.
 11. @Najaz764,93 TL tuttu. Aylık bakınca 21,25 TL / Ay gibi bir fiyat oluyor. Mevcut aylık Gamepass Ultimate (44,99 TL / Ay) fiyatının yarısından daha ucuz ve 36 ay boyunca o fiyatta kalacak mı belli değil elbette.
 12. Bu ay Gamepass aboneliğim bitmişti. Windows 10 Store'dan 6 tane 6 aylık kod alıp Live Gold 'ları 3 yıllık hesaba ekledim. Sonra 1 aylık Game Pass Ultimate ekleyince 37 aylık aboneliğim yüklenmiş oldu. Sistem hala çalışıyor yani.
 13. Alt başlık/alan olduğu için oluşan bir bug olabilir. Alanı doğrudan diğerleri gibi ana kısma yeniden açıp mevcut mesajları oraya taşıyarak bir süre test edilebilir, sanırım bunu yapmak çok zor değil kullanılan sistemde. Sonuçta asıl önemli bölümlere sızamadıkları için aslında dert değil, bize de mavra konusu çıkıyor ama çözelim diye düşünülüyorsa bu yolu bir deneyebilirsin.
 14. @SkyWarriorbir de öyle düşünecek kaç kişi olabilir? Sonuçta ekran kartı alan kitlenin büyük çoğunluğu oyun performansına bakıyor, bir de madenciler vardı ama son piyasa şartlarında pek burunları çıkmıyor mağaralardan.
 15. Tamam spam yap ama bari İngilizce yap.