Pablo 'Definitive' Vader

CHW
 • Content count

  2,515
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  36

Pablo 'Definitive' Vader last won the day on February 10

Pablo 'Definitive' Vader had the most liked content!

About Pablo 'Definitive' Vader

 • Rank
  Doomed
 • Birthday 06/28/1976

Profile Information

 • Cinsiyet
  Erkek
 • Yaşadığı yer
  Istanbul
 1. Game Pass'ten West of Dead oynuyorum, daha doğrusu oynuyordum. Oyundan çok keyif aldım ama Gamepass'ten kalkmak üzere olduğu için gidip Steam'den satın aldım oradan devam ediyorum. Official Web Site : https://westofdead.com/ Steam Link : https://store.steampowered.com/app/1016790/West_of_Dead/
 2. Steam kullanıcı adı neydi? Mesaj falan gelirse tongaya düşmeyelim.
 3. Hep 50 TL'lik 100 TL'lik alsan rahat edeceksin. Neden dar gelirli gibi davranmayıp depoyu dolduruyorsun? 😎
 4. Microsoft Game Pass ile Pathway oynuyorum. Linklerini paylaşayım : Official Trailer : https://www.youtube.com/watch?v=JW7HkW8866M Steam : https://store.steampowered.com/app/546430/Pathway/ Metacritic : https://www.metacritic.com/game/pc/pathway Game Pass olmasa bile Steam'de zaten 26 TL fiyatıyla bir şans vermeye değecek keyifli ve rahat oynanan bir oyun. Türü sevenlere tavsiye ederim.
 5. Kendimi epey tuttum sormamak için ama dayanamıyorum. Neden illa 1080p TV gerekiyor?
 6. Onlar gelsin stoğu olmasın geçsin sonra slim çıksın o zamana kadar herhalde oyun da çıkar alırım o zaman.
 7. @Whooosh Benim linkini paylaştığım modelde harita kayıt etme ve haritadan istediğin odayı seçerek sadece orayı temizletme özelliği var. Ancak ev büyük olunca bazen wifi ile bağlantısı kopuyor sanırım ve öyle bir durumda bazen istasyona geri dönemeyebiliyor. Çok sık başıma gelmedi ve belki de başka sorun olmuştur emin de değilim ama ben wifi bağlantısı koptu diye düşündüm. Xiaomi zibilyon tane model üretiyor sanırım yok Essential yok Pro yok Standart diye karma karışık ürünleştirme yapıyorlar.
 8. Xiaomi Mi Robot Vacuum Mop Pro , 2020 Mayıs'ta aldım ben ve memnunum. Üstünden 1 yıl geçtiği için yeni modeller daha fazla özellik ..vs çıkmış olabilir. Ben İncehesap'tan almıştım baktım indirimde gibi görünüyor ama araştırırsınız. Bu modelde hem süpürme ve mop özelliği var, harita kayıt etme özelliği de mevcut. https://www.incehesap.com/xiaomi-mi-robot-vacuum-mop-pro-akilli-robot-supurge-siyah-fiyati-45774/
 9. Mesafeli satış için her yerde 14 gün, cayma hakkı süresi firmadan firmaya değişen bir hak değil. Hepsiburada'da da aynı sürede cayma hakkı kullanılabiliyor boşuna 300 TL fazla vermişsin.
 10. Nice. Birkaç bölüm biriksin de izleyelim. İlk bölümü attım kenara.
 11. Retail Windows ve Office lisanslarının ucuzu pek yok bildiğim kadarıyla.
 12. Bitcoin ile ödeme yapıp Darkweb'den mi aldın yahu nasıl karışık. 🤣
 13. Hocam ürünün telefona yüklenen uygulaması birden fazla telefona yüklenip yönetmek mümkün mü? Sormuştum ama önceki sayfada bir yerlerde karanlığa gömüldü sanırım. Bir de nereden sipariş ettin?
 14. @stardustbenim hesaba ekler misin Days Gone bedavaymış.
 15. @Copperminehocam Philips Hue ve türevleri öyle olabilir de @Whooosh'un aldıkları bildiğimiz ampülün 1 adım ilerisinde günlük kullanılabilecek ürünler.