Definitive

CHW
 • Content count

  3,537
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  97

Definitive last won the day on July 8

Definitive had the most liked content!

About Definitive

 • Rank

 • Birthday 06/28/1976

Profile Information

 • Cinsiyet
  Erkek
 • Yaşadığı yer
  Istanbul
 1. PSU da alacaksın muhtemelen yanında.
 2. Multifocal Lens ile ilgili olarak Veni Vidi Göz'de Özer Kavalcıoğlu'nu öneririm. İkinci önerim de aynı hastaneden Tuğrul Akın. Ama imkan ve randevu bulabiliyorsanız Özer Bey kesin çözüm diyorum kendi tecrübeme ve çevremdeki sonuçlara bakarak.
 3. Görünce heyecanlandım, Summer 2025'i görünce söndüm.
 4. Google Authenticator
 5. Google Authenticator'un vermediği ne var ki bu üçüncü parti ürünleri deniyorsunuz?
 6. 2018 Tucson'u da Carvak'a sattık bugün. Vavacars, Arabam.com, BorusanNext ile Carvak arasında en yüksek teklifi Carvak yaptı. Sahibinden ..vb satmaya çalışsam belki 30-40 bin TL daha pahalıya satma ihtimalim olurdu ama uğraşmaya değmezdi. En kötü teklifi Vavacars verdi. Onların 970 bin TL dediği ortamda Carvak 1.1M 'a alırız diyince hemen verip geçtik. Temmuz sonuna kadar zamanı olmasına rağmen Temmuz MTV'sini ödemek zorunda kaldım. Ağustos'ta bitecek kaskodan kurtulmuş oldum.
 7. Göz ameliyatı olana kadar en büyük derdim güneş gözlükleriydi. Bunları genelde numaralı gözlük üzerine klipsli mıknatıslı güneş gözlüğü takılabilen modelde gözlük kullanarak çözüyordum. Örnek bir ürün de bulmaya çalıştım yaklaşık şöyle bir şey : https://www.trendyol.com/zarossi/klipsli-miknatisli-gunes-gozlugu-lacivert-polarize-klips-unisex-buyuk-model-p-455118957 Bence multifocal lens ile hem katarakt hem tüm diğer göz arızalarından kurtulmaya gözünüz uygun mu bir test yaptırın.
 8. Bunları her gün düzenli kullanınca o kadar özenle temizlemek büyük dert geliyor bana. Aynı meyve suyu sıkma makineleri gibi.
 9. Bu öneri gelirse beni de etiketleyin, merak ettim denemekten zarar gelmez.
 10. Çin'li üreticilerden araba alanlar oturdukları yerden para kazanacak gibi görünüyor. Ek gümrük vergisi geliyormuş, ikinci el fiyatlarına da yaklaşık aynı oranda yansır.
 11. Beleş değil, aylık abonelik ücreti karşılığında oynanabiliyor. IOS'te bakayım, Star Wars'tan çöp çıksa bakmak lazım. Teşekkürler. Teraziye tıkladım.
 12. Yılda 1 kez simkart takıp kullanmayı unutma.
 13. Microsoft bu oyun ve konsol işlerinde bana mobilde yaptıklarını hatırlatıyor, umarım yanılırım.
 14. Şehirlerarası yolda V8 ile o sarfiyattan iyisi için arabayı çekiciye yüklemek yada iterek götürmek lazım herhalde.
 15. Kullanamayacağın arabayı niye alasın zaten?