Definitive

CHW
 • Content count

  3,003
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  50

Definitive last won the day on March 25

Definitive had the most liked content!

About Definitive

 • Rank

 • Birthday 06/28/1976

Profile Information

 • Cinsiyet
  Erkek
 • Yaşadığı yer
  Istanbul
 1. Mouse pad demek ayıp olacağı için deskpad diyeyim, SteelSeries QcK 3XL kullanıyorum. Üstünde de 900x400x3mm büyüklüğünde aşağıdaki mousepad var.
 2. Oyun güncellenip adam olsun sonrasında SE olarak oynayacağım. Bundan sonra çıkışta bu kadar test bile edilmediğini belli eden oyunlara para vermeyi düşünmüyorum. Çaldım, ama bir sor niye çaldım moduna gireceğim.
 3. Gazlanmaya gerek yok, bu sefer sıçmışlar işte. Düzelsin bakarız duruma.
 4. Twitter EYT tayfasını organize edebilsek onlar getirir Diablo 'yu Gamepass'e aslında.
 5. Olsun hocam üzme kendini. Dinimiz hoşgörü dinidir, Rabbim affetsin der devam edersin. Aklında olsun ölmeden önce bir şahadet yapıştır, müslüman olarak tövbekar olup ölüver. Cezanı çeker sonra hurilere akarsın. Beta çok kötü bir zamana geldi, bugün ve yarın neredeyse hiç evde vakit geçirmeyeceğim.
 6. Demo sürümünde yayın yapan hemen herkes gamepad ile oynuyordu, Disket Kutusu'nda Sinan Akkol klavye mouse ile oynamış diye adama demediklerini bırakmadılar. Bu devirde gamepad dostu oyun yapmayan firma da yok oynanamayan oyun türü de. En iyisini yapmışsın konsol için ön sipariş vererek.
 7. Bakalım beta açıldığında sunuculara girmek mümkün olacak mı?
 8. Ben fiber kullanıyorum, VDSL ile ilgili herhangi bir tecrübem yok, yanlış anlaşılmasın. Bu arada TV+ için ben alırken iki cihaz vardı, 4K olanı tercih ettim. Aklında bulunsunç.
 9. 2.5 yıldır 100 Mbit fiber ile TV+ birlikte kullanıyorum. 4k TV kutusu ile kullanıyorum. İkisinde de bir problem yaşamıyorum. Tek şikayetim benim oturduğum yerde 100 Mbit üstü bir hız veremiyor olmaları ama genel tecrübemi olumsuz etkileyecek bir faktör değil. 200-500 Mbit gibi bir hıza geçmek isteyip geçememek koydu biraz sadece. Çok fazla TV izlemem ama son 24 saatte herhangi bir zamana geri sarabilmek gibi özellikleri işime yarıyor.
 10. En son ne zaman herhangi bir yazılım yada oyun için SE kullanmıştım hatırlamıyorum. Uğraşılmaz, zaten onlarca saatlik oyun, sadece 1 akşam yemeğini dışarda yemesem zaten 300 TL cebimde kalır.
 11. Elden Ring 'e herhangi bir indirim yok, 599 TL. Playstation'ı sattığım için 197,4 TL bayılıp GoW aldım, PC'de bitireyim bari.
 12. Evet, 24 Mart'ta download edilebilecek ve 26 Mart'ta girilebilecek. Kaç gün sürüyor onu hatırlamıyorum.
 13. Oscar alan bir çok film eh işte, meeh denecek kıvamda filmler zaten.
 14. iCloud ile senkronizasyon Synology DS220j'de yok, benim bildiğim iCloud dışarı açık değil zaten ama belki değişmiştir. Desteklediği cloud provider listesini ekran görüntüsü olarak atıyorum. Ben Office 365 kullandığım için oradan gelen 1 TB Onedrive ile senkronizasyon yapıyorum.