Heroes of Might and Magic III HD
0

Bu konuda 6 mesaj var

Bu konu üzerine fazla konuşamamıştık, oyunu tecrübe edenler pek memnun değil ben ilk günü alacaktım Ubi faktörünü düşünerek biraz bekledim. Frame düşüşü, fare gecikmesi, kalitesizlikten bahsediliyor gördüğüm kadarıyla en azından yama ile düzeltilmesi lazım sorunların. 

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Ben ilaçlı deniyorum. Fena değil,ama şu yaratıkların üzerine gelince zorluk derecesi yazardı eskiden. Şimdi sadece sayısı yazıyor.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Belki bir ayarı vardır net sayıyı bir büyü yapıp görüyorduk eskiden şimdilik onu kullanabilirsin belki.

U ile başlayan oyun firması gene bir çakallık yapıp sadece vanilla oyunu piyasaya sürmüş buda hoşuma gitmedi onları da DLC olarak piyasaya sürecekler söğüşleme tekniği olarak. 

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Eee bu adamlar nasıl bişi yaptı ki baştan gibi mi yaptı oyunu, normalde bu oyun sadece eski halinin arayüzünün iyice bi elden geçip hd texturelerle falan remakei falan değil miydi ?

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Adamların dedikleri bu

Community team note: But why only RoE? To understand the origin of the project and its development we need to go back to 2003. At that time we asked New World Computing to retrieve their archives for all the Might & Magic titles. We found tons of documentation and data but regarding Heroes III we had nothing but the usable source code of Heroes III Restoration of Erathia.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yorum yazmak için üye olun veya giriş yapın

Yorum yazmak için üye olmanız lazım

Üye ol

Üye olun ve sitemizin tüm avantajlarından yararlanın!

Yeni bir hesap oluştur

Giriş yap

Zaten üyemiz misin? O halde giriş yap

Hemen giriş yap
0

• Bu sayfadaki üyeler   0 üye

Şu an bu sayfayı görüntüleyen bir üye yok