Hatali Park
0

Bu konuda 8 mesaj var

Komsumuz arabasini oyle bir sekilde birakmiski esim cikarken cok zorlanmis biraz degmis cikarken. Olay site icinde oluyor kamera kayitlari var. Kim hakli boyle bir durumda tecrubesi olan var mi?

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

hatalı park olaylarının ne kadar sinir bozucu olabileceğini biliyorum. kesinlikle yanlış ve sinir olunası bir durum.

ancak ne kadar da hatalı park olsa da eşinizin çarpmaması gerekiyor. kaza olduğunda hatalı park tezini savunamazsınız. bunu kabul etmez tutanak tutacak kesim.

bu yüzden arabasına çarpılan adam ne kadar bizim gözümüzde hatalı park yüzünden haksız olsa da eşiniz çarptığı için kural bazında haksızsınız.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Benim garaj çıkışıma bazen akılsızlıktan, bazen de umursamazlıktan araçlar park ediyor. Bu tiplerin aracına zarar verme hakkım var mı sizce?

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Benim araca çarptıklarında kim çarpmış etmiş vs diye araştırmaksızın beyan yazıp yaptırmıştım sigorta şirketinden. Muhtemelen eşinizin çarptığı araç sahibi de öyle yapacaktır. Hiç adamla görüşeyim edeyim diye uğraşmayın.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Benim garaj çıkışıma bazen akılsızlıktan, bazen de umursamazlıktan araçlar park ediyor. Bu tiplerin aracına zarar verme hakkım var mı sizce?

Yasal olarak olmayabilir ama bence var. Bu kadar bencil, kendinden başkasını düşünmeyen, medeniyetten uzak insanlara her şey müstehak. Başka insanlara saygılı olmak bu kadar zor değil.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yorum yazmak için üye olun veya giriş yapın

Yorum yazmak için üye olmanız lazım

Üye ol

Üye olun ve sitemizin tüm avantajlarından yararlanın!

Yeni bir hesap oluştur

Giriş yap

Zaten üyemiz misin? O halde giriş yap

Hemen giriş yap
0

• Bu sayfadaki üyeler   0 üye

Şu an bu sayfayı görüntüleyen bir üye yok