jackjoker

CHW
 • Content count

  2,082
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  46

jackjoker last won the day on March 28

jackjoker had the most liked content!

1 Follower

About jackjoker

 • Rank
  Prime Evil

Contact Methods

 • Website URL
  http://www.evrenunal.com/

Profile Information

 • Cinsiyet

Recent Profile Visitors

3,082 profile views
 1. oyun cyberpunk 2077 den bile kötü çıkmış durumda. steam de iade rekorları kırıyor. iade edemeyenler ise şimdiden kötüleme olaylarına başlamışlar. oyun dünyasında gelmiş geçmiş en kötü port deniyor. bakalım nereye kadar düzeltecekler. neredeyse her gün yama yapmaya başladılar.
 2. @stardust @Deathknight dostlar şu @TiesTorN 'a forumun ince'si title'nı ekleyebilirmisiniz? herhangi bir yerine ekleseniz de olur. isminde, imzasında vs vs.
 3. Oyun sorunlu konusunda zirve durumunda. İstisnasız her yerde zaten yazmışlar. Olumlu geri bildirim sayısı 5 ise sorunlu olduğunu belirten 500 mesaj oranı var. Zaten problemin nedenini de yukarıda yazdım. Salaklar sorunlu dll ile oyunu çıkarmışlar. FPS de sorun yok. Çöküyor sürekli oyun. Sorun yaşamıyorum diyenlerin donanımı bu dll ile uyumlu olduğu için sorun yaşamıyorlar. Zaten twitter da oyun yazılımcıları da durumun farkında. Patch çıkacaktır illa ki. Ama bekleyemem diyen yazdığım çözüm önerisini deneyebilir.
 4. Başkan sadece steam de değil her yerde yazılmış problem. Evet bazı kurulumlarda sorun yok ama bu oyunun port optimizasyonunun iyi olduğunu göstermiyor. yaşanılan sorun oyununun düşük fps vermesi değil crash olması. bunun nedenini de bulmuşlar. Oyun yapımcısı Oodle Decompression Library de en son versiyon olan v2.9.6 yı eklemiş. Bu senin başta Buildin Shaders de uzun süre yüklüyor dediğin olayın arka planda yürüten zamazingoymuş. Ancak bu versiyon da bug varmış ve bazı donanımlarda sorun yaşanmazken genel bir çok donanım konfigürasyon da çökmelere neden oluyormuş. hem steam de hem reddit de birileri v2.9.5 olan sürümü yüklerseniz çökme problemleri ortadan kalkar demişler ve yükleyenlerin çoğunda yaşanılan yüksek vram ve çökmeler ortadan kalkmış. https://es.dll-files.com/oo2core_9_win64.dll.html Dosya adı: oo2core_9_win64.dll MD5: 0e0a9c1cab804639c032a21bbdd3ce2d SHA-1: 94cbe010b822bfa2aa0fe46658917238a85caf7f C:\xxxx\Steam\steamapps\common\<game_name>\oo2core_7_win64.dll bu dll olarak yorumların genel bir özeti olarak; "Not imo in early chapter, getting 70-80fps on my 3080 with everything maxed out at 3840x1644 21:9 DLSS performance mode. Had some crashing but after i swap out the older oolde dll file everything is fine." "I replaced the Oodle Decompression Library 2.9.6 version with the 2.9.5 version and I'm up and running nicely. No stutters, 70-100fps maxed settings. 13900k/4090/32GB DDR5 5600"
 5. Kapalı ve Açık betaya katılan ve Beta görevlerini yapan herkese oyun geldiğinde çantalarına 3 adet ödül gelecek bunu kontrol etmeyi unutmayın. Initial Casualty Title: Kyovashad şehrini keşfeden ve burayı açan herkes bu title'ı alacak. Early Voyager Title: Beta da lvl 20 olan herkes bu title'ı alacak. Beta Wolf Pack Cosmetic Item: Yine lvl 20'ye gelen herkese kozmetik bir çanta verilecek. Aşağıya ekliyorum. Title niye önemli olsun salla diyebilirsiniz ama Diablo gibi 10 senelerce oynanan bir oyunda ileride hesabınızı satmak isterseniz bu title a sahip olduğunuz ve oyunun betasına katılmış bir hesap olduğunuz için karakterinizin değeri x2 oluyor. Bunu WOW da gördük çok örnekleriyle.
 6. o değil de biz niye steam de ekli değiliz onu anlamadım. ekle talebi yolladım. bu arada Blizzard Hazirana kadar yeni bir beta olmayacağını ancak bu açık ve kapalı beta da oldukça olumlu / olumsuz geri dönüşlerin olduğunu belirtmiş. oyunu bu hatalar gidererek açacaksa benden kocaman bir + alır Blizzard.
 7. valla ben nasıl 2 ay bekleyeceğim onu düşünüyorum. haziran ayından sonra hayat mayat kalmayacak. yazık oldu bize. bu arada Blizzard bir güzellik daha yapmış. Oyun çıktığında beta da indirdiğimiz dosya main oyun olacakmış. İndirmenize gerek yok dediler.
 8. olm beğendin sende işte kabul et habire oyundasın
 9. Bu arada Diablo 4 ü beğenmeyen daha çıkmadı. Beta yayınlandığı zamandan beridir takip ediyorum en muhalif kişiler bile hayran kalmış. Bu daha beta üstelik. Hatta act1 de bu kadar dungeon ve bölge varken dahası bu kadar yan quest varken diğer act bölümleri nasıl olur diyorlar ki haklılar. 6 act olacak sanırım. Üstelik daha craft ve ıvır zıvır kapalı. Pvp daha açık değil. Cod gibi ucube oyunlar maksimum 1 sene oynanır bunlar 1100 lira. Yeni cod çıkınca eski sunucular kapanır. Diğer online oyunlar da böyle. Adamlar elden ring çıkardı ama darksouls 3 serverlarını uzun dönem kapalı tuttu millet isyan edince açtılar. Diablo 4 böyle değil. 1200 lira vereceksiniz belki 10 sene gelişerek devam edecek. Diablo 3 çıkalı kaç sene oldu halen sezonlar geliyor oyuna yeni şeyler ekleniyor. Diablo 2 çıkalı hepimiz bebeydik. Halen oynanıyor.
 10. İyi de bu main questleri bitirince çıkan uyarı. Oyuna devam edebiliyorsun. Bende de çoktan bitti ana questleri. Halen devam oynamaya. Adamlar bitirdin hadi yoluna git demiyor.
 11. peki deluxe ile normal i arasında fark ne? sanki deluxe de daha iyi can doldurma gibi olaylar var. hoş şeyler değil bunlar.
 12. ben diziyi izledim. almayım mı? daha önce oynamadım hiç.
 13. arkadaşlar Diablo 4 illa ki oynayacağız o net. Ben zaten satın aldım Haziran da yardırmaya devam. Şimdiden kafamda ki build'i yaptım. Kesinlikle Rogue oynayacağım. ben ranged da kalacağım için melee olayına girmeyeceğim. Beta da Rapid Fire buildi yaptım. İnanılmaz rahat ettim. Butcher vs halt ediyor yanımda. Arada geliyor bir selam veriyor gidiyor. yavaş yavaş build calculate siteleri de gelmeye başladı. aşağıda ki Rogue Rapid Fire end game için yaptığım bir build var. not alın. oynamak isteyen direkt bu build'i yapıp keyfine bakabilir. Cold Imbuement'i çok yakın savaşta aniden dondurmak için kullanacağız. Asıl damage çıkaracağımız yer Shadow Imbuement. JJ's Rapid Fire
 14. Beta hatırası olarak şunuda buraya koyayım. Haziranı bekle dur şimdi. Of offffff. Blizzard sen hayvansın hayvan. En büyük kötülüğü yaptın bana.
 15. 3 dk sonra tekrar Zone event var. Oyundaysanız haritayı kontrol edin.