jackjoker

CHW
 • Content count

  1,828
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  42

jackjoker last won the day on May 25

jackjoker had the most liked content!

1 Follower

About jackjoker

 • Rank
  Kara Haberci

Contact Methods

 • Website URL
  http://www.evrenunal.com/

Profile Information

 • Cinsiyet

Recent Profile Visitors

2,848 profile views
 1. o dediğin olmaz yeğenim. sen yaşlanmışsın bence. oc yapıyorum diye dc yapmışsındır farkında değilsindir. @stardust ne diyor bu
 2. oyunda lvl 235 oldum. alabileceğim bütün itemleri aldım. üzerim end game. ama halen deli gibi oynuyorum. uzun süre moonveil dex / int oynadım. pvp de inanılmaz eğlenceli. 60 dex / 70 int ile moonveil neredeyse tek atıyor rakibe. o kadar uzun süre oynadım ki bu silahla. sıkıldım. şimdide blood gidiyorum. rivers of blood ile blood arcane gidiyorum. 82 dex / 50 arc. cidden şaka gibi. amacım lvl 300 de 82 dex / 50 int / 50 arc ile hybrid ve her ortama uygun değiştirebileceğim bir karakter.
 3. bugün evet 80 geliyor. bu hafta içinde yine zam gelecek hem benzine hem mazota. hem de kallavi.
 4. Sektör kaynaklarının aktardığına göre, bu gece yarısından itibaren geçerli olmak üzere motorinin litre fiyatı 1 lira 27 kuruş zamlanacak. başlığı yakında mazot 40 liraya gidiyor olarak değiştirebiliriz. https://www.sozcu.com.tr/2022/ekonomi/motorine-buyuk-zam-2-7194418/ yapımda emeği geçen tüm devlet yetkililerin ailesi ile hard prn çeker, hatta yapımda emeği geçmesine sebep olup da oy vermiş her bir bünyenin aile mensuplarını şiddetle hard prn setine atıp kamera karşısında ünlü yaparım.
 5. minimum 4 ile çarp. benimde trafik 600 küsürdü. 3000 civarı artık. üstelik taksit de yok. peşin istiyor devlet.
 6. safkan monitör olarak çıkmamış bir ürünü monitör gibi kullanmak çok mantıklı değil. hdmi üzerinden 100hz veriyor.
 7. kulislerden aldığım bir haber var. bu haberi hazır sen reis konusu açmışken paylaşıyım. kulislerde akaryakıtta "taban fiyat" ve "tavan fiyat" uygulaması konuşuluyor. taban fiyat olarak 35 lira tavan fiyat olarak 45 lira bu civarda rakamlar. yani benzinin fiyatı artık bu uygulama devam ettiği sürece 35 liradan daha aşağı olmayacak 45 liradan da fazla olmayacak. mesela brent petrol dünyada batsa ve bir anda varil fiyatı 10 dolara düşse bile sen yine 35 liradan benzin alacaksın. ama olurda brent petrol 1000 lira olursa bu sefer de 45 liradan yukarı çıkmayacak. bu konuşulanlar çıkarsa asıl o zaman yarraaaa yering
 8. Allahtan Elden Ring olayına girmedin. günlerdir uyku düzenim bozuk. Witcher 3 den beridir beni bu kadar kilitleyen oyun görmedim. Oyun da pek denemez gerçi. Senin oyun tarzını bildiğimden Elden Ring'e girersen ne uçuş kalır ne başka bir şey hayattında. O kadar net diyorum.
 9. kapalı kulislerden aldığım istihbarat raporlarına göre benzine 2 liranın biraz üstünde zam gelecek.
 10. oyunda 174 level oldum. daha oyunun sonuna gelemedim. biraz da benim her yeri keşfetme isteğimden kaynaklı. daha kesmediğim ve girmediğim tonla yer var. ancak karakterim de efsane oldu. pvp de yapıyorum. daha oyunun sonuna gelmeden end game itemleri de topladım. halen istediğim itemler var ama. build açısından hybrid bir karakterim oldu. moonveil katana kullanıyorum main el olarak. bu yüzden int ve dex ağırlıklı gittim. int yüksek. pvp de çok zevk alıyorum özellikle moonveil'in özel kombosu ile. gerçekten sıkıntılı rakip için. bir de int ve magic özelliğini artırdığım için daha büyük sıkıntı.
 11. 45 lira yazın bir köşeye
 12. şuan iş yerinde akşam yapacağım build'in tasarlamasını yapıyorum. bu satırları okuyan genel müdür beni iş den şutlar net.
 13. ya elbette. ben arada ki fiyat ve performans çıkarımına bakıyorum. herkes bir kıyas yapıyor. ama ben gereksiz buluyorum açıkçası. düşünsene minik bir parça arıyor gidip çin den sipariş ediyor. gelen ürün doğru ürün mü değil mi tamamen şans. verilen emek karşılığı sonuç görsellik denince anlamıyorum. neyse bir gün hepimiz noctua'ya döneceğiz zaten. şimdilik geziyoruz
 14. evet performans farkı bence yok. ama şu şekilde. örneğin 5000 dolar maliyetle kurduğun custom ile bunun beşte biri maliyetle kurduğun hazır sıvı soğutma arasında performans illa ki olur ama fiyat performansa dökersen rezalet durumda olur. sen o kadar maliyet dizip çıkan sonuçta görsellik ve daha iyi soğutuyor dersen, bilemedim AIO hazır sistemlerin sorunları olduğu doğru ama pompa tarafında çok geliştirdiler. artık öyle belirgin sorunları yok. sıvı kaçırma ya da sıvıdan dolayı akışkanlığın bozulması olaylarına rastlamadım. varsa da hangi donanım tamamen sorunsuz diye sorarım illa ki gıdıklayınca çıkar. sonuçta custom gibi daha kaliteli malzemeden olmadığı için illa ki ömürleri çok uzun değil. arabaların motorlarında da "forged" malzeme kullanıldığında fiyat 5 e katlanıyor. ama performans açısından bakarsan elde edilen kazanım sadece kullanım ömrü olarak ölçülebiliyor.
 15. custom sıvı soğutma ile diğer sıvı soğutmalar arasında ne kadar bir fark var ki? bence bir fark yok. yani mevcut zaten oda sıcaklığında ne kadar aşağı çekebilirsin ısı değerlerini? custom bence gereksiz maliyet ve stres. illa sıvı soğutma kuracağım diyenler kapalı devreler alsın kayda değer fark yok. hatta daha ileri gideceğim. noctua hava soğutma piyasada ki çoğu sıvı soğutmadan daha başarılı hem fiyat hem performans açısından.