jackjoker

CHW
 • Content count

  1,923
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  43

jackjoker last won the day on September 21

jackjoker had the most liked content!

1 Follower

About jackjoker

 • Rank
  Kara Haberci

Contact Methods

 • Website URL
  http://www.evrenunal.com/

Profile Information

 • Cinsiyet

Recent Profile Visitors

2,984 profile views
 1. Nvidia Avrupa pazarında %5 kadar indirime gidiyor 40X serisinde. Türkiye pazarını ne zaman etkiler bu indirim bilmiyorum şuan fiyatlar tavan. Bugün 4080 i tam alacağım son anda vazgeçtim. Ayırtmıştım o derece. Umarım 3080 ilk çıktığında 7000 küsürden almayıp beklediğimiz için 60 bin liraya tırmandığı gibi tırmanmaz 4080 de. Sanki bugün almadığım için pişman olacağım gibi bir his var.
 2. Ben bu yama ile oynamıştım. Türkçe çevirisi o kadar başarılı ki. Control edebi metinler açısından çevirmesi ve betimlemesi zor bir dil ile geliyor. Bunu cidden çok iyi uyarlamışlardı bu çeviride. Çevirmenler orijinaline sadık kalarak ve cümleyi olması gerektiği gibi çevirmişler. Ben normalde oyunları İngilizce oynarım ama gerçekten Control zorlar.
 3. 200hz e ulaşıp ulaşmaması değil ki olay. isterse maksimum 120fps de çalışsın oyun. monitörün potansiyelin o olması önemli. ayrıca OLED faktörü önemli olan. birde IPS ve TN gibi siyahlar da çöp ötesi panellerde takılıp VA panel gibi bir panele geçince artık hedef OLED oluyor.
 4. geldiği an alırım net. 2k 240hz OLED 27GR95QE-B Pre-order starts December 12th. Estimated date for shipping is December 28th sorgulamam. 1dk düşünmem. gıdım geri atmam. apple store da bekleyen dayılar gibi beklerim kapısında. edit: gelmiş zaten. buraya ne zaman ve kaça gelir bilinmez. @stardust acaba diyorum kargo olarak bavulun dibine koysak iki adet nasıl olur? seviyorum seni. halledersin sen bu işi. aslansın.
 5. fiyatlar daha insani boyuta inene kadar belki 30x serisinin en tepesinde ki kartı alır ve 4. nesili pas geçip 50x bekleyebilirim. ki buna daha yakınım şuan.
 6. şimdi bir soru. internette yer alan darboğaz test sayfalarında benim işlemcim ile 3070 ti darboğaz olacağı için çok zayıf sonucu çıkıyor. ancak pratikte oyunlarda ekran kartı %100 kullanımda olduğu için bana çok inandırıcı gelmiyor bu siteler. keza ryzen 5800x için bile 3070ti da darboğaz yapar sonucu çıkmış. forumlarda insanlar ikiye ayrılmış durumda. bir grup kesim darboğaz olayının dikkate alınmasını saçma buluyor. diğer grup da tersini savunuyor. ben şimdi 4080 almaya yakınım. cpu aşırı zayıf kalır gibisinden bir ibare olur mu? 3070 ti için bile aşırı zayıf deniyor ama ben şimdiye kadar oyunlarda darboğaz durumuna rastlamadım. kafalar karışık.
 7. Visage oynuyorum. Siz oynamayın. Normal bir oyun değil. Hiç bir korku oyunu beni bu kadar germedi. iyi ki VA panelim var diyorum bu oyunu oynarken.
 8. merhaba kart satılıktır. forumun gedikli üyelerine güzellik yaparım. sarı forumda ilan açtım aşağı link koyuyorum. kasa içinde ki görseli de mevcuttur. kart yorulmamıştır. yavrucuk epey serin çalışmıştır. Kömür madeninde bulunmamıştır. Emsallerinden daha hızlıdır. Evga GeForce RTX 3070 TI FTW3 Ultra
 9. sen istesen de istemesen de Nvidia tercih edeceksin zorundasın bırak şimdi rt yi dlss'yi. monitörün Gysnc.
 10. ya onu geçin benim imzamda ki monitör için sıfır Gigabyte RTX 4080 Gaming OC buldum. yani demek istediğim Gigabyte alınır mı? şimdiye kadar hiç almadım bu ekran kartı markasından. Yani Commodore 64 den beridir Gigabyte markalı bir ürünüm olmadı bir de bu monitör için fazla mı abartı olur?
 11. teşekkürler. bende ekledim. beleş iyidir candır. bulunsun.
 12. bak bunu bilmiyordum. şuan benden altın rozetli beğeniyi aldın teşekkürler
 13. BattleRoyale için güzel. Bu sıra epey yayıncı oynuyor. Bende alırsam sırf bunun için alırım.
 14. bir an dedim yeni bir DLC mi geldi diye heyecan yaptım. 28 Ekim de gelmişti zaten bu eklenti. Ben daha almadım. Ölücü fiyata düşünce eklerim.
 15. saf kas gücü olarak evet yapabilirler. ama dlss3 ve rtx de ne kadar yarışabilir bilemem. fsr2 de bir noktaya kadar sonuçta. keşke yarışsa da fiyatlar alınabilir seviyeye inse.