jackjoker

CHW
 • Content count

  1,459
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  23

jackjoker last won the day on September 19

jackjoker had the most liked content!

1 Follower

About jackjoker

 • Rank
  Doomed

Contact Methods

 • Website URL
  http://www.evrenunal.com/

Profile Information

 • Cinsiyet

Recent Profile Visitors

1,650 profile views
 1. 3080 candır da hani nerede? yok ki? Arkadaşım Almanya da ama o bile bulamadı halen "normal metodlar ile" ayrıca bulunsa bile fiyatlar inanılmaz uçuk noktaya geldi. Düz 3080 ler 1 ay sonra 12k+ olacak. OC ve SUPER ( 20gb ) olacakları düşünemiyorum bile. belki AMD karşısına bu klasmanda bir kart çıkarırsa dolar bazında fiyatları geriye çekebilirler.
 2. AMD Intele yaptığını Nvidia ya da yapacak gibi görünüyor. Ben RTX serisine geçecektim ancak erteledim. AMD'nin vereceği cevap çok önemli. Bu pazarda fiyatları biraz geri çekebilir.
 3. Astronomik fiyattan kasıt ne bilmiyorum. Ameriganın Dıj güçlerin oyunu yüzünden paramızın yücelmesi sonucunda Comandante C40 2200 lira civarı alınabiliyor. El değirmenleri konusunda tepe. ( Gerçekten iyi dediğin için önerdim ) Ama ondan bir tık geride olan fiyat performans açısından Timemore Nano ya da Slim olabilir. O da sanırım 800-900 lira civarıydı yanlış hatırlamıyorsam. Bunun dışında aldığın her değirmen hayal kırıklığıdır.
 4. Hayırlı olsun Barış Yalmancı araçlarını boş yere teslim etmez. Yaptığınız işi hakkıyla yapıyorsunuz demek. Yolum İstanbula geçince uğrarım mutlaka.
 5. Raised.by.Wolves dizi değişik şekilde bağlıyor kendine. ben çok beğendim. 2 android'in İnsan ırkını yeniden oluşturmak için farklı bir gezegende hayatta tutmasını anlatan bir dizi. Başrolde Vikings dizisinden tanıdığımız Ragnar var. Tavsiye ederim. https://www.youtube.com/watch?v=rE92bDAlPXI
 6. Teknoseyir de denk geldim. Ağzım açık şekilde izledim. LP konuyu hiç araştırmamış. Keza Murat da öyle. O kadar şaşırdım ki dediklerine. Fail https://youtu.be/OwG8ZFYkwE8?t=1152
 7. açıkcası bu ülkeye zerre para kazandırmak istemiyorum. yurt dışına gidip gelen biri olursa ondan rica ederim. dönerken bavulunda getirir. ötv, kdv cart curt derken yine buradan ucuza gelir.
 8. ben pas geçtim bu seriyi dünün fiyatlarına +1000 lira eklenmiş bugün TUF fiyatı 8152 liradan 8800 liraya TUF OC fiyatı 8750 liradan 10000 liraya çıkmış yakında iyice artınca fiyatlar stoklara alırlar.
 9. Asus TUF cidden bu sefer çok sağlam geliyor anlaşılan. Yabancı editörlerden beğenmeyen yok bu seriyi. Fiyatı da diğerlerine göre uygun.
 10. çekirdeğimi aldım gelişmeleri izliyorum. acayip bir durum dönüyor
 11. Sen yurt dışında yaşayacaktın dostum. Neden geldin bu ülkeye? neden? Needeeeeeen? Söyle bize neden geldin ya? Sebebi neydi ki?
 12. arada ki fiyat farkına bakarsak inanılmaz derecede kötü bir kart olmuş 3090. arada ki fark yok denecek kadar az. ciddiyim şu süreçte 3080 hatta 3070 alınır ve geçilir. üstüne gerek yok. hatta 20gb 3080 için de ütobik bir fiyat çakacaktır ( 3080 super ) hiç gerek yok.
 13. normal 3080 bile yok ( var da yok. 2000 serisinin azalmasını bekliyor her yer sanırım ) fe bulsam direkt alırım.
 14. kesinkez OC modellerden uzak durmak lazım o halde. Daha doğrusu fazladan 700-1000 lira vermemek lazım.
 15. TI gelmeyecek diye biliyorum bu seride. Super gelecek ama TI gelmeyecek.