• Announcements

  • Mr.Crunch

   Hosting değişikliği ve YouTube linki içeren postlar   06/09/2019

   Sitenin sunucusu değişti. Değişiklik sonrası preview linki olan postlar'da hata mesajı olmadan kaydedilmemeye başladı. Bilgimiz dahilinde, inceleyeceğim. O zamana kadar bu postları preview olmadan, doğrudan link şeklinde yapıştırabilirsiniz.   Hosting ile ilgili soru, sorun başlığı    

jackjoker

CHW
 • Content count

  1,306
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  17

jackjoker last won the day on June 10

jackjoker had the most liked content!

1 Follower

About jackjoker

 • Rank
  Doomed

Contact Methods

 • Website URL
  http://www.evrenunal.com/

Profile Information

 • Cinsiyet

Recent Profile Visitors

1,207 profile views
 1. merhabalar foruma yazmamışım. piyasa değeri 93-95 arasındaydı ama bana kasko 108 önerdi bende kabul ettim. 2015 tam otomatik DS4 aldım. cebime de para kaldı epey. neden 2015 modeli aldın derseniz, deri elektrikli masajlı koltuk, 10 uydulu DENON ses sistemi, apple car play ve android oto gibi özellikler vardı. 2017 de çıkan DS4 ( kasa farkı yok ) ötv den yırtmak için bu saydığım özellikler kırpılmış olarak satılıyordu.
 2. bir gün sellektör yediğin halde yavaşlayarak sinir ettiğin birine denk gelir, adamda Ford Ranger gibi bir araç olur, önünde de offroad demir tamponluk olur ve arkadan sana sertçe vurur. o zaman ne yapacaksın? trafikte böyleleri de var. adam yiyeceği cezaya veya harcayacağı masrafa bakmaz üstünden geçer. umurunda bile olmaz sana ne olacağı.
 3. Şaşılacak ne var ki? Brent petrol 20 dolar civarı düştü tüm dünyada. Dolar desen o da düştü ülkemizde. Tüm bunlar düşerken inatla uzun süre indirime girmediler ve satılan her akaryakıt aslında ülkemize ucuza girerken pahalı sattılar kar ettiler. Şimdi üst üste indirime giriyorlar. Şaşılacak tek şey bu.
 4. DÖVİZDE yaşanan hareketlilik nedeniyle akaryakıt fiyatlarındaki Özel Tüketim Vergisi (ÖTV) tutarlarında artış yapıldı. Vergi oranlarındaki artış pompa fiyatlarına benzinde litre başına 1,10 lira, motorinde 97 kuruş ve LPG’de de 39 kuruş olarak yansıyacak. Zammın enflasyona etkisinin de 0.40-0.50 puan arasında olması bekleniyor. Bu düzenleme ile İstanbul'da 7,28 liradan satılan benzin fiyatı 8 lirayı aşarak 8,38 liraya yükselecek. Ankara ve İzmir'de ise ortalama 7,36 liradan satılan benzinin 8,46 lira olması bekleniyor. şaka
 5. teşekkürler arkadaşlar. henüz paramı alamadım. herhalde 2020 yılına öderler diye tahmin ediyorum.
 6. tam da dünya da sadece 100 adet üretilmiş DS3 Racing WRC almak üzereyken benzine zam haberi.
 7. kasko pert parasını veriyor. mevcut piyasa değerine göre. elime 105 bin lira verecekler. pazarlıkla onu 107 de yaparım. ancak o paraya tam otomatik benzinli konforlu model yılı çok eski olmayan ne alabilirim bilmiyorum.
 8. 3 üyenin 3 ü de beni haklı bulmuş. Tramer davayı kapatmış sonlandırmış. Neyse en azından kaskom bozulmadı trafik sigortam bozulmadı. Buna da şükür. Dosya Durumu: 88 - KOMİSYON OYBİRLİĞİ ONAYI (SON DURUM) SONUÇ: 88 KOMİSYON OYBİRLİĞİ ONAYI (SON DURUM) Komisyon Değerlendirme (40) sürecinin sonucunda; 3 üyeninde aynı kusur oranı verdiği görüldüğünde (oy birliği), TRAMER tarafından kapatıldığı durumdur.
 9. çok teşekkürler arkadaşlar. kaza sigorta komisyonuna gitmişti. sigortalar anlaşma yapamamış mutabakatsızlık durumundaydı. bugün bağımsız komisyona gitti ve biraz önce sonuçlandı. %100 karşı taraf suçlu. benim kaskom da trafik sigortam da bozulmayacak. ancak aracım perte çıkıyor büyük ihtimalle. öyle dediler.
 10. ben onun sol ön çamurluk ve kapı kısmına çarptım. çünkü en sağ şeritten bir anda sol şerite atlayıp kavşaktan dönmek istedi önüme geldi. hatta son hamlem olmasa biraz daha yavaş olsam ortadan çarpar takla attırırdım adamı. bakalım bekleyeceğiz artık ne çıkacak. bugün eksper gelmiş servise. bizim servis de masraf çıkarıp eksper e mail atacak yarın. servis şişirirse pert kararı gelir. şişirmezse devam edilir. moral bozukluğu cabası. ilk kazam hayatımda ki. emniyet kemeri takılı olmasa fırlamıştım araçtan çünkü hayvan gibi öne atıldım kemer tuttu.
 11. teşekkür ederim. arkadan çarpan her zaman hatalı diye bir durum yok. kavşak da hatalı dönüş de her şekilde zaten arkadan gelen çarpar. burada tutanaklara geçen kaza fotoğrafları var. çarpma noktası sol ön çamurluk ve kapı. bu olduğu için hata dönüş yapana verilir. eğer benim çarpma noktam arka sol çamurluk ve kapı olsaydı hatalı ben olurdum çünkü adam dönüşünü tamamlamış iken kaza olmuş olurdu.
 12. teşekkür ederim herkese. zaten benim hatalı olma olasılığım yok. polis geldi tutanak için ama polis kendisi tutanak tutmayım dedi. sebebi de orası kavşak olduğundan ben tamamen haklı bile olsam %25 yine bana da yazarlarmış kontrolsüz kavşak noktası ihlali diye. o yüzden sigortalar kendileri halletsin dedi polis. onu beni köşeye çekip söyledi bu arada. yoksa tutanak tutmaya gelmişlerdi. ben eğer adamın sol arka kapısı ve çamurluğuna çarpmış olsaydım hatalı ben olurdum. çünkü o dönüşünü tamamlamış ve ben vurmuşum olurmuş. ama ben adamın sol ön çamurluğu ve kapısına vurdum. bu tarz durumlarda hatalı olan taraf o. zaten tutanak kısmına da vermiş olduğu ifadesine imza attı. o ifadeyi okuyan herkes zaten kendi hatasını kabul etmiş ve imzalamış diyor. "göbekte dönüşümü tamamlarken arkamdan gelen araç kavşakta sol ön kapı kısmından çarptı"
 13. kırmızı ok ile gösterdiğim benim arabam. mavi ok da adamın arabasının güzergahı. yeşil yanıyor kavşakta bu arada. yani ben normal şeritimde geçiyorum.
 14. merhaba. biraz önce ağır bir kaza yaşadım. en sol şeritte yolumda giderken kavşakta yeşil yanıyordu ve yol benim hakkımdı. ancak diğer araç en sağ şeritten kavşağa dönmek için arabayı çevirdi beni görmedi geldiğimi ve önüme geçince o aracın sol önüne vurdum. hata onda. aynadan benim geldiğimi görmeyip sağdan sola geçerek kavşaktan dönüş yapmak istedi. polis çağırdık. polis de hata olduğunu kabul ediyor ama adam kabul etmiyor. daha doğrusu nereden döndüm hatırlamıyorum diyor. tüm fotolar, fren izleri var. neyse işte tutanakları tuttuk. polis bir şey çınlattı. kavşak olduğu için hata adamda olsa bile yüzde 25 bana da yazarlarmış kontrollü kavşak ihlali diye. o yüzden sigortalar arasında anlaşsın dedi. süreç nasıl işler şimdi? bu araba hayatım boyunca yaşadığım ilk kaza.
 15. bu devirde oyunu kutulu koleksiyon seçeneği ile alan kişi, piknikte oturacak koltuğu yoktur ve bu yüzden üzerine oturmak için alıyordur derim. o kutuların en güzel işlevi zor zamanlarda ve arazide oturacak yer yoksa götümüzü koyacak geniş bir objenin işlevini görür. bir de çok havalı. parka gidiyorsunuz. herkes piknik için sandalyesini açıyor, örtüsünü seriyor. siz havalı havalı diablo 3 koleksiyon kutusunu çıkarıp üzerine çat diye oturuyorsunuz. arkadan gören de kocaman diablo yazısını görüyor. ya da acıktınız ve tepsi lazım. ormandasınız ve yere koymak istemiyorsunuz. world of warcraft dev kutusunu alıp yere seriyorsunuz. acayip havalı. arthas temalı üzerinde sucuk ekmek.