jackjoker

CHW
 • Content count

  2,558
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  71

jackjoker last won the day on January 12

jackjoker had the most liked content!

1 Follower

About jackjoker

Contact Methods

 • Website URL
  http://www.evrenunal.com/

Profile Information

 • Cinsiyet

Recent Profile Visitors

3,915 profile views
 1. bu devirde 50 bin TL yi OLED olmayan bir monitöre hele ki Samsung'a gömecek bir cengaver var mı? varsa helal olsun.
 2. hızımı 460 lira karşılığında 1000mbit/50mbit Superonline Fibere yükselttim.
 3. Merhaba Cisco 800 Router ayarlayacağım. Konsol kablosu ile bağlanıp bazı nat ayarları yapmam konusunda yardımcı olacak varmıdır?
 4. geri bildirimlerde problem oranı yüksek 106 da. 104 e geri dönüyor geçenler. sorun çıkmaması tabi ki güzel bir durum ama yine de ben riske atmazdım.
 5. umarım yüklememişsindir. ben çıktığı günden beridir takip ediyorum. 104 yüklü. 106 yüklemedim. yüklenmesini de tavsiye etmiyorum. bizim monitörün en doğru ve güzel yazılımı 104'dür. https://www.reddit.com/r/ultrawidemasterrace/comments/1ak3ytb/new_aw3423dwf_firmware/
 6. hatta ilk nesil QD OLED ile LG G3 karşılaştırmasını da koyayım. LG G3 vs Samsung S90C | MLA vs QD OLED Premium 4K TV Comparison bu karşılaştırma dan sonra Samsung 3. Nesil Panellerini de çıkardı. Şuan leblebi gibi yayınlanan monitörler 3. nesil QD OLED panel kullanıyor.
 7. istediğin o olsun <WOLED kesinlikle kötü değil. ama reddit gibi bir çok yerde son kullanıcıların açtığı incelemelerdenve rttings gibi yerlerde de belirtilen durumlarda WOLED de belirgin şekilde fark olduğu. bunu yanyana marketlerde tv izlerken de farkediyorsunuz. Samsung S90C vs LG C3 | QD-OLED vs OLED 4K Gaming TV Comparison
 8. DDU çok 3.part yazılım sayılmaz ya. artık bütün üreticiler bile kabullendi onu.
 9. Woled VS QD-OLED The Truth izle
 10. DDU kullanırım yıllardır. bir kere bile sorun yaşamadım. nvidia'nın kendi uninstall / install modu güvenilir değil. niye ısrar ediyorsunuz ki? kurun DDU kafanız rahat etsin.
 11. Mercedes den sonra Renault da sadece elektrikli araç üretme fikrinden vazgeçti. daha önce ön gördüğümüz gibi hızlı değer kayıpları, dünyanın elektrikli araçlara halen hazır olmaması ve pil teknolojisinin yerinde saymasından dolayı markalar sadece elektrikli araç üretiminden vazgeçiyor. içten yanmalı motor candır. gerisi heyecandır.
 12. Don’t Buy This - LG 4K 240Hz / 480Hz OLED 32GS95UE Monitor daha bir şey dememe gerek yok. WOLED panel Ekran parlaklığı konusunda QD-OLED den daha iyi ama renk canlılığı ve keskinlik konusunda kesinlikle WOLED panel QD-OLED panele yetişemiyor. bir de bu monitör özelinde video da adam 300 dolar bile olsa bu monitörü almam diyor. MAT panel tamamen berbat. Hele beyaz ışık altında ki gren seviyesinde ki detayları ortaya çıkardığı için kesinlikle uzak durun diyor. not: kim 32" ekranda 1080p oynamak ister ki? bu forumda yoktur diye sanıyorum.
 13. forumlarda %10 fps kaybı olduğunu söylüyorlar. henüz hazır değil bence. dlss vs den ödün vermektense windows un kendi hdr'sini kullanırım daha iyi.
 14. en son driver mı yüklenmesi gerekiyor? yoksa ayrıca yükleniyor mu driver bağımsız?
 15. arkadaşlar burada MAT ekran kötüdür demiyorum. OLED panelde MAT olmasının bir manası yok. OLED'i neden insanlar tercih ediyor?. canlı renkler, doğru renkler ve gerçek siyah. MAT ekran da bu 3 faktör de zayıf kaçıyor. MAT kullanacak kişiler LED panelleri tercih etmeli. OLED de mat olmasının tek sebebi oyuncu camiasının yoğun baskısı. Özellikle turnuvalarda yoğun spot ışıkları altında oynayanlar için MAT ekran olması avantaj oluyor ışık karşıdan gelmediği sürece. Zaten bundan dolayı rekabetçi oyuncular için çıkan yeni nesil OLED ler de MAT ekranlar görmeye başladık.