Bluetooth kulaklık önerisi
0

Bu konuda 4 mesaj var

Merhaba,

Hem şirket hattı hemde kendi özel telefonum olmak üzere 2 telefon taşıyorum. araç kullanırken veya işyerindeyken uzun telefon görüşmeleri yapabiliyorum. Dolayısı ile çift telefon desteği sunan bir bluetooth kulaklığa ihtiyacım var.

Daha önce Nokia bh218 kullanıyordum ve ihtaycım olan herşeyi karşılıyordu. Ancak 2 senedir kullandığım için artık şarj tutmuyor. Aynısından alacağım ama artık piyasada bulunmuyor. Bu kulaklığın bir güzel özelliği ise kulaklığı yakama asıp kapattığımda telefonla bluetooth bağlantısını keserek hem telefonun hemde kendi bataryasını uzun süre kullanmama imkan tanıyordu.

Bu kapsamda bana önereceğiniz bir kulaklık var mı ?

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Ben arac icin (yada genel) Jabra Supreme kullaniyorum.

Katlanip cok ufak bir hal aliyor , ayrica kulaga da cok guzel takiliyor oturuyor, cok pratik.

Telefon mi caldi , hemen ac kulaga tak , auto-answer ( karsi taraf 3. Cevir sesini duyarken siz alo diyorsunuz.

Bitince katka kapat kulagindan cikart. Boylece sarj tasarrufu..kablo karmasasi yok...

Cift telefon destekliyor ve noise cancellation cok iyi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

merhaba

söylediğiniz jabra supreme kulaklığa baktım, özellikleri fena değil, gayet kaliteli duruyor. Ama fiyatı da 370-450 tl aralığında, kulaklık için bu kadar yüksek bir bütçem yok maalesef.

Xaomi ye de baktım. Oda kulak içi görünüyor. Aslında ben yakaya asılan bir cihaz tercih etmek istiyorum. Kulak içi olanlar çok konforlu olmuyor sanki..

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yorum yazmak için üye olun veya giriş yapın

Yorum yazmak için üye olmanız lazım

Üye ol

Üye olun ve sitemizin tüm avantajlarından yararlanın!

Yeni bir hesap oluştur

Giriş yap

Zaten üyemiz misin? O halde giriş yap

Hemen giriş yap
0

• Bu sayfadaki üyeler   0 üye

Şu an bu sayfayı görüntüleyen bir üye yok