Skype hesabım suspend edilmiş
0

Bu konuda 2 mesaj var

Senesini hatırlamadığım zamandan beri varolan skype hesabım ne hikmetse suspend edilmiş.

2003 yada 2004 te almış olmam lazım.

Yıllar sonra msn skype dayatmasıyla mecburen tekrar skype'a dönmüştüm, hotmail(msn) hesabımı da merge etmiştim. (hotmail hesabıma hala girebiliyorum)

Şimdi kalkmış verify etmen lazım diyor.

sorduğu sorular da peeh, hatırla hatırlayabilirsen

örneğin hangi yıl ve hangi ay hangi e-mail hesabınla hangi ülkeden kayıt oldun!

kayıt olurken verdiğin ad ve soyad (ki hiç bir zaman fiziksel adres zorunluluğum olan alışveriş yapmıyorsam ad ve soyad vermem)

skype listendeki 5 isim (görünen isim mi , mail adresi mi , nick mi ne olduğu belli değil , türkçe karakter var mı yok mu belli değil)

doğal olarak bu ve benzeri sorulardan hangisi fail oluyor bilmiyorum ama verify olamadığıma dair otomatik bir yanıt geliyor, yanıta dönüyorum tekrar bir yanıt gelmiyor.

hayır çok ta mühim değil zaten konuştuğum kimse yok ama 10+ yıllık hesabı boşu boşuna hiç edecekler...

Var mı tecrübesi olan?

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Hack veya benzeri bir nedenle benimki de olmuştu. Benzeri sorulara cevap verip açtırmıştım. Sorulara tam hatırlamıyorum 2003 veya 2004 olması lazım tarzında cevaplar verseniz de oluyor ama ad soyad kısmı filan tutmuyorsa açmazlar muhtemelen. Listedeki isimler için de kaydettiğiniz isimleri veya nickleri söyleseniz yeterli olur.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yorum yazmak için üye olun veya giriş yapın

Yorum yazmak için üye olmanız lazım

Üye ol

Üye olun ve sitemizin tüm avantajlarından yararlanın!

Yeni bir hesap oluştur

Giriş yap

Zaten üyemiz misin? O halde giriş yap

Hemen giriş yap
0

• Bu sayfadaki üyeler   0 üye

Şu an bu sayfayı görüntüleyen bir üye yok