• Announcements

  • Mr.Crunch

   Altyapı Değişikliği İhtimali.   10/31/2019

   https://www.cursedhardware.com/topic/3469-lisans-ücreti/ Ücretli altyapıyı, ücretsiz kullanıyorduk, mevzu çıkma ihtimali çıktı.  O yüzden anket açtık.

sCoRPion_tr

CHW
 • Content count

  720
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  5

sCoRPion_tr last won the day on November 7 2018

sCoRPion_tr had the most liked content!

About sCoRPion_tr

 • Rank
  Cursed Soul

Profile Information

 • Cinsiyet

Recent Profile Visitors

819 profile views
 1. Ekşide yazan olay doğru, zaten kampanya detaylarını okursanız görüyorsunuz, fiyat için bir taahhüt vermedikleri yazıyor bir yerlerde.. Sitelerinden şikayet olarak yazdığınızda iptal ediyorlar ekstra parayı genelde. Şu ana kadar 2 hat için geri aldım.. Belki de şu anda üçkağıt çok yeni olduğu için iptal ediyorlardır, bir süre sonra işinize gelirse diyerek iptal etmemeye başlayabilirler..
 2. LiNiCoAlO2 piller kg başına daha yüksek kapasite sunuyorlar. Muhtemelen o nedenle tercih edilmişlerdir. Telefon, laptop vs. kullanılan lityum piller 150–200Wh/kg iken dyson'ın kullandıkları 200-260Wh/kg düzeyinde.
 3. Izdırapla ilgili son güncelleme 4. denemede bataryayı ülkeye sokacak bir satıcı bulmayı başardım. Adam bataryayı acil çıkış levhasının içine koyup onun bataryasıymış gibi gönderdi, 3 hafta içerisinde elime ulaştı. 20TL vergisini ödeyerek teslim aldım.
 4. Hala oynamamış olan varsa Faster Than Light Epic'de ücretsiz. https://www.epicgames.com/store/en-US/product/faster-than-light/home
 5. @wazzap öneri için teşekkürler ama tam olarak yukarıdaki gibi düşünüp girmemiştim o işe
 6. Ben de bir sistem tavsiyesi isteyeyim, @Peregrine in sistemine oldukça yakın benimki de. Aşağıdaki listeye ek olarak elimde olan bir ekran kartı, M2 SSD ve hddlerden de ekleme olacak. Sisteme Unraid kurulacak ve server olarak kullanılacak. Birkaç tane çok fazla sistem kaynağı tüketmeyecek VM, dosya sunucusu, torrent vb. şeyler...
 7. Into the Breach Epic de ücretsiz. https://www.epicgames.com/store/tr/product/into-the-breach Bedava oyuna ek olarak Epic de indirimler başlamış, ayrıca 12 gün boyunca çeşitli oyunlar bedava olacakmış. Yukarıdaki bedava oyunu aldığınızda 60TLlik kupon da veriyor ve daha sonra bu kuponu 80TL üzeri oyunlarda kullanabiliyorsunuz.
 8. Prius'da pil bitmiş olsa bile keyfobu start stop düğmesinin üzerinde tutup düğmeye basarsanız araba çalışıyor, daha sonra da anahtar yok uyarısı vermemesi için bardaklığın içine koymanız gerekiyor. Muhtemelen NFC tarzında arabanın anahtarı algılayabileceği bölgeler var.
 9. Wasteland 2 gog da ücretsiz. https://www.gog.com/game/wasteland_2_directors_cut_digital_classic_edition
 10. @Peregrine muhtemelen on-time delivery protection vardır ürünlerde. Belirtilen sürede gelmezse dispute açıp paranızı geri alırsınız.
 11. Ben de burada görüp geçen hafta almıştım. Aldıktan sonra devam etmeyi düşünmüyorsanız otomatik yenilemeyi kapatmayı unutmayın.
 12. Ben de Axess kullanıyorum onda da güzel kampanyalar oluyor. Eğer kartı aktif olarak kullanıyorsanız (ve akaryakıt harcamanız varsa) senede 300-500TL arası puan toplayabiliyorsunuz. Aidat için de her sene kartıma yansıtıldıktan sonra arıyorum iade ediyorlar. Yalnız bunu neye göre yapıyorlar bilmiyorum, iade edilmediğinden şikayet eden de çok.
 13. Hayır bulamadım, sadece servisinde var o da 210$+KDV fiyat veriyor. Birkaç yer de gelecek dedi ama hala gelen giden yok...
 14. Yeni güncelleme; İkinci batarya da kargodan iade oldu elime ulaşmadan. Farklı bir satıcı biz Estonya üzerinden gönderiyoruz kesinlikle sorun çıkmıyor dedi, onu da denedim. O da aldıktan 1 ay sonra mail attı, Estonya gümrüğü ürünü kabul etmedi bize geri gönderdiler diye. 3 denemenin ardından konu ile ilgili yorumum ülkeye laptop bataryası getirtmenin tamamen şansa kaldığı yönünde... Bir şekilde fark edilmezse yollanıyor onun haricinde kesinlikle gelmiyor.
 15. Aldım game passı, teşekkürler @Executioner.