• Announcements

  • Mr.Crunch

   Altyapı Değişikliği İhtimali.   10/31/2019

   https://www.cursedhardware.com/topic/3469-lisans-ücreti/ Ücretli altyapıyı, ücretsiz kullanıyorduk, mevzu çıkma ihtimali çıktı.  O yüzden anket açtık.

sCoRPion_tr

CHW
 • Content count

  711
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  5

sCoRPion_tr last won the day on November 7 2018

sCoRPion_tr had the most liked content!

About sCoRPion_tr

 • Rank
  Cursed Soul

Profile Information

 • Cinsiyet

Recent Profile Visitors

778 profile views
 1. Prius'da pil bitmiş olsa bile keyfobu start stop düğmesinin üzerinde tutup düğmeye basarsanız araba çalışıyor, daha sonra da anahtar yok uyarısı vermemesi için bardaklığın içine koymanız gerekiyor. Muhtemelen NFC tarzında arabanın anahtarı algılayabileceği bölgeler var.
 2. Wasteland 2 gog da ücretsiz. https://www.gog.com/game/wasteland_2_directors_cut_digital_classic_edition
 3. @Peregrine muhtemelen on-time delivery protection vardır ürünlerde. Belirtilen sürede gelmezse dispute açıp paranızı geri alırsınız.
 4. Ben de burada görüp geçen hafta almıştım. Aldıktan sonra devam etmeyi düşünmüyorsanız otomatik yenilemeyi kapatmayı unutmayın.
 5. Ben de Axess kullanıyorum onda da güzel kampanyalar oluyor. Eğer kartı aktif olarak kullanıyorsanız (ve akaryakıt harcamanız varsa) senede 300-500TL arası puan toplayabiliyorsunuz. Aidat için de her sene kartıma yansıtıldıktan sonra arıyorum iade ediyorlar. Yalnız bunu neye göre yapıyorlar bilmiyorum, iade edilmediğinden şikayet eden de çok.
 6. Hayır bulamadım, sadece servisinde var o da 210$+KDV fiyat veriyor. Birkaç yer de gelecek dedi ama hala gelen giden yok...
 7. Yeni güncelleme; İkinci batarya da kargodan iade oldu elime ulaşmadan. Farklı bir satıcı biz Estonya üzerinden gönderiyoruz kesinlikle sorun çıkmıyor dedi, onu da denedim. O da aldıktan 1 ay sonra mail attı, Estonya gümrüğü ürünü kabul etmedi bize geri gönderdiler diye. 3 denemenin ardından konu ile ilgili yorumum ülkeye laptop bataryası getirtmenin tamamen şansa kaldığı yönünde... Bir şekilde fark edilmezse yollanıyor onun haricinde kesinlikle gelmiyor.
 8. Aldım game passı, teşekkürler @Executioner.
 9. Konu dışı mode on 2 sene önce 15TL miydi neydi o french press, şimdi 44 olmuş. Konu dışı mode off Ben de ofiste kahve makinası, evde french press ile yapıyorum.
 10. VPN ile bağlanarak yapmayı deneyebilirsiniz..
 11. Kablonet taahhütüm bitiyordu, mevcut müşteriler için olan 100Mbit akıllı sınırsız paketine geçiş yaptım.
 12. 4. yaşındaki Hankook Kinergy Eco lastikleri Nokian Wetproof la değiştirdim. Şimdilik çok fazla yol yapmamış olsam da memnun kaldım.
 13. İstediğiniz kadar bilgisayara yükleyebiliyorsunuz. Bende 3 bilgisayarda yüklü şu anda.
 14. Üniversiteden gelen sınırsız Google Drive ve 1TB Onedrive aboneliklerim var. Yedeklenecek verilerimi Arq Backup kullanarak şifreleyip otomatik olarak oralara yedekliyorum. Yıllardır yedekleme ve geri yükleme konusunda bir sorunla karşılaşmadım, programdan da memnunum. Ücretsiz sürümü yok fakat her sene black fridayde %50 indirim yapıyorlar. Başka ücretsiz programlar da mevcut ona benzer.
 15. Geçen sefer aldığım (1.5 sene önce) direkt olarak Çin'den gelmemişti, Çin'den Polonya'ya gidip oradan da Tr ye gelmişti. Bu sefer aldığım iki satıcı da Amerika üzerinden yolladılar fakat sonuç anlattığım gibi oldu. Şu anda neredeyse tüm satıcılar ucuz posta yöntemlerini kaldırmışlar Türkiye için, fakat DHL ve UPS gibi firmalar ile gönderim yapılıyor görünüyor.