Google IO 2016
0

Bu konuda 5 mesaj var

Duo şimdi çıkmış olsa gideri vardı ama whatsapp video görüşmeyi başlattıktan sonra ne kadar tutunabilir bilemem.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Allo ve Duo tıpkı Google+ gibi bir gazla itelenecek ama sonra kimse kullanmayacak, unutulacak. WhatsApp zaten herkeste var. Artık gündelik hayatın parçası olmuş. Hatta WhatsApp için telefon alan bile var (burada komşu esnaflardan biri sırf ustalar istedikleri parçanın fotoğrafını WhatsApp üzerinden gönderecek diye aslında çok memnun olduğu eski tuşlu telefondan akıllı telefona geçti). Dahası, WhatsApp'ın olmadığı platform yok. Symbian S60'ta bile vardı. Şimdi Allo ve Duo gelecek, sadece iOS ve Android'de olacak (öyle açıklandı). Kapsamı sınırlı, gecikmiş şeyden nasıl başarı bekliyorlar anlamıyorum.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Ben de pek şans vermiyorum . Skype bile mesajlaşma için kullanılmıyor. Başkları ne kullanıyorsa, sen de onu kullanıyorsun mecburen.

Hiç örneği yok değil . Mesela MSN messenger , ICQ 'u tahttan indirmişti ama internet kullanıcılarının hızlı arttığı bir dönemdi. 

Android instant apps çok iyi fikir. Google Home da tutabilir. VR 'ın zaten geleceği var.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yorum yazmak için üye olun veya giriş yapın

Yorum yazmak için üye olmanız lazım

Üye ol

Üye olun ve sitemizin tüm avantajlarından yararlanın!

Yeni bir hesap oluştur

Giriş yap

Zaten üyemiz misin? O halde giriş yap

Hemen giriş yap
0

• Bu sayfadaki üyeler   0 üye

Şu an bu sayfayı görüntüleyen bir üye yok