ÇÖZÜLDÜ Nvidia gtx 1070 sürücü sorunu
0

Bu konuda 9 mesaj var

Nvidia nın sitesinden Windows 10 64 bit sürücüsünü çektim ve 980 de kullandığım sürücüyü tamamen kaldırıp sistemi yeniden başlattım ve kurulum işlemine geçtim ama sürücü bu windows sürümü ile uyumlu değil gibi bir mesajla kurulumu sonlandırıldı.ne yapmak lazım?

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yanlışlıkla farklı versiyon sürücü yüklemiş olmayasın? Sen kurulu bir windows üzerine sadece ekran kartını 980'den 1070'e mi geçirdin? Eğer öyleyse hiç sürücü bile değiştirmesen olurdu eğer son sürücüleri takip ediyorsan.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

sürücü indirmeden önce defalarca kontrol ettim gtx 1070 sürücüsü Windows 10 64 bit ama kuramıyorum bir türlü

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Geforce Experience programını kurdun mu önce? Sen tüm sürücüleri kaldır, geforce experience programını kur, o kendi arayıp bulsun sürücüyü.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

aynen onuda denedim ve olmadı.msi olmasındamı kaynaklı acaba ? asus ve evga alanlar sorunsuz kurup çalıştırıyorlar, sırf referans tasarım olmasın diye aldım bunu ama pişman edecek gibi.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Eski 980 kartı satmadıysan onu tak ve son Windows 10 64 bit sürücüsünü onunla yükle. Sonra tekrar 1070'i tak, bir sorun yoksa çalışması lazım.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

en son buradan denedim indiriyor ama kurmuyor, format atmayı denemeyi düşündüm ama zilyon tane zımbırtı var sistemde ona üşeniyorum.

post-559-0-90064600-1467047247_thumb.jpg

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

sorun çözüldü.olay tamanen Windows'un mallığı.şöyleki sistemi kurudğumda Windows update otomatikteydi ve güncellemeleri otomatik olarak yapması gerekiyordu ama yapmamış.bekleyen güncellemeyi elle yapınca, Windows 8.1 den Windows 10 a yükseltilirken gelen ekran gibi bir ekran geldi 3 aşama sonra (dosyalar kopyalanıyor - sürücüler yükleniyor - ayarlar yapılandırılıyor) sistem açıldı ve sürücü sorunsuz olarak yüklendi.buradan bill Gates'e bir mesajım var: sevgili bill, sana metro turizmden bir bilet aldım iyi yolculuklar...

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yorum yazmak için üye olun veya giriş yapın

Yorum yazmak için üye olmanız lazım

Üye ol

Üye olun ve sitemizin tüm avantajlarından yararlanın!

Yeni bir hesap oluştur

Giriş yap

Zaten üyemiz misin? O halde giriş yap

Hemen giriş yap
0

• Bu sayfadaki üyeler   0 üye

Şu an bu sayfayı görüntüleyen bir üye yok