Apple Watch
0

Bu konuda 6 mesaj var

Ben Series 0 kullaniyorum, is yerinde cok avantaj sagliyor bircok konuda.

WatchOS 3.0 dan sonra gercekten daha duzgun hale geldi saat. Series 2 yada yeni cikan modelde ekran parlakligi, ve GPS one cikiyor, bunun disinda su gecirmezlik ozelligi Series 0'da zaten mevcuttu, ama resmi olarak bahsi gecmedi. 

Kendi saatimi denizde ve havuzda hic cikarmadim, 17 aydir sorun cikarmadi henuz :)  

Ozetle ilk seri saati cok uyguna alabilecekseniz (en azindan Amerika'da bircok yer yok pahasina satiyor) bence boyle bir sansi kacirmayin.

Konustugum bircok kisi ilk seriden ikinci seriye gecmeyi luzumsuz goruyor, uyumsuz hale gelene kadar ben de gittigi yere kadar kullanmayi dusunuyorum.

AlperD beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Şu anda Series 0 olan modellerde ciddi bir indirim sözkonusu mu?

Dün Akasya Apple Store'da alüminyum ve paslanmaz çelik saatleri inceleme imkanım oldu. Paslanmaz çelik olanlarda cam olarak safir kristal kullanılmış. Ben sadece metal farkı var sanıyordum ama değilmiş. Bu nedenle paslanmaz çelik almaya karar verdim.

Series 2 seçimimde en büyük etken GPS.

Okudugum yorumlar ve konustugum kisiler pil konusu yuzunden GPS'e cok sicak bakmiyorlar. Ve surekli kosan arkadaslar telefonu 90% yanlarinda tasidigi icin bu GPS sorunu cok cok bir dert olmuyor.

Şu anda Series 0 olan modellerde ciddi bir indirim sözkonusu mu?

En azindan Amerika'da refurbished olarak cok secenek mevcut, Sukran gunu icinde insanlar planlar yapmaya basladigi icin daha da buyuk indirimler soz konusu olabilir.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yorum yazmak için üye olun veya giriş yapın

Yorum yazmak için üye olmanız lazım

Üye ol

Üye olun ve sitemizin tüm avantajlarından yararlanın!

Yeni bir hesap oluştur

Giriş yap

Zaten üyemiz misin? O halde giriş yap

Hemen giriş yap
0

• Bu sayfadaki üyeler   0 üye

Şu an bu sayfayı görüntüleyen bir üye yok