WordPress Kaynak
0

Bu konuda 29 mesaj var

Masraf sorun değil de son olarak Amina işi hosting firmanızın izinleriyle ilgili sıkıntı var dedi "regenarete thumbnail" fonksiyonu http://prntscr.com/co9xjw buradaki hatayı verince.

İstediği şeyler de "Please ask your hosting providers to increase the following values as well to the provided ones: max_execution_time = 90 max_input_time = 120 memory_limit = 256M post_max_size = 256M upload_max_filesize = 128M" , bunlarla gerçekten ilgisi var mı anlayamadım açıkçası. Kuramadım gitti temayı, natro'ya e-posta attım bakalım onlar ne diyecekler ?

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Bugün bu konuyla ilgili konuştuğum kişiler (şu ana kadar) : Alice, George, Ivy, Sarah, Amina, Burcu, Ali. Henüz problemi çözmedim ama anında dönüş yapılıyor sürekli, kısacası ameliyat süper oldu ama hasta öldü :)

Bilseydim kurulu site alırdım 300-400 TL daha fazla verip, aklıma edesim geliyor şu anda. Bu kadar zamanı yazı yazmaya harcasaydım bir yayın daha yapmıştım.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Ve Alice de pes etti

[16:29:35]
 <Alice> 
This problem is going to take some extra attention and cannot be solved without looking into it closer. I will submit a ticket for you and describe in details the issues you are having. We will thoroughly look it over and get back to you via the email within 4-24 hours with a detailed explanation on how to fix it.
[16:29:37]
 <Alice> 
Sorry for the inconvenience.

Hadi hayırlısı, sorun ben de değilmiş anlamış bulunuyorum an itibarı ile :)

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

16 gün olmuş mesajı yazalı, biraz daha yazışma ve e-posta haberleşmesi sonucu Amina sorunumu çözdü ve database'i direkt yüklemişler söyledikleri kadarıyla. 140 TL'lik hizmeti bedavaya getirdim ama birkaç akşamımı yemeleri çok kötü oldu. Yine de template monster'dan gönül rahatlığıyla hizmet alabilirsiniz.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yorum yazmak için üye olun veya giriş yapın

Yorum yazmak için üye olmanız lazım

Üye ol

Üye olun ve sitemizin tüm avantajlarından yararlanın!

Yeni bir hesap oluştur

Giriş yap

Zaten üyemiz misin? O halde giriş yap

Hemen giriş yap
0

• Bu sayfadaki üyeler   0 üye

Şu an bu sayfayı görüntüleyen bir üye yok