Boya koruma
1 1

Bu konuda 4 mesaj var

Selamlar,

Yaza girmeden boya koruma yaptırmak istiyoruz. Önerebileceğiniz firma (İzmir) veya başka öneriniz (kaput filmi ?) var mı?

Teşekkürler.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Kaput filmi uzun yolda sıçrayan taşlara karşı etkili. Normalde pek bir getirisi yok. Yaptırılsa iyi olur tabi. Boya korumayı Ziebart'ta yaptırmanızı öneririm. Özellikle arabanızın boyası metalik veya sedefliyse gerekiyor. Metalik ve sedefli boyalar (özellikle de sedefli olanlar) opak boyaya göre daha hassas.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Ziebart da anasinin nikahini istiyor yalniz... Gecen sene sordum 800TL fiyat cekti... Ozel sampuan verecegiz sadece bunla yikatin vs. 6 ay sonra bir daha filan... Degmez o kadar para vermeye bence...

Ben gecen sene arastirdigimda Meguiar's kullanan bir tek FIAT servisini bulabildim cevremde (Tum FIAT servisleri kullaniyor diye duymustum ama emin degilim), oraya yaptirdim, 150TL vermistim... 

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

kaput filmini yaptırmadığıma o kadar pişmanım ki...

ben dikkat ederim, kamyon arkasından gitmem, bana taş sıçramaz ne gerek var demiştim ama 1 değil 2 değil kaç kez sıçradı  :S

boya korumayı da ziebart da yaptırıyorum her sene, nakit verip fiş fatura istemezseniz indirim yapıyorlar.

izmirde şubesi var mı bilmiyorum ama istanbulda swiss wax'ı çok öneren duydum.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yorum yazmak için üye olun veya giriş yapın

Yorum yazmak için üye olmanız lazım

Üye ol

Üye olun ve sitemizin tüm avantajlarından yararlanın!

Yeni bir hesap oluştur

Giriş yap

Zaten üyemiz misin? O halde giriş yap

Hemen giriş yap
1 1

• Bu sayfadaki üyeler   0 üye

Şu an bu sayfayı görüntüleyen bir üye yok