stardust

Super Moderator
 • Content count

  4,361
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  212

stardust last won the day on May 27

stardust had the most liked content!

About stardust

 • Rank
  Lord of the Shades

Profile Information

 • Cinsiyet

Recent Profile Visitors

3,223 profile views
 1. sen alamadın diye mi üzüldün yavrum diyeceğim ama o bahsettiğin zamanları sen bizden önce almışsın zaten... bu konuda da eline su dökememişiz.
 2. muhohahaha @wazzap 'a ne ısmarlıyorsunuz hadi bakalım... U lucky bastards @allreadydead @Whooosh 67'e aldık görüyon mu bak oturduğumuz yerden 200 TL kazandık. asıl önemli soru acaba hemen iade etsek steam bize geri 275 TL yatırır mı
 3. gelip de Dark'ı yazmaya gerek yok tabii ki... yine de diyeceklerim var. benim gibi detaycı biri için hayatımın dizisi oldu. en nefret ettiğim şey Lost gibi dizi ilerledikçe senaryosu yazılan dizilerdir. şimid Dark bittiğinde görüyoruz ki dizinin senaryosu daha 1. bölüm çekilirken belliymiş. kumsalda buldukları kolyenin bile nerden geldiğini gördük. ders gibi okutulup çalışılacak bir dizi. sadede gelirsek, dizi sektöründe bile almanların eline su dökemedik. türkiye'de yapılan gelmiş geçmiş bütün dizileri topla, şu dizinin bir bölümünü etmez. evet çok duygusal, komik, ilginç, şaşırtıcı yapımlar var ama en nihayetinde hepsi 2 reklam arasındaki süreyi doldurabilmek için insan zekası ile alay eden basitlikte. böyle bir senaryoyu yazmak, bunu hatasız uygulayarak çekmek... şimdiden efsane bir dizi olarak tarihe adını altın harflerle yazdırdı bence.
 4. oyunu aldırdın şimdi bunu mu söylüyorsun yani
 5. normalde konsol portuna, hem de 3 sene sonra değil 77, 7 lira bile vermemek lazım ama ps4 alsam oynayacağım oyunların başında geliyordu... hadi bakalım... aslında prensip icabı korsan oynamam lazım ama böyle fiyatlarla gelirseniz alırız tabi
 6. dandik konsol portu mu peki ?
 7. Modemi de sattık. Altuğ yorum yapınca iyi oluyor, işler açılıyor. şu logitech z5500'e de bir el at sana zahmet
 8. Peki mağdur durumda mısın? @Najaz
 9. bridgestone potenza s001 runflat lastikleri 5 sene 55 bin km kullandım, hala diş derinliği iyiydi, lastik artık kuruduğu için değiştirdim. michelin pilot sport 4 lastik taktım. daha 2 sene olmadı, 30 bin km olmadı, arka lastiklerin diş derinliği çok az kalmış. 3-4 ay daha kullanılır, kışa yeni lastik gerektirir. önlerde hiç sorun yok. öyle çok yanlayarak falan da kullanmıyorum ama artık yeni havalimanı yoluna her çıktığımda 250km/s ile gittiğimden sanıyorum arkalar erimiş bitmiş araç arkadan itişli olduğundan. yine de bir daha michelin alanı siksinler bu durumda, çok çabuk bitti. 2018 kasım'da tanesi 1400 lira idi mına kodumun tekerinin. zaten runflat kullandık o kadar, bir kez bile sorun yaşamadım, bu sefer runflat almadım 3 kez lastiğe çivi, vida vs girdi. artık runflat'den şaşmam.
 10. gerçi bizim foruma özel olmamış o fiyat, gidip oraya da 300 yazmışım. hadi bizim foruma özel 250 olsun o zaman.
 11. olmadı pürüzsüz düzlükte 100 diyelim DH'de modemin "arkasının" fotosunu isteyen bir "kardeş" var. alacak galiba arkasını beğenirse dur bakalım.
 12. Sıfır gibi bile yazmasam, direkt sıfır desem olur. Annemlere TurkNet aboneliği için aldım, toplamda 6 ay kullanıldı. Sonra taşındılar ve taşındıkları bölgede VDSL olmadığı için superonline fiber'e geçtik. Bu modem boşa çıktı. N11 üzerinden vizyonbilgisayar mağazasından alınmıştır. Faturası, garantisi, kutusu ve tüm aksesuarları mevcuttur. Şuan akakçe'de en uygun fiyatı 400 TL, bizim foruma özel düz 300 TL diyelim.
 13. telefonu sattık yazmaya korkuyorum, deathknight gelip yok ediyor hemen satılan ilanları
 14. gelsin bizim cinebench R15 listesine puan atsın görelim o zaman...
 15. olay sevip sevmemek değil. ciddiye alıp almamak. ben sevmediğim yazarları bile farklı bakış açısı kazanmak için okurum fakat o herif ciddiye alınacak biri değil. ziyan ettiğiniz beyin hücrelerinize yazık.