stardust

Super Moderator
 • Content count

  4,227
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  203

stardust last won the day on February 7

stardust had the most liked content!

About stardust

 • Rank
  dinh of gilead

Profile Information

 • Cinsiyet

Recent Profile Visitors

2,849 profile views
 1. olm sen neyin davasını yapıyorsun ki mal gibi oturuyoruz zaten evde, 1 lira olsa ne olacak 10 lira olsa ne olacak ? @TiesTorN
 2. Platform'u ben de yazmaya gelecektim... İzleyin ama sonunu izlemeyin, çünkü sonu yok. Bu kadar orijinal bir fikir, toplum düzenimizi baştan sona sorgulayan bir yapım ama gel gör ki sonu öyle bir aceleye getirilmiş ki... O kadar etkilendiğim filmi bir kalemde sildi attı sonunun olmayışı.
 3. beleş haftasonu yapmışlar, oyun tamamen açık 4 gün süreyle. nasıl olsa evde oturuyoruz 4 günde bitiririm bunu diye düşünüp indirdim ama gel gör ki akmıyor oyun be kardeşim. bayık. zar zor ilk questleri, ilk küçük adayı tamamladım, açıp devam edesim gelmiyor.
 4. bunu da mı uzaktan seviyoruz yani... pg35vq çıksın, fiyat mühim değil direkt alacağım diyordum, alamadım
 5. Olm siz rahatsız mısınız, dağılın
 6. listemiz güncellenmiştir, yeni birincimize hayırlı olsun @Psikobat Cyberpunk 2077'nin ertelenmesi ile benim upgrade iştahım kapandı biraz. Bu sene sonuna doğru listenin tepesinin değişmesi için gereken neyse yapılacaktır
 7. formata uygun yazarsak puanları güncelleyebilirim listeyi
 8. Ben v8 den memnunum. Açıkçası biri 2500 lira iken diğerine 5000 verecek bir fark yok. Temizlikçi abla eski rowenta silence force u kullanıyor, v8i eşim ve ben kullanıyorum. Şarj bitmeden 120 m2 evi köşe bucak temizleyebiliyorum.
 9. Öyle bir şey yok ne arada kalmışı... Fiyatına göre tercih edersin. 2500 liraya v10 varsa ne 8e bakarsın ne de 11e...
 10. yok artık bir de 2. sezon mu yapacaklar bu garabete... bu diziyi beğenenler witcher 3 oyununu hakkıyla oynayıp bitirseler heralde önünde secde ederler... çünkü beğeni ifadesi anlamını yitirir oyundaki deneyim karşısında. nasıl ifade etsem bilemiyorum misal diziyi beğendin 10 üzerinden 9 verdim diyorsun ya hani... witcher 3'ü oynasanız 10 üzerinden 659378465 gibi bir rakam vermeniz lazım gelir heralde. en ufak abartıyorsam şu foruma girmek bir daha nasip olmasın. witcher 3 oynadığımdan beri doğru dürüst bilgisayar oyunu oynamaz oldum. 1 buçuk sene oyalanıp tekrar witcher 3'ü bitirdim, o zamandan beri tastamam bitirmiş olduğum bir oyun olmadı. gerçek witcher evrenini yaşamak isterseniz kendinizi zorlayın. Öğrenmesi zor gözükebilir, bütün skill, spell, alchemy, crafting falan zayıf bünyeleriniz için boğucu gelebilir ama kendinizi geliştirmek istiyorsanız biraz zorlanacaksınız baştan... sonra bir stardust vardı dersiniz bu oyun hiç bitmesin diye dua ederken.
 11. o neymiş be, upgrade vakti mi geldi yine yani...
 12. Ben her gün adam gibi 1 bölüm izliyorum. Bir sezonu ardarda izleyip 1 günde harcayan insanlardan haz etmem Kitap okumayı sevmeyen hamburger bebelerinin beğeneceği, kitapları okuyup, oyunlara da kendini verenler için ise oldukça yetersiz alelade bir dizi olmuş. Fazla beklentim yoktu ama yine de potansiyeli böylesine yüksek bir hikayeden, bu kadar zayıf bir yapım görmek benim için üzücü. Yine de beğenmedim diyemem. Çok sevdiğim, orijinalini asla değişmeyeceğim bir şarkının fena olmayan bir cover'ını dinliyor gibiyim.
 13. Ağır konuşurum, kalp kırarım bak. Witcher 1 her ne kadar yaşını belli etse de, mihenk taşı bir oyundur. Combat sistemi ise aşırı basit aslında, heavy, fast ve group attack var. Karşındaki düşmana göre seçip doğru zamanda tıklayacaksın. Yani bundan şikayet edilecekse aşırı kolay olduğundan şikayet edilebilir sadece. Şunu da söylemek lazım, her şey vaktinde güzel. Keşke siz de bizim gibi vaktinde oynasaydınız ama hikayenin hattına bence mutlaka 1 kez bitirilmesi gereken bir oyun.
 14. ilk bölümü izlemek yorum yapmak için erken olur fakat kitabın ve oyunun verdiği hissi vermedi bana. Punish'e katılıyorum, blaviken olayının iç yüzü aydınlatılmadan geçilmiş, çok havada kalmış hadise. Diziyi durdurup aslında ne olduğunu anlatmam gerekti ki bu da çok saçma bir durum.