• Announcements

  • Mr.Crunch

   Altyapı Değişikliği İhtimali.   10/31/2019

   https://www.cursedhardware.com/topic/3469-lisans-ücreti/ Ücretli altyapıyı, ücretsiz kullanıyorduk, mevzu çıkma ihtimali çıktı.  O yüzden anket açtık.

stardust

Super Moderator
 • Content count

  4,175
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  201

stardust last won the day on November 22

stardust had the most liked content!

About stardust

 • Rank
  dinh of gilead

Profile Information

 • Cinsiyet

Recent Profile Visitors

2,580 profile views
 1. Bu ties saçma sapan fiyat çeker, biz de bilelim, gerekirse müdahil olalım.
 2. dyson'ın yeni bir kablolu modeli yok. en son model big ball. bundan sonra da yeni bir kablolu model çıkmayacak dyson'dan. bunun da ihtiyacınıza göre farklı aksesuarları olan modelleri var. Animal Pro 2, Absolute 2, Allergy 2, Parquet 2. Her şey olsun diyorsan absolute modelini alıp geçeceksin. konu sessizlikse eğer en sessiz model -yeni bir şey çıkmadıysa eğer- bosch'da, sonra da rowenta geliyor.
 3. alışkanlık açıkçası, çekmeden gitmem... sadece sıcaklık 0 derecenin altına düşecekse düz bir zeminde el freni çekili olmadan bırakmaya özen gösteririm.
 4. çok iyi fiyat bu monitör için.
 5. güzelmiş, adam gibi kasa.
 6. hem reklam, hem de hort mesajı olmuş ama atılmasına izin verdim belki gerçekten işine lazım olacak biri vardır diye
 7. @TatanQa yorumlarını bekliyorum. GoPro için paraya kıyamadım. Bu iyiyse bundan alayım. Millet instagramda fenomen oluyor, ben de oturuyorum öyle kokpitte...
 8. Yeni eve taşınıyorum mumi, mutfak harbiden geniş, kaldırır yani bu boyutu.
 9. Salondaki 165 olunca mutfak 125 anca kesti 43" alacaktım aslında ama fiyat cezbetti. Aynı model 43" 3400 liraya düştü en ucuz, bu 50" olan 3700'e düşünce basiretim bağlandı. Eşim de anlam veremeyen bakışlar atıyor merak etmeyin.
 10. https://steamdb.info/app/1097840/ ruslardan bile leşsiniz diyorlar bize. protesto ediyorum, oynamıyorum
 11. ihtiyacını önceden belirleyip, kuponlarını da önceden ayarlayanlar için yine en sağlam indirim N11'de oldu. Hepsiburada'da belli başlı ürünlerde, piyasada o zamana kadar verilen en düşük fiyatın altına inen "gerçek" bir kaç indirim oldu. Trendyol falan fasa fiso, bir numarasını görmedik. Akakçe, cimri, epey, teknofiyat gibi nimetleri kullanmasını bilene yediremezler önceden fiyatını arttırıp sonra normal fiyatına düşürdükleri ürünleri. Amazon.com.tr de "beklenen cuma" adı altında bir şeyler yapacağım diyor ama çok beklentim yok. Zaten bir kulaklık dışında almayı düşündüğüm yer şeyi aldım.
 12. hep söylediğim gibi, burn-in yapabilmeniz için baya bilinçsiz olmanız, ya da kasti hareket yapmanız lazım.
 13. Telefon açabilirsin müşteri hizmetlerine.
 14. oha artık arkadaş, ne güldüm ya... eşimle oses türkiye izliyoruz, beyaz çıktı benim aldığım televizyonu tanıttı. fiyat 3700 dedi. bir koşu siparişi iptal ettim tekrar aldım saçma sapan işler ps: teşekkürler beyaz.