• Announcements

  • Mr.Crunch

   Hosting değişikliği ve YouTube linki içeren postlar   06/09/2019

   Sitenin sunucusu değişti. Değişiklik sonrası preview linki olan postlar'da hata mesajı olmadan kaydedilmemeye başladı. Bilgimiz dahilinde, inceleyeceğim. O zamana kadar bu postları preview olmadan, doğrudan link şeklinde yapıştırabilirsiniz.   Hosting ile ilgili soru, sorun başlığı    

stardust

Super Moderator
 • Content count

  3,992
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  184

stardust last won the day on May 28

stardust had the most liked content!

About stardust

 • Rank
  dinh of gilead

Profile Information

 • Cinsiyet

Recent Profile Visitors

2,093 profile views
 1. nisan 2020'de doların 10 lirayı zorlayacağını hesaba katarsak, oyunun fiyatını 500 lira civarı görmek beni şaşırtmaz. şuan 250 lira - 40 dolar civarına geliyor ki bence gayet alınabilir.
 2. kahramanlıktan değil cahillikten olduğuna eminim ama yine de yaptıkları fedakarlığı saygıyla anıyorum.
 3. hanım müge anlı izliyorsa zaten televizyondan önce karıyı değiştiririm... onun dışında tartışma programının reklamında tv'nin kendi piksel temizlemesini çalıştırırsan arkadan kanalın sesi geliyor zaten. dediğim gibi bu da yani ilk 500-1000 saat, pikseller yeniyken tehlikeli, sonra sıkıntı olmuyor.
 4. ne uğraşması ya, abartmaya gerek yok. tek dikkat edilmesi gereken nokta aynı kanalın logosu saatlerce aynı yerde kalmasın, başka da bir şey yok. normal tv işte.
 5. Tolga abi hayırlı olsun, güle güle kullanın. Sabit bir kanal logosu hiç değişmeden ekranda 1-2 saatin üstünde kalmadığı sürece dikkat etmen gereken bir şey yok. televizyonun ilk 500-1000 saati en kritik dönem, bunda dikkat etsen sonradan zaten "burn-in" riski büyük ölçüde kalkıyor. gölge kalırsa da şöyle bir şeyi yarım saat çalıştır hemen siliyor:
 6. ateşine karşılık vermeyen hedeflere karşı siz de yaparsınız merak etmeyin, ne kadar mermi harcamaya niyetli olduğunuza ya da bütçenizin durumuna bakar sadece bu seviyeye gelmek. özel bir yetenek gerektirmiyor. sıcak çatışma anında böyle "yakın" hedefler karşısında ayakta gezinemezsin bile, o yüzden "john wick" için anlamlı olsa da bizim açımızdan lüzumsuz olmuş.
 7. tam da pejo'ya yakışır bir reklam filmi olmuş, evet arkadaşlar alkışlıyoruz:
 8. yahu bir şey demeyeyim diyorum yine "edition" muhabbetleri dönmesin diye fakat... cyperpunk 2077 saymazsak tek beklediğim oyun vardı. Salak ubisoft steam'den kaldırttı. kendisi de uplay'de 300 liraya satıyor, aman dedim ne farkeder, daha sonra indirimden alırım. https://crackwatch.com/game/anno-1800 ama bu nedir arkadaş ya insaf, kuduruyorum oyunu oynamak için, 305 TL bari steam'den alsaydım da bu kadar beklemeseydim. nerden bilecektim ubisoft'un oyundan çok DRM'i geliştirdiğini...
 9. çernobil 2. bölümü izledim, çok sağlam gidiyor. bir de o yaşananların gerçek olduğunu bilmek de insanı ayrı bir etkiliyor. daha halk farkında değil ama 2019 yılının dizisi olmaya aday.
 10. o verdiğim video kesilmiş bu arada. asıl olanda bir de utanmadan audi'ye bok atmışlar. 1.6 litre motorlu züğürt işi A6 yok hiç değilse piyasada. gerçek model adlarıyla 516i ve e160 utanç kaynağı, arabanın arkasından model numarası sildirme opsiyonu bu modellerden sonra çıktı. ben alacağım arabaya çoktan karar verdim, sadece tayyip hükümetine o kadar vergiyi vermeye hazırlıyorum bünyemi. bmw bitmiştir benim için.
 11. bu videolar hep yalan oldu. çıkart bir alt marka istediğini yap ama o logonun altına böyle bir saçmalığı sığdırmaya çalışma. gavurların "heritage" dediği bir marka mirası vardır arkadaş. ne farkın kaldı fransız arabasından. gerçi yapacak bir şey yok millet 3 silindirli arabaya binip bmw aldım sanıyordu. şimdi de önden çekişli araba ile bmw'ye bindim sayacaklar. çocuklarımıza torunlarımıza anlatırız artık BMW diye bir marka vardı, ultimate driving machine idi, sürüş zevki 1. öncelikti sonra yarak kürek işler yapınca pejo satın aldı ve yok oldu diye...
 12. hayatımda bu boyutta gördüğüm at pisliği sayılıdır. adamlar arabayı ALIK yapmış. alan aptal insanlar kendine benzetip mutlu olabilsin diye mi acaba teknik, performans, donanım vs. konulara hiç girmeden söyleyeceğim şey: bedava verseler hiç binmeden satarım, satamazsın deseler kasko yaptırıp uçurumdan yuvarlarım, içinde yolcu olarak dahi oturmam. geçmiş olsun. ps: arkadan itişli değil, önden çekişliymiş bir de, puhahahah sökün lan bmw logosunu şu arabadan valla utancımdan kendi arabamı satacağım artık bu ne leş ne saçma sapan bir marka oldu böyle arkadaş. mercedes cla yapar, audi a3 sedan yapar. noluyor böyle kardeş, herkes binecek diye marka değerinizin içine sıçtınız. "halk-premium"
 13. mobil link atan yazılımcıları erciyes'ten aşağı yuvarlıyorlarmış diye duydum.
 14. benimki de bundan.