stardust

Super Moderator
 • Content count

  4,613
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  219

stardust last won the day on November 18

stardust had the most liked content!

About stardust

 • Rank
  Lord of the Shades

Profile Information

 • Cinsiyet

Recent Profile Visitors

3,889 profile views
 1. kesinlikle alma, bir bokluk olmasa o fiyattan vermezdi. garanti falan uğraşma. şuan krismas öncesi diye stok bütün dünyada bulunmuyor, ben kanada'dan aldırmaya çalıştım hiçbir yerde yok. yılbaşından sonra rahat rahat bulunur, 1 ay daha sabret.
 2. oyunu bitirdim hala oynuyorum. Re-Order'lar var onları yapıyorum. Nası bir oyunmuş arkadaş nerden bulaştık. ps: bir de bütün yolları tamir edip, bütün teleferikleri level 3'e çıkarıyorum yanlarından geçerken... sapıklık...
 3. @T800 https://www.cursedhardware.com/topic/3439-read-dead-redemption-2/?do=findComment&comment=119745 Tolga abi, wazzap göndermişti, bu video'da gözüken şekilde yaptım ayarları, görüntü kalitesinden taviz vermeden 20 fps civarı arttırıyor. Gerçi oyunu iade etmişsin ama yine aklında olsun. - Ayrıca Death Stranding'i benim yüzümden alıyorsan ben iade kabul etmiyorum, küfür etme bana sakın bu oyunu nasıl beğendin diye. Oyunun sonu bile bitmiyor, adamlar başına 2 saat sonuna 2 saat film koymuşlar resmen izliyorsun olayları. Çok farklı bir oyun umarım beğenirsin.
 4. oyunu bütün "standart order" ları tamamlayarak 150 saatte bitirdim... ne oyundu be arkadaş, tamamen süpriz oldu benim için. hele ki başını çok absürd bulduğumdan dolayı az kalsın silip red ded 2'ye başlasaymışım kaçırmış olacaktım.
 5. This is the way.
 6. Ori de güzel ama ori'nin 2 oyunu toplasan, hollow knight'ın yarısı etmez.
 7. Hollow Knight'ın pek anlaşılmayacak bir yeri yok aslında. Oyundaki "lore" kapsamlı fakat zorunlu olarak her diyaloğu da dinlemek zorunda değilsin.
 8. hayırlı olsun, güle güle kullan. Yine iyi fiyattan bulmuşsun bence.
 9. 169'a kaçmaz.
 10. dışarıdan bakınca öyle gözüküyor gerçekten ama açıp oynayınca çok feci bağımlılık yaratıyor.
 11. Öyle olsa flight simulator oynardım.
 12. abi bu şayomi nasıl bir şirkettir... adamlar kapı zili bile yapıyor. ben geçen sene şemsiyesini almıştım, misliye parasını versen böyle bir otomatik şemsiye bulamazsın, otomatik açılanı görmüştür, alet otomatik kapanıyor da.
 13. 300 legend teslimat ve efsane devam ediyor...
 14. Hayırlı olsun @Enyalios Alet o kadar büyük ki televizyon yanında 24" monitör gibi kalmış