stardust

CHW
 • Content count

  7,159
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  420

stardust last won the day on March 29

stardust had the most liked content!

About stardust

 • Rank
  illusive

Profile Information

 • Cinsiyet

Recent Profile Visitors

9,181 profile views
 1. boşuna bekliyorsunuz gayet izlenebilir bir versiyon zaten en az 2-3 kez izlenecek film. 4K HDR gelsin o vesile ile tekrar izleyeceğim ben
 2. ben de farkettim ama görüntü kalitesi gayet iyiydi, ses stereo azcık üzdü ama proper blu-ray çıkmasına daha 1 ay varmış, sabredemedim izledim. pişman değilim, güzel bir HDR ya da DV versiyon çıksın onu da izlerim tekrar.
 3. Tartışmasız şaheser olmuş, bu kadar detaya önem veren yönetmenlerden kötü film çıkmıyor. 2001: A Space Odyssey filmini 20 sene önce (henüz genç iken) izlediğimde, o filmin 1968 yılında çekilmiş olduğuna inanamamıştım. 2070 senesinde de (dünya duruyorsa) izleyen biri bu yeni Dune serisinin 2020’lerde çekilmiş olduğuna inanamayacak. Zamansız bir film olmuş, çok etkilendim açıkçası…
 4. 2. filme sinemada gitmedim diye içim içimi yiyordu, geçen cumartesi kendi başıma gitmeye niyetlendim, eşim çok bozuldu gitmedim. iyiki de gitmemişim, 2160p düştü torrentleech'e
 5. @wazzap Hayırlı olsun Gökhan, güle güle kullan. 1440p tam can alıcı nokta oyuncu için. 4K'nın getirdiği netliğe değmeyen bir FPS tüketimi var. Bu monitörün farkını görmek için aç misal Team Fortress ya da Overwatch gibi bir oyun oyna, oldukça hoşuna gider IPS panelde yüksek tazeleme hızı almak.
 6. o kadar geniş görüş açım olsa pilot olurdum
 7. şunu görünce bir heyecanlandım, vade farksız taksit yapıyorsa alayım çeyizimde dursun dedim. stok yok. zaten vade farksız taksit de yok. 34" ultrawide'dan sonra bunun güzel gelebileceğini hiç sanmıyorum. bir de 4K için gereksiz FPS kaybı... 60 bin 4 taksit ya da tek çekim olarak ilk çıktığı 54 bin olursa alıp bir deneyeceğim. 1-2 sonra aldığım fiyata satarım. merak ediyorum sadece yoksa AlienWare monitörümün üstüne gül koklayacak değilim.
 8. Çok ergonomik bir tasarım olmuş, tebrik ediyoruz.
 9. ben o asus'u gördükten sonra samsung falan kesinlikle almazdım açıkçası, illa bulunur olacaktır acele etmeyin. VA ve mini LED alıp, OLED'i görünce üzülürsünüz onu da belirteyim. Yıllarca VA kullandım severim keratayı ama OLED ağır ezer. ayrıca samsung g8 oled 34" monitör alanların başına neler geldi @jackjoker anlatsın size. ben de nerdeyse alıyordum, büyük bir yanlıştan son anda kurtardı beni. samsung resmen aylarca destek vermedi, alanlara sinir krizi geçirtti. o yüzden monitörde samsung markasına çok uzağım.
 10. bas git olm burdan, senin zevkin hakkında ha buraya iki kelam ederim, ağlayarak terk etmek zorunda kalırsın sonra.
 11. fantezi-aksiyon türünde film işte beni irite eden olay, 4 film çekiyorsun şu seriye ki 3 ve 4 sadece "cash grab movie" denen türden izleyici söğüşleme filmi. tamam bunu anladık, boş vakitlerinde, hobi olsun diye arkadaşlarınla yine çek sen, istersen 5'i de çek. ama constantine 2'yi neden bu kadar geciktiriyorsun? keanu reeves'i hep ayrı tutuyorlar, yok şöyle bonkör, yok böyle mütevazi ama onu benim külahıma anlatın. adamın "publicist" seçimi iyi. siz türkler halkla ilişkiler uzmanı mı dersiniz artık bilemiyorum. 1'i yaptın tuttu, 2'yi yaptın eyvallah paranı koydun cebine, bereket versin... e 3'ü yaptın deli saçması di mi yani bi boka benzemedi. bunun üstüne hala gidip 4'ü yapıyorsan kimse martaval okumasın arkadaş... reeves de paraya tapıyor işte başka açıklaması yok. adam gibi constantine 2 yapsın da affettirsin kendini bundan sonra.
 12. bu fiyata alacak kadar ahmak biri varsa kazıklanmayı hakediyor. ben sağlam paralar harcıyorum. ama sabırla beklerim bir fırsat, kampanya, indirim olsun diye. hele hele daha bir kaç gün önce 54 bin liradan satılmış monitörü 55 bin bile yazsalar almam. illa bu furya geçiyor... stok bollaşınca, vatan, hepsiburada, amazon falan getirip bir de ufak indirime sokunca bu çakallar da "seve seve" düşürüyor fiyatı. çakal desem de ben adamlara kesinlikle kızmıyorum, Türkiye şuan vahşi kapitalizmi en doruk noktasında yaşıyor. Bu fiyata almaya hazır (afedersin müdürüm) "enayi" varsa adam niye satmasın yani şirket kursanız hedefiniz kar maksimizasyonu olmaz mı sonuçta...
 13. Kupon+Coin+Yıldönümü indirimi birleştirilebiliyor çoğu üründe. AliExpress’i iyi çalışırsanız, çok satış yapmış, madalyalı satıcılardan alırsanız burda alacaklarınızdan daha kaliteli. Ben zaten kol saatleri olarak bir kaç aydır sarmıştım, bir de bu indirimler girince suyunu çıkardım.
 14. bu aliexpress nasıl bir dipsiz kuyuymuş arkadaş. beynime indexliyorum resmen tüm siteyi ve fiyatları. kuruluş yıldönümü indirimi var. bugün ve yarın son günler, 28'i sabahı bitiyor. para harcama niyetiyle girerseniz kesinlikle alınacak bir şeyler buluyorsunuz.