stardust

CHW
 • Content count

  5,411
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  262

stardust last won the day on October 6

stardust had the most liked content!

About stardust

 • Rank
  Illusive Man

Recent Profile Visitors

5,831 profile views
 1. benim imax kendi salonumda, hayatım boyunca bir daha sinemaya gideceğimi düşünmüyorum.
 2. Efe, bizde de 2 kedi var, biri bol tüylü, yine bizde de dyson V8 var. geçen sene black friday'de, beni bildiğin üzere bokunu çıkaracak derecede araştırdım bu süpürgeleri ve sonuç olarak almamaya karar verdim. bizim evde -eşim sağolsun- çok eşyamız var, yani robot süpürgenin ulaşamayacağı bir çok ölü alan olacak. yatak odasında bazanın, komedinlerin ve şifonyerin altına giremiyor, kediler yüzünden mutfak ve salonun kapısı hep kapalı, oraları ayrıca yine süpürmek gerekecek falan derken baktım ki hiç o kadar da fayda etmeyecek. asıl önemli olan ise, temizleyeceği yerlerde engel olmasa bile hiçbir zaman dyson kadar iyi temizleyemeyecek. benim sana tavsiyem, furminator tarzı bir tarakla köpeği düzenli olarak tara ve dyson ile yola devam et, zaten pratik olduğu için bütün evi 10 dakikada süpürebiliyorsun. robot süpürge yorumlarını okuyunca olayın ne saçma olduğunu görebilirsin, evden tüm halıları kaldıran mı dersin, alet eşyaların altına girebilsin diye marangoza ayaklarını yükselttirenler mi dersin... geçen gün bir chw düşünürü arkadaşım @Najaz 'ın başka bir konuda söylediği üzere: eşya sana hizmet edecek, sen eşyaya değil. yine de alacaksan geçen sene n11 ve hepsiburada vs. gerçek fiyatları üstünden %50 (zaman ve stok sınırlı) indirimler yaptılar, hatta ben dayanamadım aldım ama tekrar düşününce iptal ettim. kara cuma'yı beklerden biraz daha araştırırsın.
 3. 1080p çıkmış. kalite iyi diyorlar TL'de. ama tabi kendime öyle bir kötülük yapmam. 4K HDR izlenecek bir film varsa o da budur. ne kadar gerekiyorsa o kadar bekleyeceğim artık her ne kadar izlemek için yanıp tutuşsam da...
 4. AKP’li vekilden ilginç yorum: Bereket yoğunluğu https://www.sozcu.com.tr/2021/gundem/akpli-vekilden-ilginc-aciklama-bereket-yogunlugu-6710699/ açık açık taşak geçiyorlar. "ekmek bulamıyorlarsa pasta yesinler" demenin 21. yüzyıl versiyonu...
 5. müjdeyi verelim. https://www.sozcu.com.tr/2021/ekonomi/motorin-ve-benzine-zam-2-6708077/ artık dalga geçecek şevkim kalmadı.
 6. PC'de grafikler hem kalite hem FPS olarak konsoldan çok daha iyi, ama o yürüken denge olayları konsolun gamepad'indeki gibi değil, mouse tuşları ile yapıyorsun o hareketleri, haliyle biraz basitleşmiş o açıdan. ben konsolda ps4 versiyonunu oynayamadım PC'deki halinden sonra, ama daha sonra ps5 versiyonunu bulursam konsolda da oynamak isterdim. gerçi 2 kez bitirdim oyunu, 3. kez bitirmek iyice saykoya bağlamak olacak. parayla almam ps5 versiyonunu ama bi yerden bulursam ya da PS Plus üyeliğinden falan gelirse dayanamam oynarım heralde.
 7. logitech'den kurtardığım her insan için, morpheus'un matrix'den kurtardığı her insan için sevindiği gibi seviniyorum.
 8. çok büyük fiyasko bu... hala düzelmedi server'lar. sırf bu oyunu oynamak için ücretsiz izin aldım. uçuşlarda saat başına kazandığım birim ücret ile oyunu oynayamadığım saatleri çarpıyorum, saçma sapan rakamlara çıkıyor bu oyunun maliyeti bana başka oyun oynayasım da yok. televizyonda mal gibi seinfeld izliyorum...
 9. 3. gün üst üste oyunu oynayamıyoruz, hep bu saatlerde bozuluyor, sonradan düzeliyor. artık CİMER'e şikayet ettim blizzard'ı. bu işi çözerse Reis çözer.
 10. https://www.cursedhardware.com/topic/2581-dyson-v8-şarjlı-süpürge/#comment-79808 bizim forumda bildiğimiz, kullandığımız bir ürün. bu başlıktaki tecrübelerden faydalanabilirsiniz. özellikle pil konusunda @TiesTorN 'un önerilerini dinlerseniz daha uzun süre kullanırsınız süpürgenizi.
 11. yine ilan açalı 24 saat dolmadan satılan bir ürünümüz daha, saygılar
 12. "çok ölücüyüz" diye yazıyorlar genelde
 13. 3 saatte, 15 tane mesaj gelmiş sahibinden üzerinden. oha. az mı yazdık acaba
 14. sahibinden'de uçmuşlar, 5500 bile yazan var, ben 4800 liraya koydum, ilana yazdığım fiyat sadece bizim forum için geçerlidir. ekrandaki eskimiş koruyucu jetalini ve kabı çıkarınca pek bir güzel gözüktü gözüme, adam gibi telefonum olmasa kendim bile kullanabilrdim aslında (apple'a o kadar giydirmiş olmasam)