stardust

CHW
 • Content count

  5,156
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  243

stardust last won the day on March 29

stardust had the most liked content!

About stardust

 • Rank
  Illusive Man

Recent Profile Visitors

5,375 profile views
 1. Ben bu playstation oyunlarının fiyatlarına alışamadım hala. Bi oyunu çok istiyorsam vereceğim en fazla 250 bilemedin 300... Gerçi diyeceksin euro olmuş 10 lira, sen daha ne konuşuyorsun diye ama... Sony biraz lokal fiyatlama yapmalı. Bi oyun misal ilk çıktığında herkeste merak vardır ama kimse küt diye 600 vermez. Hiç satmayacağına bence biraz indirimli satabilir.
 2. Senin hesaba zaten PS collection üzerinden çoktan ekledim Alper abi. Aylardır var senin hesapta Ne varsa ekliyorum ben merak etme, boş geçmem
 3. noctua nh-d15 chromax.black alırken bu konuyu özellikle araştırdım. noctua ne yaptı, nasıl bunu siyah yaptı bilmiyorum ama bildiğim bir şey varsa o da soğutma performansını etkilememiş.
 4. ben ps5'de başladım, yarıda bıraktım. 279TL verilecek oyun değil. İndirime girdiğinde bakarsınız.
 5. makas kesmiyor kardeşim şikago'da. gelecek 2 gün sonra. koskoca AMAREGA... ekran kartı yok ya. 2021 senesi. insanlığın altın çağı. parasıyla ekran kartı alamıyoruz. batsın bu dünya.
 6. tabi ya insan en sevdiği oyuna gözünü kırpmadan verebilmeli. helal olsun. ben de daha yeni kutulu tsushima almış olmama rağmen, last of us 2 PS Store'da indirime girince aldım, ne zaman oynarım bilmiyorum ama dursun hesapta... - benim anlamadığım, last of us remastered varken, tekrar remake yapmanın anlamı ne. yani benim bile playstation'da en sevdiğim oyun, ama elimde remastered varken tutup da remake için para vermem, gayet lüzumsuz olmuş.
 7. n11'e iade edip mediamarkt'dan mı alsam diyordum ki, stok bitmiş. çok sevindim bittiğine, böyle bir fiyat hiç olmamış gibi davranacağım
 8. yapma ya... bana iyi girdi o zaman bence o fiyata almamak ayıp olur, ben çok beğendim, herkese tavsiye ederim ps4 pro ve ps5 için. ps4'de iyi değilmiş durumu. mediamarkt güzel indirim yapmış. https://www.mediamarkt.com.tr/tr/product/_sony-demon-s-souls-ps5-oyun-1212705.html demons souls da 400'e düşmüş, oyunum olmasa alırdım. https://www.mediamarkt.com.tr/tr/product/_sony-marvel-s-spider-man-ultimate-edition-ps5-oyun-1212763.html?rbtc=aka|ops|||p|standart|&v=1.38.1 miles morales de düşmüş...
 9. Hellblade:Senua's Sacrifice https://store.steampowered.com/app/414340/Hellblade_Senuas_Sacrifice/ Steam'de 12 TL. DMC tarzı oyun sevenler kaçırmasın. Ben henüz oynamadım ama çok iyi yorumlar almış bir oyun. ps: biraz daha inceledim de, oynanıştan çok hikaye ile öne çıkıyor.
 10. Bunlar sabit 60 fps mi yoksa 60 fps'ye kadar çıkabiliyor mu ?
 11. @Atrin Benim de en kısa sürede oynamak istediğim bir oyun, şuan fiyat en düşük 465 TL seviyesine geldi amazon'da. Takip ediyorum ama misal 300'e bile düşse, sırada bekleyen ve oynamadığım o kadar çok oyun var ki, sabırsızlık gösterip almak istemiyorum. Sen dijital mi aldın, blu-ray mi ? muhtemelen "kardeşlik" sistemiyle almışsındır ama disk aldıysan ve satacaksan haberim olsun.
 12. Oddworld Soulstorm'a açtım baktım şimdi, tırto bir oyunmuş gibi geldi pek beğenmedim.
 13. Biz oyunu kendimizi zorlayarak bitirdik. Oyunun başındaki özen ve ilginçlik, sonunda yok malesef... ...bilmiyorum, belki çok uzattık diye modundan çıktık ama sonunu ikimiz de beğenmedik. zaten çok uzun bir oyun değil yani kassanız 1 günde biter. steam'e kaçtan çıktı bilmiyorum ama şuan 209 lira edecek oyun değil kesinlikle. fixed camera adventure seviyorsanız 50 liraya falan düşünce alınıp bakılabilir. puzzle'lar falan aşırı kolay, hiçbir challange yok oyunda, filmin ana karakterini kendiniz bir yerden bi yere gezdiriyorsunuz denebilir. tabi bununla yetinmesi için insanın çok ilginç bir hikayesi olması gerekir oyunun, o da malesef yok.
 14. Dedim ben ama
 15. Beleş oyunları niye hala vermedi Sony diye bakıyordum. 6 nisanda verecekmiş. https://www.psu.com/news/ps4-ps5-ps-plus-free-games-april-2021-confirmed/