stardust

CHW
 • Content count

  7,203
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  433

stardust last won the day on June 30

stardust had the most liked content!

About stardust

 • Rank
  illusive

Profile Information

 • Cinsiyet

Recent Profile Visitors

9,649 profile views
 1. gönderdim, dekontu ektedir:
 2. bana bi tane 5080 ayırın, kime göndereyim kaporayı ?
 3. izlemeyeceğm, baydı.
 4. The Boys 4. sezon... 2. bölümün ortasında sıkıldım ve kapadım şimdi. Orjinalliğini yitirdi bu dizi artık ilgi çekici gelmiyor. Sezonun geri kalan bölümlerinden çok iyi yorumlar gelmezse eğer daha fazla vakit ayıracağımı sanmıyorum bu diziye.
 5. benim yaşlı kalbim nasıl dayansın bu oyunu oynamaya arkadaş, oynuyorum ama çok uzun teneffüslere çıkmam gerekiyor şu full screen jumpscare olayları olmasa oynayacağım da... (eğer böyle yoğun gidiyorsa oyunu ucuzlatmış diyebilirim jumpscare'lar) dead space falan basit kalır bunun yanında, last of us'da stalker'ların falan olduğu bölümler üzüyordu ama AW2 full psikolojik gerilim... bende nerde sağlam psikoloji bunu oynayacak, az kalan aklımı da kaçıracağım. yalnız oyun cidden tablo gibi, ray tracing açınca fps 100'ün altına düşmeye başlıyor ara ara, fakat gerçekten şuana kadar ilk kez ray tracing'in performans düşürmesini haklı çıkaracak bir oyun görmüş oldum.
 6. Night Springs'de gezmiyor musunuz ?
 7. Ufacık bir yazılım güncellemesi ile kullanıcının faydasına olacak bir özelliği esirgemek = orospu çocukluğu…
 8. Civil War bir solukta izletti, iyi bir film izlemek isterseniz vakit ayırın.
 9. The Fall Guy (2024) Malesef filmi ne Ryan Gosling'in karizması, ne de Emily Blunt'ın -artık 1983 doğumlu olduğu gerçeğini gizleyemeyen- fiziği kurtarabiliyor. Kötü bir film diyecek kadar ileri gitmem ama eğlencelik, uyuklamalık film. Tam da "izlemesem de olurdu" kalıbına oturuyor. - Burda bırakacaktım yorumu aslında, IMDB'ye girdim 59 bin oy kullanılmış puan 7.1... anlamsız geliyor bazen insanların beğenileri. Bundan çok daha güzel 2. kez 3. kez izleme değerine sahip, ya da bundan çok daha eğlenceli ve iyi vakit geçirten o kadar çok film 7 puanın altında ki... İnsanlıktan ümidimi kesiyorum artık
 10. %99 hayatınız boyunca hiçbir işe yaramadan prize takılı duracak ama %1 işe yarayacağı zaman da TV'yi çöpe atmaktan, ya da binlerce lira tamir masrafı ödemekten kurtarır... 250 lira para değil. bana ders oldu. Playstation'ı da ayrı bir prize ayırdım. HAMA 6'lı akım korumalıya da sadece soundbar adaptörü ve subwoofer'ın fişini taktım. Televizyonu bulaştırmam artık aynı çoklayıcıya.
 11. Bizim evin panosunda kaçak akım, ana şalter falan dışında 30 tane normal sigorta var. Her bir prizin ayrı ayrı mıdır emin değilim ama oldukça fazla olduğunu görünce şaşırmıştım.
 12. müteahhit iyice hırsız değilse duvardaki her priz, evin elektrik panosuna kadar ayrı hattır, yanyana prizler paralel bağlanmaz. ayrı priz yapmanın mantığı yok o zaman. tek priz yapar, kullanacak insan ne kadar çoklayacaksa çoklar.
 13. benim farklı bir iddam yok zaten. en güzel günüm kimseyle muhattab olmak zorunda olmadığım gün.
 14. senin gibi asosyal bir tipe 1 hafta gitmeliydi, demek ki telefon çöp.
 15. Başkan biz seni böyle sevdik. - Bu arada değişen kartın fotoğrafı. Bilgisayardaki PSU'yu kartın üstüne yaymışlar işte, çok da bir farkı yok. Kore'den falan alsam 100 dolardan fazla tutmazdı. Bunu tamir edecek yeri de buldum, tamir ettirip yedek olarak saklayacağım. Değiştirmesi zaten kolay. kapasitörler gözle sağlam gözüküyor, tepesi şişmiş ya da ses yapan falan bir tane tespit etsem Ties değiştirirdi onu ama gözle görülen bir şey yok. aslında aliexpress'den hassas voltajmetre ve havya alıp bunların tamir işine de girişebilirim hobi olarak youtube'a her şeyi çekip koymuş abiler.