IPTV, Sopcast, AceStream üzerine
0

Bu konuda 9 mesaj var

Sadece tenis maçlarını takip etmek için uydu sistemi kurmayı düşünüyordum ki , biri bunları tavsiye etti. Denediğimde sonuçtan da çok memnun kaldım. Özellikle AceStream 'de 5000 bitrate, 1080p yayın bulursanız, uyduyadan geri kalmıyor kalitesi. 

iptv için simple tv var. Ancak link bulmak zor .  Ücretli sadece belli kanalları alabileceğimiz servis var mı?

link aramak için google yerine , Yandex, duckduckgo , hatta facebook kullanmak daha iyi sonuç veriyor . 

Link vermeden, warez sınırlarına girmeden , tavsiyeler varsa paylaşalım. 

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Merhaba,

Bu aralar lig maçları için DigiturkPlay almayı düşünüyordum, LG smart tv'lerden izlenebiliyor bilgisayar veya telefona gerek kalmadan. Tek takım maçları 350 TL'ye satılıyor şu an.

Ancak araştırırken IP Tv diye bir şey gördüm ben de. Ekşi'de şöyle bir adam satıyor:

https://eksisozluk.com/entry/49836460

Nedir, ne değildir, güvenilir midir bilemedim. 200 TL diyor yıllık. Tüm kanalları da sağlıyormuş. IPTV nasıl çalışıyor, tv'den direkt izleyebiliyor muyum, yoksa bilgisayarda mı izlemek zorundayım?

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

IPTV uyumlu uydu alıcıları var onlara bu adresler girildiği  zaman oradan direk izlenebiliyor. Veya bilgisayarı tv ye bağlayın VLC den izleyin. Android stickler ile de izlenebilir.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Bu konu pek ilgi çekmedi . Ancak tenis izlemeyi seviyorsanız, Acestream oldukça faydalı. Bazen tv kablotvde de gösteriliyor aynı maç ama acestreamde görüntü kalitesi daha iyi oluyor. 

Bulduğum siteler arasında en iyisi şu . 

http://sportlivetv.sx/en/

Twitter da arama yapmak, veya yandex te arama yapmak da iyi sonuç verebiliyor. Örneğin TennisHD genelde 1080p olarak bulunuyor.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Bu konuyu soranlar oldu, tekrar hatırlatalım. 

Kullandığım bir site var , iş görüyor. Ancak daha iyileri vardır diye tahmin ediyorum. Özellikle Ruslar takip ediyor Acestream i.  Spor karşılaşmalarının 4k, 60fps yayını bile bulunabilir. Var mı başka site bilen?

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yorum yazmak için üye olun veya giriş yapın

Yorum yazmak için üye olmanız lazım

Üye ol

Üye olun ve sitemizin tüm avantajlarından yararlanın!

Yeni bir hesap oluştur

Giriş yap

Zaten üyemiz misin? O halde giriş yap

Hemen giriş yap
0

• Bu sayfadaki üyeler   0 üye

Şu an bu sayfayı görüntüleyen bir üye yok