SkyWarrior

CHW
 • Content count

  3,200
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  48

SkyWarrior last won the day on October 4

SkyWarrior had the most liked content!

About SkyWarrior

 • Rank
  =oOo[BeToN_DeRyA]oOo=

Profile Information

 • Cinsiyet
  Bilinmiyor

Recent Profile Visitors

2,968 profile views
 1. Hareket direk AS950 şantiyenin şefi. Kafayı çevirip bakabileceğin bir konumdayken demirdöküm gibi kıpırdıyor resmen. Off of alınmaz da oynanmaz da.
 2. Sıkıntı 3060 8GB nın fiyatı 3060 12GB dan çok da aşağı değil. Arada en az %17 performans kaybı var ama o kadar fiyat varkı yok. Hardware unboxed bu konuda güvendiğim reviewerlardan gamers nexus da yakında gömer zaten. 3050ti 8 gb olarak çıkması gereken bir kart aslında 3060 denmesi insanı üzüyor 12gb 4080 gibi. https://www.youtube.com/watch?v=tPbIsxIQb8M DLSS vs şu bu güzel ancak 256 bit genişlikte giden bir 8gb ile yarışacak bir durumda değil 128bit 8gb bellek. Bu bağlamda cuda core sayısı yüksek de olsa m64 tnt2 veya sdr geforce 256lar gibi feci bottlenecked bir kart olacak. 1080p ekrandan fazla kullanmam diyen adama gider ama.
 3. 3060 8gb ilk defa göründü.
 4. 8gb 3060 çıkmış piyasada. Çok malign şekilde yayılacak bunlar.
 5. Manowar spotify orucunu bozmuş nihayet adam gibi manowar dinleyebilecem oh bea. Bu arada Kara Han diye bir grup önerdi spotify törkiş folk metal ama at avrat metal! üçlemesine bayıldım. Hafif manowar tadı almadım değil.
 6. Bu oyunu daha zor nasıl yaparız diye kasacaklarına souls tadındabir doom çıkartsınlar o daha iyi. DOOM 1993 master levels tadında normal leveller var neredeyse bazı yerlerde. Secret encounter diye 5 tane marauder göndermek nedir la. Secret encounterı geçtik hadi marauderin sesini duyunca bile 3.5 başlıyor oyunda survival horror a dönüyor ortamda başka bir yaratık kümesi varsa. Son sn de screecher + 2 marauder koymak da tüy dikmiş. ufacık alanda seni vurmasalar da aşağı ittiriyor itneler. 40 yaşına geldim gözün numarası da ilerlemiş zaten bir noktadan sonra kafa kaldırmıyor o derece.
 7. Dark Lord bosu gereksiz uzatmışlar. İlginç tarafı videolarda gördüğüm kadar bana o yeşil hareketi yapmıyor mesafeyi ayarladığım halde. Sıklığı artsa beynine verecem de eleman habire recharge olmaktan sar başa dönüyoruz arenada. Neyse iyi ki farklı fazlar arasına checkpoint koymuşlar da en azından kaldığımız yerden devam edebiliyoruz.
 8. Çok pahalı ilk ben söyledim
 9. Youtube premium gerçekten hakkını veriyor aslında. Rafine bir abonelik listesi ve sadece takip ettiklerini görmek istediğin güzel bir ortam oluyor reklamsız vssiz.
 10. Kart yok. Nereye sıçacaklar
 11. Al aldırdınız bana oyunu. Bakalım oynamaya fırsat bulabilecekmiyim
 12. Intel 12 ve 13 serisi için scheduler daha optimize 11 de. yoksa 10 dan pek farkı yok.
 13. Turing 16 serisi DLSS içermeyen bir seri. Bir nevi Pascal refresh ancak onların esamesi nispeten az. 2060 epey tokatladı o kısmı. Über bir kart değil ama e sport için fazlasıyla yeter bir kart 2060. Intel ARC ı bile unutturdu bana
 14. Gelsin de biraz hareketlilik olsun. Linux cephesinde çok savunur çok severdim kullanmayı ama birşeyler ters yönde oynadı malesef orada. Sadece windows ortamında kurtarabilecek mi kendini bilemedim. Şu mimarileri adam gibi datacenter ve deep learning kısmına sokamadılar doğru düzgün.
 15. Yalnız yıllar var şu explorer in bir network klasörüne bağlanamadığında veya bir yerde takıldığında çökmesi ve yeniden başlamasını bitiremediler. Explorer ile bu kadar entegre olması başa dert bu sistemde. Her gün yaşamazsın. VPN ile bağlısındır şirkete VPN kopmuştur farkında olmazsın network sürücüsüne tıklarsın çat explorer göçer. Bu kadar boktan bir anlayış yok MS tarafından başka bir yerde. Linuxta VPN kopar bağlantı kuramazsın en fazla bir hata mesajı atar bağlanamıyoz gardaş diye ona OK der geçersin. Ne çöker DE ne bişi. Windowsta resmen tüm masaüstü bir silkeleniyor böyle saçma sapan bir olayda.