SkyWarrior

CHW
 • Content count

  3,722
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  55

SkyWarrior last won the day on October 7 2023

SkyWarrior had the most liked content!

About SkyWarrior

 • Rank
  =oOo[BeToN_DeRyA]oOo=

Profile Information

 • Cinsiyet

Recent Profile Visitors

4,229 profile views
 1. Ties haklı. Belli bir yaşın üzerindeki araçları kasko yapmıyor firmalar. Bir iki çakalot da zaten eşşek yükü fiyat çekiyor ama karşılık yok. Yani pert olsa araç zaten birşey ödemeyecekler rezillik dizboyu olacak. Öyle araba olacaksa el altında sakin sakın tırım tırım kullanıp geçecen boş yol bulursan da bir iki tek attıracan başka yolu yok. Kaç sene 2000 model civarı araçlara bindim. Sigortam.net in kasko tacizlerinden bir ikisinde denedim acaba ne çıkacak diye Hıyar çıktı. Yapamayacakları kaskonun reklamını yapıyorlar.
 2. CQC mekaniklerine alıştıktan sonra bale yapmak gibi geliyor gerisi. Oyunda en hoşuma giden kojimanın yerleştirdiği mantıksal mekanikler. The End 'i nasıl öldürebileceğiniz mesela Daha fazlasını söylersem çok fazla spoiler olur
 3. Şu oyunu PS2 de bitirdiğim günü hatırlarım. Off hala kral oyun.
 4. Hocam greçkayı o kadar farklı şekillerde tüketebilirsin ki aklın durur. Ben her mercimek çorbası yaptığımda içine atarım mesela. Un veya bulgur koyacağına tarife içine yarım çay bardağı greçka at. Ayran aşı çorbası yap içine haşlanmış bulgur veya buğday koyacağına greçka koy haşlanmış. Yeşil mercimekle birlikte bulgur plavi yapar gibi pişir greçkayı o kadar güzel bir nimet. Ben hastasıyım. Çölyak olmadığım halde kıymetini biliyorum diyebilirim. 500 tl ye bir adet HP Compaq DX 7400 kasa aldım cpu ram ve kasa şeklinde. PSU nanay gpu bende çok. Bunu hayata döndürecek psu aldım gotek floppy emülatörü aldım güzel bir retro çalışma yapacam bu kasa ile core 2 duo E4500 4gb ram q33 intel çipset gayet güzel. Mini ATX kasa ile pek tatlı oldu. 7600GT yi hayata geçirebilsem daha da tatlı olacam da bakalım çalışacak mı namıssız.
 5. 60/70 li yılların tadını sevenlerdenseniz ve yeni bir grupta bu tadı arıyorsanız şu grubu tavsiye ederim. İlk albümleri ancak güzel iş çıkartmışlar. Bir iş arkadaşımın grubu. Boston MA taraflarındalar. Bence güzel https://www.youtube.com/shorts/sAXvr2qmihQ Thick Fuzz. Short' daki solist benim iş arkadaşı. Güzel çalıyorlar. Spotify ve bilimum müzik ortamlarında varlar.
 6. Basmati iyidir. Alışkanlık lazım biraz. Epinin kara pirinçleri vardı bir ara onlar duruyor mu bilmem ama onlar da iyidir. Pirinç filan bilmem de en kralı greçka. Bir kere alıştın mı başka birşey yiyemez oluyorsun.
 7. Jensen sümüğünü atsa yere 4K 144 FPS oyun oynatır bu satten sonra DLSS19876318723617823 ile 320x240 dan upscale RT ON Framegen 10 vs vs.
 8. Zen5ler bir iki ay sonra raflarda. Hadi bakalım. Intel yine refresh +++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++ mı yapacak kim bilir.
 9. Dağlar kadar malın olacağına 64 cigolayt RAMın olsun..
 10. O zaman dans https://www.youtube.com/watch?v=Ft1AojheZMc
 11. Sound Blaster 16 Vibra XV. Hanging note bug olmayan sade ama işlevsel bir Sound Blaster 16. MSDOS altında sorunsuz. MPU-401 arayüzü de var. Daha ne olsun.
 12. Bu gönderi için Najaz arkadaşımıza teşekkür ediyoruz. Ayrıca yanında gelen ufak süpriz de güzel jest oldu teşekkürler.
 13. Torchlight serisi direk stability tester. OC en ufak oynak olsun stabil olmasın direk patlatıyor GPU CPU Mobo ram ne varsa.
 14. Buraya bırakamayız. Bıraksak duramayız. Anladın sen