[Alınık] Laptop ve Ultrabook
0

Bu konuda 3 mesaj var

Merhaba,

Annemin kullanması için bir laptop arıyorum. Standart 15.6" kasalardan olabilir. Marka önemli değil. İşlemci Intel 4000 ve sonrası olursa iyi olabilir. Ram 8 GB civarı yeterli. SSD olup olmaması önemli değil ben sonra 3rd party takarım. Win 10 ile uyumsuzluk sıkıntısı ve kronik ısı problemimi olmaması lazım. Yani güzel bir format ve ayarlardan sonra sittin sene çalışması lazım o aletin. 

İkinci alınığım ultrabook. Şık olması önemli, Bunda da en az Intel 4000 serisi, 8 GB ram lazım. Touch ekran olması çok mühim değil ama olursa iyi olur. Pili çok tüketmiş olmasın kendisini, zira mobil durumlarda kullanılacak gibi duruyor. Arkadaşıma alacağım kendisi bendeki Acer Aspire S7'yi beğendi. 

Durum böyle.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Selamlar.

Eşimin Lenovo U330 Touch-Screen notebook'unu satıyoruz. Ram olarak 4 GB olması bu kriterlere uymuyor ama ben yine de yazayım dedim.

Şuradan almıştık : https://www.teknosa.com/urunler/125032782/lenovo-u330-59413071-notebook

Herhangi bir sorunu yok, ben macOS'e alıştırınca o tarafa geçmek istediği için satıyor.

1500 olarak eşim Facebook'dan ilan vermişti.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yorum yazmak için üye olun veya giriş yapın

Yorum yazmak için üye olmanız lazım

Üye ol

Üye olun ve sitemizin tüm avantajlarından yararlanın!

Yeni bir hesap oluştur

Giriş yap

Zaten üyemiz misin? O halde giriş yap

Hemen giriş yap
0

• Bu sayfadaki üyeler   0 üye

Şu an bu sayfayı görüntüleyen bir üye yok