ssd bu aksam alinabilir
0

Bu konuda 7 mesaj var

komik ama ne zaman surumcenede biraksam yuzume patliyo daha once cruical almaidim 330 lira gibiye bugunlerde 100 lira gibi fiyati cikti (indirmler hala 400 civari)

neyse hepsi burda indirim yapmis

ben kasa biraz kucuk ici zorlu nasil takarim bunu 4. disk olarak da bilmiyorum 500(system) 1500 2000 seklinde 3 disk var bi 500 luk daha vardi ama o anakart olmeden once 3 sene once sizlere omur

hepsinin kapmanyasini gorunce aliyim olmadi dedim para falan yok ama sonucta yeni sistem kurmak icin el mecbur yeni bi disk almam gerekecekti.

http://www.hepsiburada.com/sandisk-ultra-ii-240gb-550mb-500mb-s-sata-3-ssd-sdssdhii-240g-g25-p-BD801662?magaza=Hepsiburada

323.10 lira kargo falan yok

http://www.hepsiburada.com/sandisk-ssd-plus-240gb-530mb-440mb-s-sata-3-2-5-ssd-sdssda-240g-g26-p-BD805682

305.10 lira kargo yok

simdi ikinci disk tabikide daha yavas

ama sonucta ben su an 9 senelik dfalan o meshur gumleyen 7200.7 serisi seagate 500 gb kullaniyorum sistem diski olarak ikiye bolunmus

eski meski daha yavas 18 lira ya deger mi yani

hizlisini mi yavasini mi aliyim?

aradaki fark gercekte ne kadar farkedilir mi

sonucta video islemeyez mutlu mesut eski klasik hdd ile yasiyorsam onla sorunsuz yasarimda

bilelim

kor cahilim aldiktan sonra nasil kullanmali ne etmeli nasil yonetmeyliyi ayri baslik acicam

bunu yani sira

en ucuz hepside diskler bunlar oldugu icin gonlumdeki disk yoksa cruical 275 di 35 gb fazla yer ayni fiyati almadim sonra cat diye fiyati 400 e cikti kampnayamis bilemedim

samsumg evo falan dmeyin cok sisiyo 385 tl

nazareth tarafından düzenlendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Diğer başlıktada belirttim paran yoksa bütçene uygun olan sandiski falan al geç yok evoymuş bilmemneymiş diye standart kullanıcısın zaten 10-20-50mblık farkları çok hissedecek halin yok, kaldı ki alacağın diskin bile anakart çipsetin tam verim verebilecek mi diye oturup düşünmen lazım.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

de abi bu iki sandisk icin 18 lisra fark yeter mi dun cevap gelmeyip bide dun aksam uyuya kalip durunca siparisi vermemedim

biri 323 digeri 305 lira

aralarinda gozuken tek fark digeri eski model biraz daya yavas %10 gibi

500 okuma 440 yazma falan gibi ucuzu sanirim diger 550-500 falan gibi

bu devirde guncel modellerin hic birinde kalmadi sanirim oytle 400-440 faan

hem bu indirimden hem dolarin duseceginin umudum kalmamisindan hemde blizardin ekimde eskii isletimsistemleri kademeli kapatacaz uyarisini (heroes of stormdaki tab laucherda bu hafta belirdi)

artik kacisim yok el mecbur alicam

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

allah bellasini versin vermeiyorum spiarisi

baska fiyat gosteriyo dun gece yesil ile guzelindirim yapiyordu

simdi siparis vermeye calisiyorum yok

305 321 ira olansey 330 kusur ile 359 lira gozukuyo

20-30 lira vermem ben aksamdan sabaha

allahbelalarini versin nasil sey ulan bu 1 gecelik mi indirimdi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

40 dk fakana cebelenip musteri hzimetlerine naglandim.

bitti gitti o kampnaya dediler dun cevap gelmince du bekliyim dedim oncesinde dedigim gibi uyayaua da kaldim ama dusunmedim sabaha biter niye nasil kampnaya laan bu

vermen 339 lira simdi o dandik ssd e 305.1 lira iyidi bee icimde patladi yine

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Günlük indirim oluyor hepsiburadada kaçırmışsın fırsatı banada geçen mobilya bişiler lazımdı denk geldi sepette %30 mu ne indirimli 2 ürün aldım. Biraz beklersen yine yaparlar indirim zaman zaman yapıyorlarda döviz muallak konu dakka başı değişiyor fırsat yakalayabilirmisin bilemem tabi. Almışken üst modelini alırsın tabi yine olurda sora anakart falanda değişirsin, yok 20liram cepte kalsın diyorsanda senin bileceğin iş. Ha şu var senin için %70-80 kullanımda okuma ağırlıklı olacağını varsayıyorum bu durumda yazma hızının düşük olması sana çok bir handikap yaratmaz diye düşünüyorum.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

305.1 fena bi fiyat degil 339 vermem sonucta anakartim da bi sorun yok abi diger baslikta yazdim am3 anakarti

klasik 9 senelik hdd ile idare eden adama degil bu ssd 60 gb bunun yarisi olan surumu bile darbogaz yapmaz :D

de hangi model diyecegim ya baslikta gorunce ne biliyim bi gunluk oldugunu hic bir yerde sure yok bisi yok ne mal bisimis bu hepsi

gumledi

ekime kadar bakicam mecbur bisiye

bu anakart isini diyorsunda anakart falan dedigin benim eski anakart sata 3 u yoktu sanirim usb 3 yoktu ama cok daha iyi idi.

bundaki sata slotlari hem daha az hem garip konmus falan

bidaha olmezsem hala bir yerden titlrayacak param olursa celeron alirim cpu gucu berbat olsun ama sessiz sussuz isini gorsun amd nin bu kadar berbat oldugunu bi cok konuda bilemedim

insan nasil bi stok faln yaonaz 1990lar 2000lerin basindamiyiz 10 sene once intel bunlar 3 kati guzellikte stok faln ile veriyordu

ya hic verme yada duzgun yap isini

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yorum yazmak için üye olun veya giriş yapın

Yorum yazmak için üye olmanız lazım

Üye ol

Üye olun ve sitemizin tüm avantajlarından yararlanın!

Yeni bir hesap oluştur

Giriş yap

Zaten üyemiz misin? O halde giriş yap

Hemen giriş yap
0

• Bu sayfadaki üyeler   0 üye

Şu an bu sayfayı görüntüleyen bir üye yok