Vieri - Garage Sale
0

Bu konuda 10 mesaj var

Herkese merhaba,

Elimde bir süredir bulunan fazlalıkları elden çıkarmak istiyorum. Zaten herkes beni tanır amacım para kazanmak değil, gerçekten ihtiyacı olan birilerine gitsin. Bazı şeylere tutar koydum ama al-sat olmasın diye koydum. Bazı şeyleri de hediye edeceğim isteyene. Buradan birileri alırsa iyi olur yoksa başka yerlere yazacağım. 

Not: Tüm ürünlerde kargo alıcıya aittir.

Not2: Aksi belirtilmediği sürece tüm ürünler garantisiz ve kutusuzdur.

Chromecast 1.  nesil, kutulu eksiksiz içerik sadece orijinal micro USB kablosu yerine beyaz bir microUSB kablosu var, çok az kullanılmıştır.  SATILMIŞTIR

Maxtor 1TB USB 2.0 3.5' HDD (modelini bilmiyorum), arşiv amaçlı kullanıldı çok fazla okuma/silme yapılmadı. Adaptörü ve Mini USB kablosu mevcuttur.  SATILMIŞTIR

WD 1 TB USB 2.0 3.5'' HDD (eSata ve Firewire da vardır)  arşiv amaçlı kullanıldı çok fazla okuma/silme yapılmadı. Adaptörü ve Mini USB kablosu mevcuttur. SATILMIŞTIR

Plantronics Gaming Kulaklık GameCom 377, çok az kullanıldı. mikrofon ve ses girişi ayrı ayrı olan modeldir. Çok temizdir. SATILMIŞTIR

Belkin akım koruyucu (telefon hattı/modem koruyucu), hiç açılmadı kutulu.  25 TL

29Dpq2.jpg

PS3 Eye Camera - Çok az kullanıldı. Hediye

lWMApr.jpg

PS3 SingStar mikrofon seti (PS4 ile çalışıyor mu bilmiyorum) Hediye

VMkjNv.jpg

Vieri tarafından düzenlendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Nedense başlığı editleyemedim. SMART'lar burada, hiç kullanmamıştım olduğu gibi ekliyorum :)

Bu arada Chromecast rezervedir. 

Wd.jpg

maxtor.jpg

Vieri tarafından düzenlendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

WD 1 TB USB 2.0 3.5'' HDD (eSata ve Firewire da vardır)  arşiv amaçlı kullanıldı çok fazla okuma/silme yapılmadı. Adaptörü ve Mini USB kablosu mevcuttur. 60 TL

Maxtor 1TB USB 2.0 3.5' HDD (modelini bilmiyorum), arşiv amaçlı kullanıldı çok fazla okuma/silme yapılmadı. Adaptörü ve Mini USB kablosu mevcuttur. 50 TL

İkisi 100TL uyar mı?

Kargo masrafı çıksın hiç olmazsa.

İstanbul anadolu yakası ise elden de alabilrim.

Ödemeyi nasıl yapacağız.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Uyar, 

30 minutes ago, 4x4 said:

WD 1 TB USB 2.0 3.5'' HDD (eSata ve Firewire da vardır)  arşiv amaçlı kullanıldı çok fazla okuma/silme yapılmadı. Adaptörü ve Mini USB kablosu mevcuttur. 60 TL

Maxtor 1TB USB 2.0 3.5' HDD (modelini bilmiyorum), arşiv amaçlı kullanıldı çok fazla okuma/silme yapılmadı. Adaptörü ve Mini USB kablosu mevcuttur. 50 TL

İkisi 100TL uyar mı?

Kargo masrafı çıksın hiç olmazsa.

İstanbul anadolu yakası ise elden de alabilrim.

Ödemeyi nasıl yapacağız.

Uyar, yarın kargolarım sana da uygunsa veya Levent, 4. Levent, Ortaköy, Sahil hattı (Ortaköy - Bebek) herhangi bir yerden elden de alabilirsin. Ödeme nasıl istersen istersen elden ödersin istersen EFT/Havale. 

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yorum yazmak için üye olun veya giriş yapın

Yorum yazmak için üye olmanız lazım

Üye ol

Üye olun ve sitemizin tüm avantajlarından yararlanın!

Yeni bir hesap oluştur

Giriş yap

Zaten üyemiz misin? O halde giriş yap

Hemen giriş yap
0

• Bu sayfadaki üyeler   0 üye

Şu an bu sayfayı görüntüleyen bir üye yok