Playstation 3
0

Bu konuda 9 mesaj var

Çocuklara bir tane playstation almak istiyorum ve konuyla ilgili bilgim yok; nasıl birşey almalıyım??? Nereden almalıyım??? Malum ikinci el olacak eksi ve artıları ne olur???

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

hocam ben kendi ps3'ümü satıyorum. isterseniz size satabilirim.

https://urun.gittigidiyor.com/video-oyun-konsol/sony-ps3-320-gb-2-orj-kol-15-orj-kutulu-oyun-347172488?pkw=&pmt=&sc_gcsp=gg&ggmktg=PaidSearch*PLA*1054134398*50624212446*249744917746*{type}*347172488*pla-375168992385&gclid=EAIaIQobChMI1-me0Km32wIVBPlRCh0JXgB0EAQYAyABEgLHm_D_BwE&gclsrc=aw.ds&mpch=ads&scxid=14489-145818-2357-0

bu ilandaki ps3 modeli. 320gb lık. kırılmamış. 2 adet kol var ve orijinal oyunlar var. almak isterseniz oyunlara bakıp listesini yapabilirim.

furunotr beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Hocam İstanbul' daysanız Bakırköy' de khalkedon var, sahibinden.com' da mağazası falan da var hatta, onunla bir görüşün, uzun süredir bu işi yapıyor, sattığı 2.el konsollara 6 ay garanti de veriyor. Disk kapasitesine göre fiyat değişiyor, ilanda detaylar var zaten.

https://www.sahibinden.com/ilan/ikinci-el-ve-sifir-alisveris-oyun-konsol-oyun-konsolu-120-gb-multimanli-7-8-oyunlu-slim-kasa-ps3-6ay-garanti-khalkedon-574686044/detay

furunotr beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

@furunotr hocam ben o fiyata satmıyorum. elimdeki aleti örnek vermek için koydum o ilanı. ilan bana ait değil zaten. fotoğraf koymaya üşendim. ikinci el olarak almayı düşünürseniz özel mesaj atın isterseniz ordan konuşalım. çok büyük rakamlar istemiyorum :)  

kusura bakmayın pat diye ilanı koyunca öyle anlaşılmış

Atrin tarafından düzenlendi
furunotr beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
11 saat önce, Atrin said:

@furunotr hocam ben o fiyata satmıyorum. elimdeki aleti örnek vermek için koydum o ilanı. ilan bana ait değil zaten. fotoğraf koymaya üşendim. ikinci el olarak almayı düşünürseniz özel mesaj atın isterseniz ordan konuşalım. çok büyük rakamlar istemiyorum :)  

kusura bakmayın pat diye ilanı koyunca öyle anlaşılmış

Kısmetse önümüzdeki hafta mesaj atayım size o zaman; söz verdik çocuklara; alacağız artık... Birkaç oyun var elimde zaten; teferruatı o zaman konuşuruz; teşekkürler...

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yorum yazmak için üye olun veya giriş yapın

Yorum yazmak için üye olmanız lazım

Üye ol

Üye olun ve sitemizin tüm avantajlarından yararlanın!

Yeni bir hesap oluştur

Giriş yap

Zaten üyemiz misin? O halde giriş yap

Hemen giriş yap
0

• Bu sayfadaki üyeler   0 üye

Şu an bu sayfayı görüntüleyen bir üye yok