• Announcements

  • Mr.Crunch

   Hosting değişikliği ve YouTube linki içeren postlar   06/09/2019

   Sitenin sunucusu değişti. Değişiklik sonrası preview linki olan postlar'da hata mesajı olmadan kaydedilmemeye başladı. Bilgimiz dahilinde, inceleyeceğim. O zamana kadar bu postları preview olmadan, doğrudan link şeklinde yapıştırabilirsiniz.   Hosting ile ilgili soru, sorun başlığı    

Atrin

CHW
 • Content count

  1,470
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  13

Atrin last won the day on July 27

Atrin had the most liked content!

1 Follower

About Atrin

 • Rank
  Doomed
 • Birthday 07/21/1990

Contact Methods

 • Website URL
  http://www.aldaedu.com

Profile Information

 • Cinsiyet
  Erkek
 • Yaşadığı yer
  İzmir

Recent Profile Visitors

1,263 profile views
 1. Benim nightbreaker'lar 13 aydır motorda. Tabi motoru araba kadar sık kullanmıyorum ama yaklaşık 5000km kullanmışımdır bir sorun yaşamadım. Buradaki yorumlardan sonra korktum biraz inşallah bozulmaz
 2. Bu merceksiz xenonlar - ledler bana çok apaçi geliyor ve karşı tarafı çok rahatsız ediyor. O yüzden ben kendi motoruma osram nightbreaker taktım. Gece ile gündüz kadar fark oldu. Tavsiye ederim.
 3. @OnLyTNT yorumları bekliyoruz
 4. Güney Kore yapımı Parasite'ı izleyen var mı? yorumlar puanlar falan hep çok iyi. https://www.imdb.com/title/tt6751668/ Trailer
 5. Tüh ya valla kaçırdık. Hayırlısı olsun hocam.
 6. @Chandos hocam apple tv duruyor mu? Talibiz
 7. hocam geçirmişlerde araç daha 1.yılını doldurmamıştı. bu tarz bir operasyona girselerdi garanti dışı kalıcaktı. Türkiye'deki çoğu kişi sizin gönderdiğiniz siteden parça getirip taktırmakla uğraşmaz. Fakat güzel siteymiş ekledim bookmark'a bu sitede satılan parçalar orijinal mi yoksa muadili mi?
 8. Arkadaşımın 1 kasa BMW'si var. ön far çatladı. sadece dış camı çatladı bu arada. komple değişmesi gerek dediler doğal olarak. Geçen yaz euro kurunun yüksek olduğu döneme denk gelmişti ve İzmir Özgörkey yetkili satıcısı 12.000TL fiyat istedi. 1650 Euro mu neydi.
 9. sanırım yeni moda bu.
 10. SOL'de pingler son iki haftadır 10ms civarı düştü bende (speedofme'de 65'lerden 55'lere düştü).Hala Vodafone Fiber gibi değil ama en azından 10ms düşmesi çok iyi oldu.
 11. @Najaz hocam tv üç aşağı beş yukarı sizi tatmin eder etmesine de input lag en önemli mevzu konsol bağlayacağınız için. umarım çok yüksek değildir.
 12. @4x4 AES'den aradılar. Benzer bir fiyat verdiler Euro Mate markası ile. 7000 euro aşağı yukarı dedi fakat Euro Mate'de konuştuğum kişinin verdiği bilgiler daha çok içime sindi gibi. Yarın en son gönderdiğinize de bir bakıp arayacağım. Çok teşekkürler hocam.
 13. Yahu 250'lik X-Max Maxi scooter ile Hatay İstanbul yapan var bir günde (bu arada büyük mallık. yorgunluk vs derken kaza ihtimali çok yüksek ama yapan var). Araba bakımlıysa gider.
 14. Evet Meguiars bir boka yaramadı. İlk uyguladığımda geçer gibi oldu. Sevinerek arabanın yanından ayrıldım. Bir saat sonra baktığımda çizikler geri gelmişti.
 15. bencede. son zamanlarda izlediğim en iyi dizi. kesinlikle bir şans daha @ZvAnA