Atrin

CHW
 • Content count

  2,160
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  29

Atrin last won the day on July 31 2022

Atrin had the most liked content!

1 Follower

About Atrin

 • Rank
  BabaYorgun
 • Birthday 07/21/1990

Contact Methods

 • Website URL
  www.marilenpatisserie.com

Profile Information

 • Cinsiyet
  Erkek
 • Yaşadığı yer
  İzmir

Recent Profile Visitors

6,903 profile views
 1. Ya dizi iyi güzel de Ellie'yi oynayan kıza hiç alışamadım. Ağzına kürekle vurasım var.
 2. Merak edip baktım 9.000TL olmuş
 3. Dün PSN Store'dan yeni oyunların fiyatlarını görünce küçük kalp krizi geçirdim. Diablo 4 1200TL Star Wars Jedi Survivor 1400TL güncel kurdan yapıştırmışlar fiyatları. PSN kardeşlik vs ile bile pahalıya geliyor artık. Şimdi Diablo4'ün PC versiyonuna baktım o da 1200TL.
 4. Ben de PS5 de oynadım. Çok güzel. Yıllar önce oynadığımda aldığım tadı verdi oyun.
 5. Ya birisi başlığı düzeltebilir mi çok takılıyorum. Red olacağına Read olmuş
 6. Güzel olmuş W11. Ben iş bilgisayarına kurdum. Sanki daha hızlı gibi geldi bana.
 7. google a yazdım ama bu sayfa karşıma çıkmamıştı. sağolasın hocam indiriyorum şimdi
 8. ya bir kaç ay önce sormuştu laptop win11 yükleyeyim mi diye bende hayır demiştim. burada yazılanlardan sonra gaza gelip yüklemek istedim ama bu sefer de gözükmüyor güncelleştirmelerde. nasıl yükseltebilirim ?
 9. ben mal gibi aldım bu oyunu preorder verip. 2 ay önce tamamen sildim ps5'ten. herkesin birbirine benzediği saçma salak specialist olayını düzeltseler bire geri yükleyip oynamam.
 10. Büyük ihtimal bizim Sam ile Fragile evlenmiş çocuk yapmışlar. Birileri de bunların peşinde
 11. Geliyor. Uzun zamandir bu kadar heyecanla izledigim fragman olmamisti. God of war ragnarok’u %100 ledikten sonra izlemek iyi geldi. https://youtu.be/WOmTBfDD6a4 @stardust
 12. Ayri degil hocam. Ben ps5 gamepad ile crossplay kapaliyken senle eslesebilirim
 13. Ya Sony A95K pahalı falan ama benim aklım çok gidiyor ya. Televizyonumdan çok memnunum fakat seneye 2023 Sonyler veya LG ler daha da pahalanacak diye acaba alsam mı diyorum. İhtiyacım yok ama günümüzde en iyi yatırım aracı para harcamak olduğu için kafam gidiyor. Aynı TV Samsung'da 35K civarı ama stardust'ın yorumlarından sonra insan şüphe ediyor. İşin ilginç tarafı 75k verecek param da yok maks taksit ile belki.
 14. Konusunu bulamadım. Oyun 1 ay önce çıktı. Ben bugün hikayeyi bitirdim. Oyun tek kelime ile şaheser. 11/10 veriyorum Oyunun sonunda yine göz yaşlarıma hakim olamadım. Hikaye, grafikler, oynanış, müzik, diyaloglar her şey çok ama çok iyi. Adamlar oyunu bitirip piyasaya sürmüşler. Çok çok küçük 2 bug a rastladım o kadar. Baştan sona akıyor oyun sorunsuz. Ben performance mode da oynadım. Digital Foundry videosunda grafik modlarının karşılaştırmasını izleyebilirsiniz. Playstation'ı olan birisinin asla kaçırmaması gereken bir oyun. Hikaye bitti ama oyun bitmedi. Hikaye sonunda yeni bir kaç yer açılıyor ve side quest ekleniyor. Side questler bu oyunda ciddi manada iyi. Mirmir sayesinde hep yeni bir şeyler öğreniliyor Nors mitolojisi hakkında.
 15. Portal çok iyiydi ya. Şerefsiz gabe yüzünden ne half life'ın devamını oynayabiliyoruz ne portal