Atrin

CHW
 • Content count

  1,768
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  23

Atrin last won the day on June 16

Atrin had the most liked content!

1 Follower

About Atrin

 • Rank
  Doomed
 • Birthday 07/21/1990

Contact Methods

 • Website URL
  http://www.aldaedu.com

Profile Information

 • Cinsiyet
  Erkek
 • Yaşadığı yer
  İzmir

Recent Profile Visitors

1,827 profile views
 1. Bu oyun Horizon Zero Dawn'da kullanılan Guerilla'nın yaptığı Decima Engine'i kullanıyor. Acaba Horizon'da PC'de böyle bir CPU kullanımı yapar mı?
 2. İlk olarak hikayeyi bir kenarıya bırakırsak oyunun oynanışı, atmosferi, grafikleri vs her şeyi 10/10. Tartışmasız bu jenerasyonun en iyi oyunlarından belki de en iyisi (RDR2 de çok iyiydi). Şimdi New Game+ survivor mode'da başladım tekrardan. Hikaye kısmı hakkında konuşmak için biraz zaman geçmesini bekledim. Hem @emre666 ye katılıyorum hem @Squall'a. Sonuca bakarsak oyun bize anlatmak istediği hikayeyi değişik bir şekilde sunuyor. Cesur bir karar verip bu yönü seçmişler. Ben beğendim. Star Wars The Last Jedi gibi sıçıp batırmadılar sonuçta konuyu. TLOU Part 2'nin daha farklı bir hikayesi olmasını ister miydim? Evet fakat bu halini de beğendim. Oyunu oynarken yaşadığım duyguları başka oyun yaşatmamıştı. En iyi seçilmeyi kesinlikle hak ediyor.
 3. Ne güzel oyundu ya. Müzikleri hala aklımda.
 4. Filoni ve Favreau parti kursun oy verelim Rebels güzel dizi ama @Erwin'in dediği gibi ilk sezon çok tırt gelmişti bana ve bırakmıştım. sonra ilk sezonu izlemeden direk ikinci sezona başlamıştım.
 5. @allreadydead yok hocam çok şükür son sezon Ahsoka için zirve noktası. Çok iyiydi son sezonda.
 6. Obi Wan'ın dizisi ile avunacağız ne yapalım Mandalorian gibi bir yapım olursa tadından yenmez. Delikanlı kızımız Ahsoka'nın da bir yapımı olsa fena olmaz.
 7. Viessmann ve LG ile ilgili çok güzel yorumlar gelmeyince eledim direk. Toshiba ve Mitsubishi pahalı geldi. Stoklarda olan ürünler üzerinen gittik bütün markalarda. Toshiba 2 tane 24.000BTU 1 tane 12.000 BTU kdv dahil 23.500TL Mitsubishi 1 tane 30.000 BTU 1 tane 9.000 BTU 1 tane 18.000 BTU kdv dahil 26.500 TL Ne olur ne olmaz Daikin'den de teklif aliyim dedim. Araya tanıdık falan soktuk ve 2 tane 21.500 BTU ve 1 tane 12.000 BTU cihaz için kdv dahil 18.500 TL fiyat verdiler. 24.000BTU ile 21.500 BTU çok fark etmez diyerek aradaki fark yüzünden Daikin siparişini verdik. Kafamdaki tek soru işareti Daikin'in aldığım modellerin 1 tanesi Türkiye'de diğeri Malezya'da üretiliyor. Sanırım fiyatlarda o yüzden daha uygun geldi. Daikin keşfe gelmedi acele edip ödemeyi de yaptım ama inşallah yeterli gelir bu BTU'lar.
 8. @escape Ne demek Bir sorun olacağını bende sanmıyorum. İllegal bir şey yapmadınız sonuçta.
 9. hocam bir sistemden bakabilir misin. satın aldığın tarihten sonra belli bir süre içinde kayıt ettirmen gerekiyordu eskiden. çok katıydı shgm ben kayıt yaptırırken bu konuda. Fatura tarihi ile kayıt tarihine bakıyorlardı. edit: şimdi baktım 3 gün diyor. Büyük ihtimal satış kaydı düşmüştür. Satıcı ile iletişime geçip tekrar oluşturmasını isteyebilirsiniz. https://iha.shgm.gov.tr/public/yardim
 10. Fiyatlar şöyle geldi 1 Adet Viessmann 18.000 BTU 1 Adet Viessmann 9.000 BTU 1 Adet LG 24.000 BTU Toplam: 16.000 TL Hepsi duvar tipi split. 18.000 BTU luk olanı ben tavan tipi (mağazarlarda kare şeklinde olanlar değil. onlar çok kalın o kadar tavandan yer kaybetmek istemiyorum. dikdörtgen ince oluyor bunlar tavana monte - örnek: https://toshibaa.com/toshiba-rav-sm568ctp-tr-dijital-inverter-tavan-tipi-klima-a) istiyordum ama ellerinde yokmuş şu an. Tanıdık vasıtası ile bir Toshiba'dan birde Mitsubishi ve bir kaç marka satan birinden de fiyat gelicek. Yukarıdaki fiyat iyi gibi ama.
 11. @escape hocam kullanma şansın oldu mu ? alet nasıl ? Anlat bize
 12. @Whooosh benimde çok sevdiğim bir marka değil ama bakalım. Bir fiyat gelsin yazarım buraya
 13. Teşekkürler cevap için. LG markası ortaya atıldı şimdi. Fiyatlar gelsin ona göre karar vereceğiz. En iyisi olmasada mümkün mertebe verebileceğimiz paraya en sorunsuzunu almaya çalışacağım.
 14. Bilerek yapıyorlar ki. Sen ben takip ediyoruz zamları indirimleri. Cahil halk etmiyor. Etmek istese bile bu kadar çok indirip bindirerek onların takip etmesini zorlaştırıyor. Nasılsa hem zam geliyor hem indirim geliyor algısı yaratıp takip edilmesini istemiyorlar bence. Böylece "ben hep 50TL'lik benzin alıyorum" dedirtiyorlar.