Trine 3: The Artifacts of Power [Erken Erişim]
0

Bu konuda 4 mesaj var

Trine serisinin son oyunu çıkmak üzere ve Steam üzerinden 20$ (31₺) gibi uygun bir fiyatla erken erişime açılmış durumda. Ufak tefek hatalar dışında oyun bitmiş gibi görünüyor.

Önceki oyunlarda olduğu gibi görseller muhteşem. Oynanabilirlik konusunda da gelişmeler var. Önceki oyunlarda olduğunun aksine artık sadece 2 eskende değil 3 eksende hareket ediyoruz. Duvarlarda yürüme, kalkanla süzülme, ip ile düğüm atma, hemen hemen hertürlü objeleyi hareket ettirme gibi yeni özellikler eklenmiş.

Önceki oyunlarda olduğu gibi yine aynı şekilde ister online ister aynı bilgisayarda 3 kişiye kadar co-op oynanabiliyor.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Bu oyunu seven bir çok kimse 2D platform olduğu için seviyordu. Biraz ön yargı ile yaklaştım ama yine de güzele benziyor belki de 3D daha güzel olmuştur.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Bu oyun X bir oyun olsaydı şu haline ben de bayılırdım ama önceki oyunlardaki 2D olayını benimsediğimden dolayı biraz rahatsız ediyor. Oyun 2D olunca daha akıcı oluyor, nereye atlayacağım nerden geçeceğim diye pek düşünmüyorsunuz. 3D olunca ister istemez arada bir durup "nereden gidicem ben şimdi?" diye soruyorsunuz. Biraz alışmak lazım belki de..

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

ilk Trine , Amiga'daki Lost Vikings e benziyordu ana hatlarıyla, ondan sevmiştim. Ama 2d bir süre sonra kısıtlıyor. Sonuçta lost vikings in 2d olmasının nedeni, o dönemin donanım yetersizliğindendi. 

Bence iyi olmuş 3d e geçmeleri.  Biraz daha olgunlaşsın alırım, bakalım iyi kotarabilmişler mi? 

Co-op oynayan var mı? Keyifli mi?

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yorum yazmak için üye olun veya giriş yapın

Yorum yazmak için üye olmanız lazım

Üye ol

Üye olun ve sitemizin tüm avantajlarından yararlanın!

Yeni bir hesap oluştur

Giriş yap

Zaten üyemiz misin? O halde giriş yap

Hemen giriş yap
0

• Bu sayfadaki üyeler   0 üye

Şu an bu sayfayı görüntüleyen bir üye yok