Umbra = kickstarter
0

Bu konuda 5 mesaj var

İyi güzel de bu "All gone" tier olayı ne.  Oyun çıktığında zaten 15$'-20$'a satılacak %99.9. Şimdi 10$ yatırıp oyunun sahibi olmak+gelişime yardımcı olmak maksat. Daha önce hiçbir kickstarter projesinde alt tierlarda "All gone" diye bir saçmalık görmemiştim. Bu daha çok üst tierlarda sadece 1-2 kişiye verilebilecek fiziksel hediyeler vs. için yapılır. Şark kurnazlığını sevmedim.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Vardır kafalarında bişi bence büyük kapsamlı bişi de çıkabilir buradan. cryengine 3 ün kullanılış şeklini çok beğendim kaldı ki ortamın yapılan spell elemental vs ile etkileşimi çok iyi. Fire blast yapıyorsunuz kuru otlar yanıyor düşmanlar gelene kadar yine yanmaya devam ediyorlar filan hoş.

Bu arada baktım da o all gone tierler zaten aynı seviye sadece olayı en baştan destekleyenler için bir imbalık yapmışlar. Çok da mantıksız bişi yok.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Olayın ruhuna ters,minimum 15$ görüyorsan destek verenlere oyun vereceğin tier,öyle başlarsın. İki tane düşük tier koyup da all gone demezsin. 15$'a da koy all gone. 7-8 oyuna destek oldum,yok hiçbirinde böyle birşey. İsteyen destek versin o herkesin kendi bileceği iş. Fiyatta da değilim. Minimum 25-30 isteyen Oyunlara da destek verdiğim oldu.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Bloody'nin takıldığı şeye bende takıldım, amaç destek vermekken nasıl satarıma kayıyorsa bir hata var orada. Tamam paralar büyük değilde yüzbinlerce hatası olan, oynanamıyacak durumdaki bir oyuna para isteyecek ve biz göz boyamak için kampanya yaptık sen geç kaldın arkadaş 5$ daha fazla vereceksin diyecek. Hiç kusura bakma oyununu çıkarmayı başarırsan eğer 5$'a düştüğünde alırım bende, senin bana ihtiyacın var benim sana değil.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yorum yazmak için üye olun veya giriş yapın

Yorum yazmak için üye olmanız lazım

Üye ol

Üye olun ve sitemizin tüm avantajlarından yararlanın!

Yeni bir hesap oluştur

Giriş yap

Zaten üyemiz misin? O halde giriş yap

Hemen giriş yap
0

• Bu sayfadaki üyeler   0 üye

Şu an bu sayfayı görüntüleyen bir üye yok