iPhone 6 Plus Auto Focus Donanım Problemi
0

Bu konuda 1 mesaj var

Aralık ayında aldığım iPhone 6 Plus geçtiğimiz ay aniden odaklama yapmamaya başladı. Hemen öncesinde yazılım güncellemesi yapmıştım yazılımsal bir problem mi diyerek araştırdığımda aslında olayın donanımla ilgili olduğu ve iPhone 5'te bozulan tuşlar gibi kronik bir problem olduğunu anladım. Maalesef aleti sıfırlasanız da başka birşey yapsanız da çözümü yok, mecburen apple store'a gitmeniz gerekiyor.

Akasya'dan randevu alamadığım için Zorlu'dan randevu almak zorunda kaldım, bu arada randevular sanırım sabah 6.15 civarında açılıyor, ben o saatlerde uyanmış olduğum için randevu bulmak zor olmadı genel olarak. Randevu saatinde gittim, orada kuyrukta bekleyenlerin yanından geçip aleti tamire verdim, herhangi bir itiraz olmadan kameranın değişmesi gerektiği sonucu çıktı, kamera değişimi normalde 156 TL'ymiş, garanti kapsamında yapıldı. Kamerayı değiştirirken ekranı da değiştirdiler, tam nedenini bilemiyorum ama ekran hasar görmüş olabilir değişim esnasında. Ancak 2 saat içinde aleti tertemiz (eskisinden daha temiz oldu) şekilde teslim ettiler. En ufak bir sıkıntı yaşamadım. 

iPhone 6 Plus'ı da eşime devrettim ve eşimin iPhone 5S'ini aldım, inanılmaz ölçüde rahatladım, çok büyük telefonlar kesinlikle bana göre değilmiş, cebime sığmayan hiçbir şeyi almam bir daha. Eşimin en ufak bir problemi yok çantasına atıyor gidiyor. 

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yorum yazmak için üye olun veya giriş yapın

Yorum yazmak için üye olmanız lazım

Üye ol

Üye olun ve sitemizin tüm avantajlarından yararlanın!

Yeni bir hesap oluştur

Giriş yap

Zaten üyemiz misin? O halde giriş yap

Hemen giriş yap
0

• Bu sayfadaki üyeler   0 üye

Şu an bu sayfayı görüntüleyen bir üye yok