IFA 2015
0

Bu konuda 11 mesaj var

Huawei 'nin saatinde 2.5 gün gibiymiş. Bu samsung da öyle olması lazım. 

Bence de en azından bir hafta gitmesi gerek ama mümkün değil demek ki. Yakın zamanda da olmaz. Sadece Pebble var. 

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Philips, AmbiLight konusunu yeni bir noktaya taşımış. Sevenlerin ilgisini çekecektir diye düşünüyorum.

http://www.ifa.philips.com/news/television/philips-ambilux-uhd-tv

Phillips ile MS anlaşmışlar. , xbox one oyunlarında Ambilight efektleri bulunacakmış. 

Bu tip bir tv kullanan var mı? Karanlıkta sadece tv görüntüsü daha iyi değil mi? Çevrenin de aydınlanması dikkati dağıtmıyor mu?

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Phillips ile MS anlaşmışlar. , xbox one oyunlarında Ambilight efektleri bulunacakmış. 

Bu tip bir tv kullanan var mı? Karanlıkta sadece tv görüntüsü daha iyi değil mi? Çevrenin de aydınlanması dikkati dağıtmıyor mu?

Benim TV'nin arkasinda Hue ampul var su anda. (Rengini/parlakligini manuel seciyorum) Film izlerken tamamen karanlik olursa gozlerim yoruluyor, o yuzden hafif, duvardan yansiyan bir isik cok guzel oluyor kanimca.

Bu AmbiLux olayi ilgimi cekti. TV cok eskidigi icin guncellemek istiyorum (40" LCD var su anda). Adam gibi 55"-60" modeller' varsa, input lag'i dusukse bundan dusunebilirim.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yorum yazmak için üye olun veya giriş yapın

Yorum yazmak için üye olmanız lazım

Üye ol

Üye olun ve sitemizin tüm avantajlarından yararlanın!

Yeni bir hesap oluştur

Giriş yap

Zaten üyemiz misin? O halde giriş yap

Hemen giriş yap
0

• Bu sayfadaki üyeler   0 üye

Şu an bu sayfayı görüntüleyen bir üye yok