SEP

CHW
 • Content count

  1,674
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  20

SEP last won the day on September 11 2023

SEP had the most liked content!

About SEP

 • Rank
  Eski "Lightning McQueen"

Profile Information

 • Cinsiyet

Recent Profile Visitors

4,469 profile views
 1. Star Wars adına yapılmış gelmiş geçmiş en kötü iş. Yani bir içeriği nasıl bozabiliriz diye oturup kasıtlı olarak 1-2 yıl falan düşünsen bu kadar kötüsünü yazamazsın, o derece. SJW bokundan yiyebilmek için önlerine gelen her türlü şeyi yakıp yıkmışlar, içinden geçmişler. Bu kadar kötü senaryo, bu kadar kötü oyunculuk Sharknado serisinde bile yoktur. Hiç izlemediyseniz yanından bile geçmeyin.
 2. @infestor Bunun Microsoft versiyonu vardı, o denenebilir belki.
 3. Primacy 4+ kullanıyorum 2 yıldır. İlk yıl gayet iyiydi, yol tutuş ve yağmur performansından oldukça memnundum. Gerçi ıslak zemin konusunda hala memnunum ama bu sene nedense lastiğin hamuru farklılaşmış gibi. Her zaman aynı hızda aynı viteste döndüğüm yerde bu sene hafif kayıyor gibi hissediyorum. Fren mesafesi fena değil ama geçen yıla göre yol gürültüsü biraz arttı gibi. Herhangi bir çatlağı yok henüz ama tekrar alır mıyım emin değilim.
 4. Şurada inceleme puanları ve en yakın rakibi Michelin Primacy 4+ ile karşılaştırması var: https://www.tyrereviews.com/Tyre/Continental/PremiumContact-7.htm https://www.tyrereviews.com/Compare/PremiumContact-7-VS-Primacy-4-Plus.htm https://m.youtube.com/watch?v=TQsWlZoh55U Çabuk aşındığını söylemişler ama onun dışında genellikle başarılı.
 5. Windows 11'de benzer sayılabilecek bi durum yaşıyorum. Biri Viewsonic diğeri Dell iki monitör DisplayPort üzerinden bağlı. Ekranlar güç koruma moduna girdikten sonra fareyi hareket ettirip uyandırınca Viewsonic görüntü veriyor ama Dell olan çok nadiren de olsa kapalı kalıyor. İşin garip kısmı şu ki görüntü tek monitöre gelmiş olmasına rağmen PC kilitleniyor ve kasa üzerinden resetlemeden düzelmiyor. Ama dediğim gibi bu çok nadiren oluyor, yılda 2-3 kez en fazla.
 6. Çocukken bütün paket içeriğini 45 saniye içinde ağzıma tıktığım için hiç uğraşmadım öyle şeylerle..
 7. @infestor tabii ki öyle, o konuda zaten bir itirazım yok ama bazı yerleri çok anlamsız. Daha çok yazılır da neyse, önemli değil. Benlik değilmiş.
 8. John Wick 3 İki saatlik boş vaktim varken yarıda bıraktığım seriye devam edeyim bari dedim. Tamam, ilk film fena değildi. Hadi ikinci filme de gidiş yolundan puan verdik diyelim ama bu nasıl kötü bi filmdir... Zamanında Rambo'ya sallardık tek kişilik ordu diye ama bu filmle aynı anda aday gösterilseler Oscar alırmış. 2 saatlik filmi atlata atlata 45 dk'da zor bitirdim ve bir de arada uyumuşum... Puan veremiyorum, verilecek bi yeri yok ama devam filmlerini yolda görsem omuz vurup geçerim...
 9. Şöyle demişler: https://www.nnc.gov.ph/regional-offices/mindanao/region-ix-zamboanga-peninsula/9686-how-healthy-is-using-an-air-fryer https://pubmed.ncbi.nlm.nih.gov/29125626/ https://www.tomsguide.com/news/are-air-fryers-actually-healthy
 10. Bu da yeni X3: https://www.youtube.com/watch?v=YG2jy6UfDmQ https://arstechnica.com/cars/2024/03/heres-bmws-electric-replacement-for-the-x3-production-starts-in-2025/
 11. 3 günde bir zam geldiği için ben bıraktım yazmayı. İstasyona gittiğimde "Oha 45 olmuş" diyerek devam ediyoruz mecburen..
 12. Bence o uyarıları anakartlara değil de telefonlara koysunlar. iPhone 15 Pro Max 84.000 lira olmuş, anakart için değil ama bu telefona sahip olmak için kendini kesebilecek genç insanlarla dolu ülke.
 13. Grohe'nin giriş seviyesi fiyatlı duş başlıkları var. 7-8 yıldır kullanıyorum, pek bi sorun yaşamadım. Bütçeye uygun olursa incelenebilir. https://www.hepsiburada.com/grohe-new-tempesta-100-el-dusu-3-akisli-28419002-pm-HB00000HRIGA
 14. Priz çözümü için şunu kullanıyorum: KD Essentials – metal kablo sepeti https://amzn.eu/d/1mpyo9i Masayı delmeden istenilen konuma takılabiliyor.
 15. Nihayet benim kayıp başlığın yenisini gönderebildiler. Dyson UK de dahil bir çok merkeze yazmama rağmen 6 ayda anca çözüldü. Neyse, servise cihaz gönderecek olursanız aklınızda bulunsun...