SEP

CHW
 • Content count

  1,340
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  12

SEP last won the day on March 20

SEP had the most liked content!

About SEP

 • Rank
  Eski "Lightning McQueen"

Profile Information

 • Cinsiyet

Recent Profile Visitors

2,790 profile views
 1. https://arstechnica.com/gadgets/2021/10/windows-11-the-ars-technica-review/ Makale detaylı fakat TL:DR denirse şu anki haliyle sonuç:
 2. Faresini çöpe atarsak şu fena değil gibi: https://www.hepsiburada.com/dell-km636-kablosuz-klavye-ve-mouse-seti-p-HBV00000QGYMS Tuşlar slim, TR Q, nümerik set var, kablosuz, FN fonksiyonları da ikincil. Ayrıca büyük Enter tuşu isteği varsa o da mevcut.
 3. Şu: https://www.microsoft.com/tr-tr/accessories/products/keyboards/microsoft-designer-compact-keyboard?activetab=overview%3aprimaryr2 Olmadı şundan: https://www.logitech.com/tr-tr/products/keyboards/k380-multi-device.920-010067.html (Logi falan ama kalitesi fena değil, leğen tadı gelmiyor pek)
 4. https://www.techspot.com/news/91583-windows-11-now-available-memory-leaks-performance-sacrifices.html
 5. Epic'te Europa Universalis IV ücretsiz: https://www.epicgames.com/store/en-US/p/europa-universalis-iv
 6. TV başına 5 dolar az görünüyor olabilir ama örneğin o dönem içinde 1 milyon ünite tv üretmeyi planlıyorsanız büyük maliyet. Eğer anlaşma vb zamanında yapılmamış, mali bütçelere de bu tutarlar girmemişse daha büyük sıkıntı. Tabii bu müşteriyi ilgilendirmez, özelliklerine bakar geçer ama DTS olmaması can sıkıcı. Belki daha sonra güncellemeyle gelir. Ya da hiç de gelmeyebilir, LG bu sonuçta.
 7. Miles Morales gibi kısa sürmeyecekmiş ama yine muhtemelen yetişkin içerikli Spider-Man oyunu gibi bişey olur (umarım dediklerimin tersi çıkar ).
 8. Kredi çekeriz artık.
 9. Belli ki sahneler daha bitmemiş, aceleyle koymuşlar fragmana. https://www.youtube.com/watch?v=9ix7TUGVYIo&t=10s
 10. KotOR ve GoW: Ragnarok dışında ilgimi çeken pek bir oyun olmadı. Ragnarok da "Bakalım hikaye nereye gidiyor?" merakı yüzünden zaten, yoksa ilk oyunun üzerine yeni bişey getireceklerini sanmıyorum. İlk oyun her anlamda doyurucuydu.
 11. PS5 exclusive olmasaydı iyiydi ama olsun. Defalarca oynadık zamanında, merakla bekliyorum. Bi de Republic Commando'nun remake'i gelse de rahatlasak...
 12. Tanıdık ne kadar insan varsa toplamışlar. Bakalım oyun nasıl olacak...
 13. "Hep aynı şişko düşmanı kesmek baymaz" diyosan güzel oyun.
 14. İlk filmin bi çeşit remake'ini yapmışlar gibi bi his var içimde, eski filmlerin çok ekmeğini yiyecekler gibi... Beklenti düzeyim 1/10. Ayrıca fragmanı beğenmedim.
 15. Benim de Cynosa v2'ye gözüm kaymış halde ama şu sıralar ölücü modda olduğum için biraz daha ucuzlasın istiyorum. Bu klavyeye de bakmıştım bi ara, tek sorunu per-key aydınlatma olmaması. Bölgelere bölmüşler aydınlatma işini. Onun dışında hiç fena değil, tepe tepe yazın.