SEP

CHW
 • Content count

  1,374
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  14

SEP last won the day on December 26 2021

SEP had the most liked content!

About SEP

 • Rank
  Eski "Lightning McQueen"

Profile Information

 • Cinsiyet

Recent Profile Visitors

3,006 profile views
 1. Titanfall 2'yi bitirdim sonunda. Uzun zamandır bekliyordu oynanacaklar arasında. 6,5 saat civarı sürdü. Her deliğe girip %100 yapmadım, belki second run yaparsam o zaman tekrar bakarım. Ama oyun gerçekten çok iyi bir single player deneyimi sunuyor. Umarım 3. oyun gelir (muhtemelen gelmeyecek). Yalnız oyunun multiplayer kısmı teknik olarak çok sorunlu. Bağlanmıyor, bağlansa oynatmıyor, oynatsa sürekli rubber band olup oyundan atıyor. Sıkıntılı.
 2. Evet, fat versiyonun güzelliği OLED ekranı. Ama pil ömrü nispeten kısa. Slim versiyonun güzelliği v2 olması, hafifliği ve uzun pil ömrü. Ama gel gör ki ekran LCD. Sony'nin yaptığı en büyük hata Vita'nın devamını yapmaması bence, mekan kazıkçı Nintendo'ya kaldı.
 3. @Najaz Eski alışkanlık diyelim. Eğer daha önce bi şekilde elimden geçmediyse pek kurcalanmamış cihazları kullanmaya çalışıyorum. Telefonu bile rootlamam mesela.
 4. Selamlar. @Coppermine PM attım. @Pablo 'Definitive' Vader PM attım.
 5. Selamlar. "N'apcam ben bunu artık" dediğiniz ve sağda solda, tozlu raflarda öylece duran PS Vita'sı olan varsa iletişime geçebiliriz. Tercihen yazılımı kırılmamış olanlardan arıyorum ama uygun olursa diğerlerine de bakabilirim.
 6. https://www.youtube.com/watch?v=L7ZcLMHcEAg
 7. https://www.imdb.com/title/tt11286314/
 8. İlgilenen olursa Control, bir günlüğüne Epic'te yeniden ücretsiz.
 9. Dün sinemada da izledim (filmin karanlık ve bulanık gösterilmesini yok sayarsak) cık, yine olmamış. Ağır çekim yapılmış bazı sahneler çok gözüme battı bu sefer. Hani TV'de uyduruk "TruMotion" vb. açık olur da film pembe diziye döner ya, kimi sahne cidden öyleydi.
 10. Uncharted'ın yeni fragmanı: https://youtu.be/4wCH1K-ckZw
 11. Neden yapıldığına anlam vermek istemediğim türden "bonboş" bi film olmuş... 3/10
 12. Gerçekten indirim bekliyor muydunuz?...
 13. Lütfetmişler... Kaşıkla değil de damlalıkla diyelim.
 14. Benzine 56 kuruş... https://twitter.com/trepgis/status/1471468167499239430
 15. O da ellerinde varsa tabii. En son konuştuğumda üretimi durdurmuşlardı, Mart ayından önce araç gelmeyecek diyorlardı.