SEP

CHW
 • Content count

  1,027
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  5

SEP last won the day on April 19 2017

SEP had the most liked content!

About SEP

 • Rank
  Eski "Lightning McQueen"

Profile Information

 • Cinsiyet

Recent Profile Visitors

790 profile views
 1. Hocam, mevzunun simülasyonla falan alakası yok. Elinde koca kılıç var, karşındaki adamın muhtemelen sana karşı hiç şansı yok ama sen gidip omuz atıyosun. "Bi de bunlar var" dediklerimin hepsi zaten kılıçla birbirine dalan adamlar, ki onların da tekme tokat girdiği yerler evet anlamsız ama "PG-13 üzeri çıkmasın, çocuklara da izletelim" diye özellikle son filmde abuk subuk hareketler yapar oldular. Kylo Ren denen karakteri kötü adam diye tanıtıp böyle saçmasapan hareketler yaptırmak, asansör parçalatmak nedir... Anakin filmde galaksiyi doğradığını gösterirken Kylo Ren'den en fazla araba camına yapıştırılacak karikatür sticker'ı yapabildiler işte. Yıllarca çoğu insana karşı SW savundum ama şu filmden zerre beklentim yok ve mümkünse bitsin artık seri.
 2. Elinde 1,5 metre ışınkılıcı var ve düşmanını omuzlayarak düşürüyosun... Bir de bunlar var...
 3. Chris Avellone detaylatından bahsetmiş:
 4. Obi-Wan'ın insan gibi, eli yüzü düzgün bi filmini yaptıktan sonra Star Wars azalarak bitsin bence. Batırdıkça batırıyorlar çünkü... Ep.1-2-3 bile bunlardan kat kat iyiydi.
 5. Nerede kalmıştık? "Motorin ÖTV tutarında 6 kuruş indirim, Pompa satış fiyatında 6 kuruş artış oldu. Benzinde ise ÖTV tutarında 7 kuruş indirim, Pompa satış fiyatında 13 kuruş artış oldu. Bu geceden itibaren benzinde 13 kuruş motorinde 6 kuruş artış yapılacak." https://www.bloomberght.com/akaryakitta-yeni-fiyat-uygulamasi-2211073
 6. Muayeneden kusursuz çıkan araç görmedim ben zaten, en az 1 tane yazıyorlar.
 7. Hocam gece (veya düşük ışık) video kalitesi nasıl, deneme şansın oldu mu?
 8. Bahar geldi, yaz yaklaşıyor, fiyatlar yükseliyor... Yeni önerileri yavaş yavaş almak lazım. Fiyat / performans açısından başarılı bulduğunuz yazlık lastikler hangileri? Bu yıl bendekileri değiştirme niyetim var, mevcut lastiklerimin (Kumho takılı şu an) en büyük sorunu gürültülü olmaları (aracın izolasyonu da pek başarılı değil) ve yağmur performansının düşük olması.
 9. Seçimler de bittiğine göre... https://t24.com.tr/haber/benzine-19-kurus-zam,815118
 10. Film IMAX için çekilmiş özel sahne barındırıyorsa aspect ratio da o yönde değişebiliyor.
 11. Konudan uzaklaşmış olmayayım ama elimdeki mp3'lerin %90'ı, Spotify'daki HQ stream olduğu iddia edilenlerden daha iyi sese sahip (S&M'deki Call of Ktulu üzerinde konu bariz şekilde anlaşılabilir). Ben o yüzden çoğu müziğimi SD kartta tutuyorum. GSMArena'daki incelemeye üstün körü baktım biraz. Alette stereo hoparlör olmaması kötü olmuş bence. Olabildiğince tam ekran için uğraşmalarını anlıyorum ama stereo hoparlör de koysunlar artık. Bir de Huawei'lerin (ya da başka bir tanıdık Çinli üretici cihazının) arabirimlerinde reklam gösterme gibi bir durum vardı, bunda da geçerli mi acaba? Ekran üzeri parmak izi okuyucu güzel ama yanda olanlar (bence) daha kullanışlı. Şu ekranı bombeli yapmak yerine dümdüz yapsalar ne güzel olacak.
 12. 100 beygir çok, fazla yakar o. 60 beygir yeter.
 13. Başlığı düz "10" mu yapsak? https://t24.com.tr/haber/benzine-bir-zam-daha-geliyor,813805
 14. Kod kullananları banlamazlarsa tabii.