Samsung cep telefonu yetkili servisi (Ankara)
0

Bu konuda 6 mesaj var

Az önce üzülerek sevgili Note 4'ümün ekranının sizlere ömür olduğunu farkettim. Telefon açılıyor ancak görüntü gelmiyor. Neyseki garantisi daha devam ediyor. Ankara'da bu işlere mümkün olduğunca sorunsuzca ve hızlıca bakan bir yer arıyorum. Yanlışım yoksa Sistem Elektronik Samsung ve daha bir çok markanın yetkili servisiymiş. Bir GMK'da, bir de Turan Güneş taraflarında yerleri var gibi görünüyor. Bu firmayla tecrübesi olan birileri var mı acep? Tavsiye eder misiniz, yoksa başka bir yer(varsa tabii) mi bakayım?

Vatan Bilgisayar'dan almıştım telefonu. Doğrudan oraya götürmek işleri yavaşlatır ve süreyi uzatır diye düşünüyorum.

Bilgi paylaşımı çok makbule geçer, peşinen teşekkürler :)

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Bilgi için çok teşekkürler. Ben de Başarı Teknik Servis'in bilgisine ulaşmıştım az önce.

Sizin verdiğiniz bilgiler de orayı işaret ediyor. Bana da nispeten yakın sayılır, çok makbule geçti :beer2:

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Güncelleme...

Başarı'dan bugün aldım telefonu. Garanti kapsamında ekran tamamen değiştirilmiş. Hızlıca hallolması güzel oldu fakat sanki eski ekrandan farklı gibi geldi bu yeni takılan. Kenarlara doğru daha bombeli gibi. Belli belirsiz bir fark var. Normalde bilmeyen anlayamaz, kullanmış olmak lazım. Parmak ucunun anlayabileceği kadar küçük bir fark. Neyse çok da önemli değil. Kısa sürede mefta olacak kötü bir yan sanayi takmış olmasınlar gerisi önemli değil :)

@@BoRa, tekrar teşekkür ederim yönlendirme için :bigstar:

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Rica ederim.

Hızlı yapılmış olması güzel. Bizdeki note 4'te de kamera odaklama problemi var onun için servise vereceğiz.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yorum yazmak için üye olun veya giriş yapın

Yorum yazmak için üye olmanız lazım

Üye ol

Üye olun ve sitemizin tüm avantajlarından yararlanın!

Yeni bir hesap oluştur

Giriş yap

Zaten üyemiz misin? O halde giriş yap

Hemen giriş yap
0

• Bu sayfadaki üyeler   0 üye

Şu an bu sayfayı görüntüleyen bir üye yok