MilesTeg

CHW
 • Mesaj sayısı

  837
 • Üyelik tarihi

 • Son ziyareti

 • Days Won

  18

MilesTeg last won the day on Aralık 30 2018

MilesTeg had the most liked content!

MilesTeg hakkında

 • Rank
  Cursed Soul

Son profil ziyaretçileri

739 kez ziyaret edildi
 1. Ben 250'den aşağı olursa oynamıyorum oyun falan.
 2. Deli fiyat çekti. Ben de "helal para bak" diyerek ikna ettim
 3. Cyberpunk Turkey
 4. Klavyenin o küçük ekranını sistem değerlerini görebilmek için kullanıyorum. Bir nevi bağımlılık yaptı meret Elimdeki G15 de sıkıntılar çıkartmaya başladı. Tekrar G15 bulmak için araştırdım ama maalesef bulamıyorum, o yüzden de olmuşken bir üst model olsun diye G19'u düşünüyorum. G13'ü istemem çünkü öyle ayrı bir ünite şeklinde olması işime gelmez. Derli toplu olsun.
 5. Hocam çok makbule geçer Ondan var zaten şu an kullanıyorum
 6. Başlıktaki gibi. Logitech G19 arıyorum. Satmak isteyen var ise iletişime geçerse sevinirim
 7. 3DMark Steam'de 7,50 TL. Orijinal sürüm isteyenler için güzel fiyat.
 8. SWTOR'u KOTOR yerine koyuyorlar da ondan. MMO olarak o açığı kapatıyor SWTOR. İçinde adventure-story öğeleri de var. Bir KOTOR mu peki? Elbette hayır! Zaten artık neredeyse bütün oyunları MMO'ya ya da PVP'ye çevirdiler. Bıyığı yeni terlemiş çoluk çocuk birbiriyle internetten kapışsın, kantır yapsın diye asıl yapılması gereken oyunları yapmaz oldular.Zaten son filmlerden sonra Star Wars'tan da soğudum iyice...
 9. Bilmem bir alakası var mıdır ancak aklıma bölge ve dil ayarları geldi. Orada her şey olması gerektiği gibi mi?
 10. MSI 1080 ti ve [email protected] ile Anthem'i 4K full ayarlarda denedim bugün. Oynanmayacak kadar kötü değil performans ama bir miktar kasma var tabii. Bir kere yükleme sırasında, bir kere de oyun sırasında dondu bilgisayar. Demo versiyonu olmasına veriyorum. Grafik olarak da öyle ahım şahım bir yenilik ve güzellik görmedim açıkçası. Performans iyileştirme yaparlarsa sonra bir daha deneriz. Oyun benim tarzım değil, o yüzden de para verip oynamam yüksek ihtimalle.
 11. Terminator 2'den sonrasını anlatan yeni filmin sahne arkası videosu yayınlandı. Kadroda Arnold Schwarzenegger ve Linda Hamilton var. Sonuncusunu hiç beğenmemiştim, bakalım bu nasıl olacak.
 12. Acelesi olan varsa VIP demo için buradan 5TL'ye key alabilirler.
 13. 1-3 Şubat arası demosunu oynayabilirsin. Boşuna değil yani, sadece Demo VIP'ten daha geç açılıyor bizim için. Umarım silmemiştin