MilesTeg

CHW
 • Content count

  1,084
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  22

MilesTeg last won the day on September 13 2019

MilesTeg had the most liked content!

About MilesTeg

 • Rank
  Doomed

Recent Profile Visitors

1,249 profile views
 1. Elimde yüklü bir mevduat var - Cem Yılmaz
 2. Tomb Raider Steam'de bedava https://store.steampowered.com/app/203160/Tomb_Raider/
 3. Katılıyorum. 2. sezonu karmaşık bulan ve sevmeyenler çok ancak özellikle 8. bölüm benim için tüm dizi tarihinin en iyi bölümüdür. Yeni sezondan da ümitliyim.
 4. Daha düşük fiyata satıldığını görmedim henüz. Şu an için iyi bir fiyat. Döviz bu kadar pahalı olmasaydı oyun alırken bile bu kadar çok düşünmek zorunda kalmazdık
 5. Bu tarz bir taklaşımı yeni nesil reklam stratejisi olarak mı görmek lazım acaba... Birkaç video çekimine izin vermek, belki de sanki halktan insanlar çekiyormuş gibi yapıp para ile tutulan elemanlara bunu yaptırmak ve basına sızdırmak belki de daha ucuz ve etkili bir reklam yöntemidir. Eğer durum böyleyse gerçekten de bu dördüncü filmden çok fazla birşey beklememek lazım belki de. Senaryonun nasıl olabileceğine dair aklıma gelen fikirler pek de sağlıklı değil. Umarım ellerine yüzlerine bulaştırmazlar. Bu filmi para için yapmadıklarına eminim, daha çok duygusal sebeplerden dolayı yapıyorlardır. Eğer sebebi buysa kontrolden çıkma ihtimali de bir hayli yüksek korkarım.
 6. Ben yanlış anlamışım o zaman. Sıkıntı yok
 7. İlginç. Bununla ilgili bir şikayet geleceğini hiç düşünmezdim. Filmin fanları filmin çekimleriyle ilgili bilgi almaktan hoşlanır diye düşünürken böyle bir yorum geldi. Forumda herkes her konuyla ilgilinecek diye birşey yok. Okumazsınız olur biter. Ha herkes "birader gerek yok ki böyle birşeye" derse başım üstüne, derhal eski mesajları da silerim.
 8. Çekimlerle ilgili uzunca bir video: https://www.youtube.com/watch?v=XpH1XvThkr
 9. Evet o tarz. Eski Wasteland'ler de bunun gibiydi ama daha çok ilk fallout'lara benziyorlardı. Bu üçüncüsü dediğin gibi X-Com tarzına daha yakın.
 10. Ciddi bir Wasteland hayran kitlesi olduğunu bildiğim için bir başlık açayım dedim. Oyunun üçüncüsünün alfa sürümüne ait oynanış videosu çıktı. Video biraz eski ama ben yeni gördüm. Eski Wasteland'lerden daha güzel göründüğünü düşünüyorum. 19 Mayıs'ta çıkıyor oyun ama fiyat biraz abartı gibi geldi. https://store.steampowered.com/app/719040/Wasteland_3/ https://www.youtube.com/watch?time_continue=2&v=TxK8jjdlavk Eski oyunların hatırına Fallout için de böyle bir TBS çıksa çok güzel olabilir.
 11. Ben de Big Navi ile ilgili ek yapayım: https://megagames.com/news/amd-big-navi-specs-leaked-—-its-monster
 12. Ben de çok uğraştım bu sorunla ve sonunda hoparlör setini değiştirerek kurtuldum. Altec lansing vardı daha önce. Setin masa üstüne uzaman kablolu bir ses kontrolorü ve kulaklık girişi aparatı vardı. Onun yalıtımı yeterli değildi ve her türlü dış elektromanyetik girişimi aldığı gibi mouse hareketlerinden de etkileniyordu. Ucuz bir model Creative hoparlör ile sorunların hepsinden kurtuldum. Mümkünse önce farklı bir setle deneyin. En azından sizdeki durumun hoparlörlerden kaynaklanıp kaynaklanmadığını anlamış olursunuz.
 13. Yeni fragman: https://www.youtube.com/watch?v=pDJbFA32_QY
 14. İşlemcide delid var mıydı? Sanki yok gibi çünkü su soğutma ve delid bir arada daha düşük bir sıcaklık olurdu diye düşünüyorum ancak emin de olamadım.