Squall

CHW
 • Content count

  2,037
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  32

Everything posted by Squall

 1. Hala gelmemiş düzgün bir versiyon bu ne rezalet ya
 2. 32. İnch için diğerlerine bakma bile. Bunun kadar esnek olanı yok ve çokda ucuz. Bak buda 32. inch spor odasına koydum:
 3. Güzel alet birde şundan alırsın: https://www.amazon.com.tr/Monitör-Masa-Montajı-Uzun-için/dp/B08CXNR4QY/
 4. Amazon ama nasıl gelmişti hiç hatırlamıyorum
 5. Bana şimdiye kadar bir tane iade ürün geldi 2021 de oda bu: Xiaomi 3250mAh Mi Power Bank El Feneri Sağlamdı ben düşürüp kırdım biraz ama hala çalışıyor
 6. 2 insan ve bir prefabrik ev ile muhteşem bir korku filmi nasıl çekilir? Ellerinde milyon dolarlarla düzgün bir iş yapamayan beceriksizlere ders.
 7. Zaten bir özensizlik var belli. İlk oyun gibi değil. Ama oynanır geçilir çokda kötü değil konsolda. Helldivers 2 oynayabildiğim zamanlarda süper. Oyun konsolda bile masaüstüne atıyor Bu arada snowrunner ı acayip özledim bazı oyunları aradan çıkartayım döneceğim gerçek aşkıma.
 8. Eskiden bende böyle derdim bu tarz filmlere sonra mubide alıştım artık tersine döndü durum. Sadece önyargı yüzünden insanlar bu bu tür filmleri izlemiyorlar. Çok şey kaçırıyorsunuz. Neyse gene bomba gibi bir korku filmi izledim geçen:
 9. The Gentlemen izledim eğlendim tipik guy ritchie işi olmuş. Sonra True Dedective 4. sezonu bitirdim az önce 1. sezondan sonraki en iyi sezonuydu. Biraz korku türüne kaymış bu sefer ve alaskada geçmeside süper olmuş. Şimdi Shôgun a başlayacağım.
 10. Bilmiyorum hiç aksesuar almadım hiç kullanmadımda. Annem arada patates kızartması yapıyor fena değil.
 11. Helldivers 2 çok zevkli oyun. Arada bir iki el oynamalık online. Bu arada last epoch a başlayıp bitirdim 2 günde abartıldığı kadar yok ama güzel oyun. Şimdide jedi survivor a başladım ps5 de 2 saat falan oynadım gayet güzel oyun. Yerden yere vuruyorlardı sanırım neden hatırlamıyorum umrumdada değil açıkçası.
 12. Evet uykusuz geçen günler sonucu baldurs gate 3 bitti. Oyun tarzını hiç sevmeyen biri olarak oyuna hayran kaldım finalide bombaydı modern bir kombatı olsaydı dünyanın en iyi oyunu olabilirdi. Oyunda tamamen özgürsünüz herşey sizin kararlarınıza bağlı. Böyle olması lazım sonucu olmayan anlamsız dialoglar istemiyoruz artık. Ayrıntılar hastalık derecesinde yolda gördüğünüz fareyle bile konuşup birşeyler öğrenebiliyorsunuz adamlar herşeye dialog yazmış ayrı ayrı. Şimdi biraz helldivers 2 takılacağım bakalım.
 13. Öyle herşeyi tek bir kaynağa bağlamak çok saçma. Bende bütün prizler zaten surgemaster olmak üzere (belkın) en yüksek öneme sahip aletler (fiyatı 20k yı aşan ) regülatöre bağlı. Regülatörün zaten belli bir kapasitesi var ona pc ps5 tv gibi aletler bağlı. Bu regülatör genel prize bağlı modem ve router ayrı bir çoklu prize bağlı. Bunların hepsini gene akıllı prizlerle kontrol ediyorum. Gece yatarken mesela regülatörü kapatırım. Gene fırtına çıkarsa kapatıyorum arada. Öte yandan modem router hep açık kalır evde net kesilirse ayaklanma çıkacağı için. Yukarıda olduğu gibi kasayı masanın kenarına dikmekte çok saçma deprem falan olursa o kasa direk aşağı uçar.
 14. 42 inch kullananda bir daha 32 ye dönmez.
 15. Kapalı kutu mu geldi jelatinli? Amazon olmayınca tırsıyorum.. Ben alsam bile takmam hemen ilerisi için alacağımn ileride 15bine almaktansa şimdi 4 bine almak mantıklı
 16. Bendemi alsamki Geldimi senin ki? Antalyada Mağazada yok..
 17. Baldurs Gate 3 oynuyorum geçen HDR ı kapalı unutmuşum. Önce bir şok olduym dedim ne oluyor. İlk defa hdr ın etkisini bu kadar şiddetli gördüm.
 18. Beleş Silent Hill 1.5 saatte bitti fena değildi. Ondan sonra dedimki artık vakti ve veee Baldurs Gate 3 e girdim.. Bunlar günler önce oldu tabii ama bg3 e girince hayattan soyutlandım. Böylesi güçlü dialog hikaye karar verme mekanizması ve güçlü rpg öğelerini unutmuşuz. Oynanış bana göre hiç değil sıra tabanlı ama katlanıyorum çünkü oyun çok iyi. Bayağı zorda. Eğer modern bir combat ve oynanışa sahip olsaydı değil yılın yüzyılın oyunu olabilirdi rahatlıkla..
 19. Bu t serisi ağır bağımlılık yapar. Senin aldığının bence en büyük artısı t20 deki kör edici mavi ışın bunda yok sanırım orası çok güzel. Bu aletin çok sevdiğim bir yanıda aux girişinden başka bir kaynak bağladığında ona geçmiyor hem 3.5 mm girişi hemde aux girişini aynı anda veriyor bütün sesleri o yüzden aynı anda 2 alet birden bağlayabiliyorum mesela pc den oyun seslerini alırken bir yandan bt ile telefonumu bağlayıp oradan youtube podcast falan dinliyorum. Modifiye ettim biraz öndeki aux gişine bt alıcı taktım ve kör edici ışık içinde bir karton yapıştırdım çok süper oldu. Herşeyin üzerinde bir mavi led var arkadaş.. Hepsini bantladım Sesi zaten efsane..
 20. T20 leri cambridge soundworks yapmıştı ama bakalım bunlar onun kadar iyi olabilir mi?
 21. Benim telefonla anneminki ikiside samsung oled ekranlı onda parlak film bende mat film takılı yanyana koyunca inanılmaz fark oluyor. Benimki mok gibi görünüyor Ama genede telefonda kesinlikle mat daha iyi.
 22. Üstüne para verseniz oynamam eski tomb raiderlar tam kanser oyunlardır..
 23. 122 saat sonunda snowrunnerda michiganı bitirdim birazda alaskaya giriş yaptım.. Oynun toplamda %13 ünüde bitirebilmişim neyse biraz ara vereceğim snowrunnera.. PS5 de helldivers 2 takılıyoruz arada co op çok zevkli oyun. ps5 deki beleş silent hill oyununa bakacağım bugün..
 24. Yeni bir başlık açılsın: Konsol oyunculuğu ölüyor mu?