Squall

CHW
 • Content count

  1,486
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  14

Everything posted by Squall

 1. Bir daha başlayayım diyorum ama adam ettiler mi oyunu?
 2. Trainer bazı oyunlarda süper çözüm olabiliyor.
 3. Ya zaten oyunu almışız bir daha para vermemiz saçma bence.
 4. PC ye gelecek bence..
 5. Başıda sonuda ayrı bir olay. Sonunda insanı ağlatabilecek ender oyunlardan.
 6. Tabii öyle. Benim günüm günüme bile uymuyor bazen hoşuma gidiyor bazen sevmiyorum
 7. Bende jacobsı hiç sevmiyorum mesela
 8. Inside süperdi ya.. Bu tarz çok güzel oyunlar var ama çoğu oynanışta sıçıyor maalesef.
 9. Tamamdır teşekkürle şimdi fon olaylarına bakıyorumda iyi gibi ama çok fazla formalite var ve yavaş işlemler var kripto hadisesini deneyeceğim ufak ufak..
 10. Yılın değil hayatımın oyunu
 11. Bende gireyim bu işlere ya dolar adamı kanser eder hangi borsayı kullanıyorsunuz?
 12. Bende bir 35 birde 45 lik var bacak için ikisi birden ancak yetiyor squat deadlift vs daha küçük kas gruplarında çeşitli ağırlıklar yapabiliyorum 2 tane olması her zaman daha mantıklı çünkü 2-3 tane bandı beraber kullanabilirsin. Bantların bir güzelliğide tutuş yeriniz ve şeklinizle ağırlığı değiştirebilmeniz. https://www.youtube.com/c/JamesGrage/videos Bu adam kovalıyor bu işleri videolarına bakıp fikir alabilirsiniz.
 13. Valla mevzu büyük sıkıntı olacak gibi bir sürü tuvalet kağıdıda aldım ben
 14. https://www.migros.com.tr/tchibo-gold-selection-filtre-kahve-250-g-p-31ed20?reid=1616914573876353393 Bundan aldım 4 tane, bu kanaldaki kriz yüzünden yarın öbürgün 23 tllik kahveyi 100 tl ye görebiliriz..
 15. Filtre kağıdı bitmiş french presste yaptım kahveyi şimdi, makine ile alakası yok on basar her türlü.. Yani sonuç makinelere ölüm!
 16. https://www.youtube.com/watch?v=aLhWIqDpl_A
 17. https://www.gamesradar.com/uk/god-of-war-and-ghost-of-tsushima-are-in-line-for-pc-ports-according-to-a-leaker/
 18. Gittikçe temele iniyorsun yakında kendi kahveni yetiştireceksin balkonda
 19. Bitirdim şimdi sondaki twisti göremedim önceden mümkün değildi.
 20. En güzeli mini diziler. Diğer türlü arada o kadar çok zaman oluyorki sen zaten diziyi unutmuş oluyorsun hele birde karışık birşeyse..
 21. Çok kaliteli diziymiş 2 bölüm izledim başrol kadın oyuncular müthiş iş çıkartmışlar..
 22. O anakartın bir programı var fanları falan kontrol eden oc yapan falan orada bir ayar değiştirdiysen olabilir.
 23. Sony gene şaşırtmadı..
 24. Sırf tsushima için alınır konsol.
 25. Just Cause 1-2-3 cillop gibi oyunlar ama 4 oynanmaz çok kötü. State of playi izledim sony nin vermek istediği mesaj: Ps5 almanıza gerek yok elimizde hiçbir oyun yok. Zaten stokta ps5 de yok. Ps4 yoksa tabii o başka ps5 alınır. Yani bu durum seni kapsamıyor yıldıztozu sen iyi yaptın almakla. Birkaç tane rezil mobil oyunu gibi birşeyler gösterdiler, 2-3 tane eski nesil ps4 oyunu bir tanede zelda çakması ezik bir oyun yani kısacası hiçbirşey göstermediler ellerinde hiçbirşey yok. Birde yakartop oyunu gösterdilerki yayıncılara neşe kaynağı oldu bayağı bir alay ettiler. Anlaşılan oki şu birkaç yılı eski, baba oyunları tekrar oynamakla geçireceğiz, pandemi oyun dünyasınıda fena vurmuş. Ben takmam neden mi? Şimdi valhallayı oynuyorum bitecek gibi durmuyor ucu bucağı yok, o bitsin ps4 e aldığımız son oyun ff7 var oda uzun diye hatırlıyorum, sonra death strandingi pcde 4k 60 fps oynayacağım gece gündüz kargo taşıyacağım 120 saat temiz, bitsin yakuza serisi var 0 birkiüc falan filan bayağı iş, batman arkham knight ı bir daha oynayasım var, witcher 3 e girerim belki ikinci kez, persona 5 var 120 saatde oradan sonra bakmışsın tsushima pc ye gelecekmiş korona bitmiş hayat bayram olmuş yani oyun bulunur oynanacak bu yılı böyle geçiririm..