Squall

CHW
 • Content count

  1,292
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  12

Squall last won the day on July 20

Squall had the most liked content!

About Squall

 • Rank
  Bloodsail Admiral
 • Birthday 10/01/1981

Profile Information

 • Cinsiyet
  Erkek
 • Yaşadığı yer
  Antalya
 • İlgilendikleri
  Hiking, Bodybuilding

Recent Profile Visitors

1,470 profile views
 1. Bu saatten sonra baş para vermem konsola.. Zaten tepe noktasını tsushimayla gördüm, yıllarca ondan daha iyi bir oyun gelmesi mümkün değil. Bir oyuna 1000 tl para verecek kadar enayi değilim.
 2. Epic bedava rocket leage i alana 60 tl kupon veriyor.
 3. Ps4 de 2 kez bitirdim şimdi pc dede bitireceğim.
 4. Prime ın kargosu nasıl oluyor kim getiriyor?
 5. Ekranı günlük izlerken görmediğim birşeyse asla ellemem gerek yok böyle şeylere.
 6. Drone uçurmak yasak değil mi? Her uçuş için ayrı izin ücret ödeniyor artı kursa gitmen ehliyet alman lazım.
 7. 1917 izlediğim en sıkıcı filmlerden biriydi.
 8. Hala hergün overwatch oynuyorum o ayrı
 9. Güzel oyun. Dünyanın en iyi oyunu hatta. Şaka bir yana ilk başta kötü gelecek ama bir süre oynarsan seversin.
 10. Blair witch de tırt çıktı sinking city ye girdim o iyi gibi.
 11. Tsushimadan sonra flight simulator ve frostpunk a baktım ama ikiside sıktı, gris diye bir oyunu oynayıp bitirdim 3 saatlik o çok güzeldi şimdide blair witch e bakacağım.
 12. 3 ay içinde bütün birikmiş oyunları halledip cyberpunk a hazırlanmak lazım.
 13. Tartışmıyoruz beyin cimnastiği yapıyoruz Witcher 3 ün puanı: 9.4 17.132 kişi oy vermiş 5 yıl önce çıkmış Red Dead Redemption 2 : 8.4 13.515 kişi oy vermiş 2 yıl önce çıkmış Ghost of Tsushima: 9.2 15.921 kişi oy vermiş 1 ay önce çıktı. Daha şimdiden oy sayısında rdr2 ye fark atmış ve puanıda çok daha yüksek. Witcher 3 ise 5 yıllık olmasına rağmen tsushima 1 ayda oy sayısı ve puan olarak hemen hemen yetişmiş. Dünyada benim görüşümü destekliyor gördüğün gibi. Bu oyun sıradan bir açık dünya oyunu değil çok daha önemli bir oyun.
 14. Oyunu oynarken assassins creed bir kere bile aklıma gelmedi. Alakası yok. Ha açık dünya olayından bahsediyorsan o zaman bütün oyunlar ac dir diyebiliriz bu mantıkla. Ne güldüm ya.. Bunların aynısını rdr2 konusundada yaşamıştım çünkü aynısını rdr2 withcer3 dan daha iyi dediğimde aynı bu tepkiyle karşılaşmıştım hatırlıyorum. Birkaç yıl sonra gene sizin oynamadığınız dahada iyi bir oyun geldiğinde ties ın gelecekteki mesajını yazıyorum: Sorun şuki çoğu kişi withcer 3 de takılı kalmış maalesef. Günümüzün muhteşem oyunları geçip gidiyor ve siz konsol düşmanlığınız yada başka sebeplerden dolayı bunları kaçırıyorsunuz ben bütün bu oyunları önsiparişle alıp oynadım rdr2 yide, tsushimayıda, withcer 3 üde çıktığı gün koşa koşa gidip dnr dan almıştım. Dünya ilerliyor yeni ve daha iyi oyunlar geliyor ve gelecekte, sizin oynayıp oynamamanız birşeyi değiştirmiyor, istediğim oyuna dünyanın en iyi oyunu derim ve diyeceğimde şu anda bu oyun tsushimadır he yarın öbür gün cyberpunk gelir durum değişir göreceğiz. Not: Her konuda aynı fikirde olmak ve birbirinizi desteklemek zorunda olduğunuzu düşünmüyorum. Bence buna biraz dikat edin.