• Announcements

  • Mr.Crunch

   Altyapı Değişikliği İhtimali.   10/31/2019

   https://www.cursedhardware.com/topic/3469-lisans-ücreti/ Ücretli altyapıyı, ücretsiz kullanıyorduk, mevzu çıkma ihtimali çıktı.  O yüzden anket açtık.

Squall

CHW
 • Content count

  1,132
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  8

Squall last won the day on March 27 2018

Squall had the most liked content!

About Squall

 • Rank
  Doomed
 • Birthday 10/01/1981

Profile Information

 • Cinsiyet
  Erkek
 • Yaşadığı yer
  Antalya
 • İlgilendikleri
  Hiking, Bodybuilding

Recent Profile Visitors

1,099 profile views
 1. Bu oyun ps4 ün en iyi oyunudur rdr2 dende gow danda witcher 3 dende daha iyi bence.
 2. Normalde olmaz ama bu grupta sıkıntı olmuyor.. Çok fazla oyun oynayan iki kişi var biri benim aynı anda 2 kişi oynayabildiği için sıkıntı yok. Diğer iki kişi çok seyrek oynuyor.. Birde hepimizde çok oyun olduğu için zaten herkes aynı oyuna sarmıyor hemen.
 3. @JardeL Elimde 8-10 tane kulaklık var şu anda ucuzundan pahalısına, ana kulaklığım herzaman sennheiser HD598 dir. Alalı 8 yıl falan olmuştur hala ilk günkü gibi bu sürede kaç tane sonyler onlar bunlar alındı parçalandı unutuldu (özellikle sony ler çok dayanıksız) sennheiser banamısın demiyor.. Evladiyelik bir kulaklık aldın yani.
 4. Hem kendime hemde kardeşime aldım teşekkürler. Master seviye olanlarda ses kalitesi dehşet.
 5. Biz 4 kişi aldık o hale geldik ki artık danaya girer gibi oyuna giriyoruz. Bu arada Mama'ya aşık oldum..
 6. Yahu hiç aklıma gelmemişti şemsiyeye bakmak.. İkinci bölgedeki bütün yolları tamamladım rahatladım. Şimdiye kadar hep yükçüleri dövüp kamyonlarını alıyordum meğerse onların kapaitesi çok düşükmüş kendi yaptıklarımızın yük taşıma kapasitesi çok daha yüksekmiş. Birde şimdi okudum nette kamyonun arkasında ışıklar doluluğunu gösteriyormuş. Birde uzun mesafe kamyonları diğerlerinden daha az yük alabiliyormuş. Şu anda en büyük sıkıntı zamanyıkımı çiftliği.. Yollara çok uzak rahat gidip gelemiyorsun. Neyse 3. bölgeye geçeyim ben artık
 7. Everest bozulunca gittim salak gibi asus cerberus membran klavye aldım mumla arıyorum everesti şu anda.. Ben bu kadar odun klavye görmedim arkadaş tuşlar sağa sola bir sürtünüyorki tam intiharlık.. Yani evet mekanik klavye membrandan çok daha iyi ama bu mekanik hisli bazı klavyelerde çok başarılı bahsi geçen everest gibi öte yandan everest de uzun ömürlü birşey değil orası kesin tuşları soyulmaya başlamıştı iki günde.. Birde everestin ışıkları çok kötüydü gözüme giriyordu sürekli rahatsızlık. https://www.akakce.com/kablolu-klavye/en-ucuz-msi-vigor-gk70-kablolu-oyuncu-klavyesi-fiyati,254359797.html Şunu alıp noktayı koyayım diyorum ama buda çok pahalı..
 8. Oyundaki ilk bölgeye nasıl dönüyoruz onu çözemedim.
 9. @Atrin Araç neymiş yol yapıyorum ben.
 10. Arkadaş şu kv lerden kaçacağım diye kalp krizi geçireceğim birgün.. Bin türlü badire atlatıp yağmurda çamurda tepelerden yuvarlandıktan sonra hedefine varmak ve o sırada giren müzik herşeyi unutturuyor.. https://www.youtube.com/watch?v=qvaQp672M3w&t=25s
 11. Hocam 3 tatlı kaşığı koyacaksın, bekletme 4 dk olacak sonrasında bozulur, suyuda dökmeden 2 dk bekleteceksin. Suyu döktükten sonra karıştır bide.
 12. Turtle Beach PX4 kablosuz kulaklık aldım. İkinci el 200 e bulunca yapıştırdım hemen. Cihaz çift bant kablosuz, dolby digital destekli ve 50 mm sürücülere sahip. Aynı anda hem telefona hemde konsollara vs bağlanabiliyor. Vericisinde hem optic giriş çıkışlar hemde analog giriş var. Telefondan sadece görüşme yapabiliyorsunuz müzik vs dinlenmiyor. Aynı şekilde vericisi olmadan pc ye bt dongle ile bağlarsanız sadece hands free cihaz olarak çalışıyor. Üzerinde her tür kontrol var, ses performansı çok başarılı ve sesi çok yüksek.. 5 dk kullanmazsanız hem verici hemde kulaklık kendini kapatıyor daha sonra kulaklığı açtığınızda vericide otomatik açılıyor. Özellikle DD sinyal aldığında ses performansı ve surroundu çok başarılı. Üzerinde tek tuşla erişilen ekolayzır profilleride var, birde limiter profilleri var sesin aşırılıklarını giderip düzelten. Verici gücünü usbden alıyor tv ye yada pc ye herhangi bir yere takabilirsiniz. Verici kapalıykende amfiye optik çıkış sinyalini veriyor. Kulaklık uzun süre kullanımda rahatsızlık vermiyor oldukça rahat.
 13. Tabiiki french press gibi olamaz ama bence bu makineler daha pratik. https://urun.n11.com/kahve-ve-espresso-makineleri/beko-bkk-4315-km-filtre-kahve-makinesi-P373995220?gclsrc=aw.ds&&gclid=Cj0KCQiAtrnuBRDXARIsABiN-7AnM6tvM1M2Y5tJjut-LqLSOhcCiG1ZUTtFFu7pKLoTgMwzARu414UaAt2REALw_wcB Bende bunu aldım geçenlerde çok güzel bir makine.
 14. Vaktinde halo 1 i oynayıp bitirmiştim ama özellikle sonlara doğru uyuz olmuştum oyuna.. Durmadan it sürüsü gibi düşmanların geldiği saçmasapan bir oyun olarak aklımda kaldı..
 15. Ben trekking seven biri olarak oyunu çok sevdim çünkü doğada tek başınıza bazen muhteşem müzikler eşliğinde yürümek çok zevkli. Kargo simulasyonuymuş sürekli yürümekmiş diye eleştiren bu insanlar doğada hiç yürümemiş insanlar işin zorluğunu bilmiyorlar. Bunun yanında bazende çok gerilimli, görsel ve özellikle işitsel olarak çok başarılı oyun, iyi bir kulaklıkla oynarsanız dehşet oluyor.. Karakterimizin bazen dönüp arkaya korkuyla bakması bile çok güzel bir ayrıntı. Pc hergün sorun çıkardığından daha oturup şöyle doyasıya oynayamadım. Birde başkalarının bıraktığı hediyeler filan oluyor yollarda.. Dün mesela igor diye bir rus kardeşimiz sağolsun yolumun üstünde bir sürü merdivenler ve halatlar bırakmış onlar sayesinde sorunsuz görevi tamamladım.