Squall

CHW
 • Content count

  1,613
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  19

Squall last won the day on March 30

Squall had the most liked content!

About Squall

Profile Information

 • Cinsiyet
  Erkek
 • Yaşadığı yer
  Antalya
 • İlgilendikleri
  Hiking, Bodybuilding

Recent Profile Visitors

2,623 profile views
 1. Sayende vd yi aldım ve bütün sorunlarım kayboldu artık hiç takılma yok oyunlarda link kablosunu amazona iade edeceğim. Performansı çok çok daha iyi hem linkden hemde airlinkden.. Walking dead e başladım bu arada, çok geriyor oyun çok korkunç ve zor..
 2. Teşekkürler haber verdiğiniz için alacağım sanırım olmazsa 2 saat kullanmadan iade varmış diye duydum. Merak ettiğim bu vd olunca steam vr açmadan oyunları direk quest 2de açabiliyor muyuz?
 3. Gayet güzel gelen şeylerde var, bu yüzden meselenin izlediklerimde olduğunu düşünüyorum.
 4. Ben obi wana 1.5 bölüm dayanabildim..
 5. Yaşım 42 oldu. Artık bazı aptallıklara katlanamaz oldum. Eskiden severek izlediğim bazı tür dizi ve filmler artık çok aptalca geliyor. Mesela disneye üye oldum, eskiden izlediğim bir seriye daldım sleepy hollow diye, 2. sezondan devam edeyim dedim ama 2 bölüm izledim bıraktım çok aptalca ve çocukça geldi, sonra obi van kenobiyi, izleyeyim dedim 2. bölümün ortalarında o kadar aptalca şeyler olduki vakit kaybı olduğunu hissettim bıraktım. Aynı şekilde filmlerdede çoğu birbirinden aptalca geliyor sadece mubideki bazı filmler hoşuma gidiyor artık. Bana şöyle ciddi ama sıkıcı olmayan diziler önerin lütfen, mesela the wire izledim 2 sezon evet çok iyi ama ondada sıkıldım çünkü aksiyon çok az ve karakterleri sevemedim. Şöyle true dedective yada sopranos seviyesinde diziler var mı önerebileceğiniz? Bunu nasıl kaçırdın mutlaka izlemelisin denecek seviyede diziler?
 6. Virtual desktop Steam vr i aradan cikarttigi için performans daha iyi oluyormuş diye duydum. Gerçi oculus store da iadede var olmazsa alırım begenmezsem iade ederim diye düşünüyorum.
 7. Bende airlink kablolu linkden daha iyi çalışıyor nedense. Vurtual desktop nasıl olurdu merak ediyorum ama 20 dolar vermek istemiyorum..
 8. Annem basıyor izliyor Netflix öğrendi şimdi ona torrentmi yükleyeceğim altyazısı vs dert napalim Disney plus desen yıllığına 70 TL verdim..
 9. Alyxi bitirdim bugün robo ya başladım. Yok böyle bir eğlence çok iyi Tavsiye için teşekkürler.
 10. win10 a geri döndüm. Air link ve oculus linkteki bütün sorunlarım kayboldu, alyx deki kasma ve stutteringde düzeldi..
 11. Bu arada bu olaylar lanet win11 den oluyormuş. 11 e geçtiğim güne lanet olsun 10 a dönmeye karar verdim indiriyorum şu anda.
 12. En sonunda stuttering sorununu çözdüm son derece basit ve aptalca birşeymiş: https://www.youtube.com/watch?v=lZmh9XgJ0ag Steam VRROOM ayarını yapınca düzeldi.
 13. Alyx in sonlarına doğru geldim sanırım. Muhteşem bir oyu gerçekten. Ama stuttering sorununu çözemedim bir türlü genede çok zevkli.
 14. Vr ı aldım, alyx ide 3 gün sonra. Yani zero çelişki merak etme. Canavar gibi ekran kartıyla 3 yıl indirim beklemiyorum yani.