Squall

CHW
 • Content count

  2,037
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  32

Squall last won the day on February 1

Squall had the most liked content!

About Squall

 • Rank
  ELDEN LORD
 • Birthday 10/01/1981

Profile Information

 • Cinsiyet
  Erkek
 • Yaşadığı yer
  Antalya
 • İlgilendikleri
  Hiking, Bodybuilding

Recent Profile Visitors

3,690 profile views
 1. Hala gelmemiş düzgün bir versiyon bu ne rezalet ya
 2. 32. İnch için diğerlerine bakma bile. Bunun kadar esnek olanı yok ve çokda ucuz. Bak buda 32. inch spor odasına koydum:
 3. Güzel alet birde şundan alırsın: https://www.amazon.com.tr/Monitör-Masa-Montajı-Uzun-için/dp/B08CXNR4QY/
 4. Amazon ama nasıl gelmişti hiç hatırlamıyorum
 5. Bana şimdiye kadar bir tane iade ürün geldi 2021 de oda bu: Xiaomi 3250mAh Mi Power Bank El Feneri Sağlamdı ben düşürüp kırdım biraz ama hala çalışıyor
 6. 2 insan ve bir prefabrik ev ile muhteşem bir korku filmi nasıl çekilir? Ellerinde milyon dolarlarla düzgün bir iş yapamayan beceriksizlere ders.
 7. Zaten bir özensizlik var belli. İlk oyun gibi değil. Ama oynanır geçilir çokda kötü değil konsolda. Helldivers 2 oynayabildiğim zamanlarda süper. Oyun konsolda bile masaüstüne atıyor Bu arada snowrunner ı acayip özledim bazı oyunları aradan çıkartayım döneceğim gerçek aşkıma.
 8. Eskiden bende böyle derdim bu tarz filmlere sonra mubide alıştım artık tersine döndü durum. Sadece önyargı yüzünden insanlar bu bu tür filmleri izlemiyorlar. Çok şey kaçırıyorsunuz. Neyse gene bomba gibi bir korku filmi izledim geçen:
 9. The Gentlemen izledim eğlendim tipik guy ritchie işi olmuş. Sonra True Dedective 4. sezonu bitirdim az önce 1. sezondan sonraki en iyi sezonuydu. Biraz korku türüne kaymış bu sefer ve alaskada geçmeside süper olmuş. Şimdi Shôgun a başlayacağım.
 10. Bilmiyorum hiç aksesuar almadım hiç kullanmadımda. Annem arada patates kızartması yapıyor fena değil.
 11. Helldivers 2 çok zevkli oyun. Arada bir iki el oynamalık online. Bu arada last epoch a başlayıp bitirdim 2 günde abartıldığı kadar yok ama güzel oyun. Şimdide jedi survivor a başladım ps5 de 2 saat falan oynadım gayet güzel oyun. Yerden yere vuruyorlardı sanırım neden hatırlamıyorum umrumdada değil açıkçası.
 12. Evet uykusuz geçen günler sonucu baldurs gate 3 bitti. Oyun tarzını hiç sevmeyen biri olarak oyuna hayran kaldım finalide bombaydı modern bir kombatı olsaydı dünyanın en iyi oyunu olabilirdi. Oyunda tamamen özgürsünüz herşey sizin kararlarınıza bağlı. Böyle olması lazım sonucu olmayan anlamsız dialoglar istemiyoruz artık. Ayrıntılar hastalık derecesinde yolda gördüğünüz fareyle bile konuşup birşeyler öğrenebiliyorsunuz adamlar herşeye dialog yazmış ayrı ayrı. Şimdi biraz helldivers 2 takılacağım bakalım.
 13. Öyle herşeyi tek bir kaynağa bağlamak çok saçma. Bende bütün prizler zaten surgemaster olmak üzere (belkın) en yüksek öneme sahip aletler (fiyatı 20k yı aşan ) regülatöre bağlı. Regülatörün zaten belli bir kapasitesi var ona pc ps5 tv gibi aletler bağlı. Bu regülatör genel prize bağlı modem ve router ayrı bir çoklu prize bağlı. Bunların hepsini gene akıllı prizlerle kontrol ediyorum. Gece yatarken mesela regülatörü kapatırım. Gene fırtına çıkarsa kapatıyorum arada. Öte yandan modem router hep açık kalır evde net kesilirse ayaklanma çıkacağı için. Yukarıda olduğu gibi kasayı masanın kenarına dikmekte çok saçma deprem falan olursa o kasa direk aşağı uçar.
 14. 42 inch kullananda bir daha 32 ye dönmez.