Squall

CHW
 • Content count

  1,832
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  23

Squall last won the day on August 2

Squall had the most liked content!

About Squall

 • Rank
  ELDEN LORD
 • Birthday 10/01/1981

Profile Information

 • Cinsiyet
  Erkek
 • Yaşadığı yer
  Antalya
 • İlgilendikleri
  Hiking, Bodybuilding

Recent Profile Visitors

3,071 profile views
 1. Constalletion ın sana verdiği odada bir kasa var onun depolaması sınırsız herşeyi oraya atabilirsin. Bunun dışında companion unun inventorysi geminin kargosu ve gene gemide kaptanın zulası var. Ama bunlar oldukça kısıtlı tabii özellikle ilk başta verdikleri ezik gemide. Loot ile para kasmana gerek yok. Bütün olay outpostlarda sınırsız para ve tecrübe kasabilirsin. Mantis görevinden aldığın armor ve booster seni çok uzun süre idare edecektir ondan daha iyi zırh bulman zor. Outpost için bu videoyu izle: https://youtu.be/DKTjyx-1ES4?si=kbvqFdvB6NFkqCrb Para kasmana falanda gerek yok zaten yeterli paran oluyor. Her gördüğünü toplamana gerek yok. Ana gemini değiştirdiğinde diğer gemideki kargoyu yeni gemiye otomatik taşıyor.
 2. Enflasyonun bütün kötülüklerin anası olduğunu anlatan çok iyi bir film.
 3. Korku filmi konusu karışık biraz. Herkesin korktuğu korkmadığı şeyler farklı olunca filmlerde kiminin çok sevdiğinini dişğeri komik bulabiliyor. Hee filmin metacritiği 76 ama orası ayrı Korku filmi için çok yüksek bir not.
 4. 1337x rarbg nin tırnağı olamaz maalesef değerini kaybedince anladık. RIP rarbg
 5. Ben bu videodan sonra stronghold aldım ilerde modifiye edeceğim tarifteki gibi: The Best Ship In Starfield Is NOT What You Think | Ultimate Starfield Ship Guide Revealed - YouTube Piloting hala 2 de kaldı lvl almam lazım..
 6. Korku filmi sevenler herşeyi bırakıp hemen bu filmi izlesin.
 7. Stronghold gemisini aldım dün beş parasız kaldım üstelik kullanamıyorumda 4. seviye pilotluk istiyor bugün ona kasacağım bakalım. Yarında outpost olaylarına bakarım.
 8. Wolf sistemine gidip trade authority de rahatça satabilirsin contrabantları.
 9. Aslında o kadar zor değil ama göstergeleri okuman lazım ilk seferde çok zor o yüzden. Mesela o anda bulundugun bölgede biome komplete yazıyor orada daha fazla birşey bulammazdın gezegen haritasından bölgelere tıklayıp bakacaksın yuzde kaç tamamlanduğına yoksa çok zor. Bu videoyu izle bence : https://www.youtube.com/watch?v=etq4HvNdBD4&t=802s
 10. Settler lar için gezegen mi survey ediyorsun? (ne biçim cümle oldu be xd) Bende o görevdeyim ama tavsiye edilen eridan yerine levathan 4 diye bir gezegene gittim salak gibi lvl 40-70 arası yaratıklar var çok zorlandım ama biştirdim neyseki yaratıklar çok saldırgan değildi.. Gezegenleri tam survey edebilmek tam sabır işi.
 11. Hemde nasıl. Az önce bende bir gezegende keşif yaparken bir gemi buldum. İçinde kaçakçılar vardı önce onları öldürüp gemiyi çalmak istedim ama olmadı bende eski save e dönüp bu sefer öldürmeden kaptanlarıyla konuşayım dedim. Beni haşladı nerdesin sen paketi almadın diye bende yalan söyledim bekledikleri adammışım gibi. Elime bir sürü para ve item verdi dedi bunları götür hemen geç kaldın aldım itemleri çıktım. Şimdi eminim bunların peşinden birileri beni haklamaya gelecek onları bekliyorum. Bir secret not var onunla mantis diye bir görev başlıyor onu mutlaka yapın süper bir zırh silah ve gemi veriyor. Daha outpost yapma üretim vs işlerine bakamadım bile zamanım olmadı.
 12. Ülkedeki son c2 yi ben aldım sanırım.
 13. Ateşim çıktı bugün gece gündüz starfield oynamaktan hasta oldum.
 14. b450 anakartın lanet usb portlarından illallah geldi bende bunu aldım:
 15. Ben ilk basladigimda bunu 1 yıl oynarım demiştim ama lvl 68 de birden hevesim bitti artık oyuna girmek gelmiyor içimden..