Squall

CHW
 • Content count

  1,549
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  18

Squall last won the day on November 6

Squall had the most liked content!

About Squall

 • Rank
  Bloodsail Admiral
 • Birthday 10/01/1981

Profile Information

 • Cinsiyet
  Erkek
 • Yaşadığı yer
  Antalya
 • İlgilendikleri
  Hiking, Bodybuilding

Recent Profile Visitors

2,459 profile views
 1. Aynen ömür biter yol bitmez..
 2. Seçenekler: 1- Sadece Ana oyun 29 tl yaklaşık 1000 saatlik içeriği var. 2- Ana oyun artı 1-12 aylık eso plus üyeliği (1 aylık 40 tl uzarsa daha ucuz) eso plusa üye olduğun sürece en son çıkan chapter olan blackwood haricinde bütün chapterlar artı dlc lere erişebilirsin 3- Blackwood sürümünü alarak dlcler hariç bütün chapterları oynayabilirsin 4- Blackwood artı plus üye olarak bütün chapter ve dlc lere erişebilirsin. Ayrıca her plus üyeliğin ile sana crown verir, bu corwnlarla oyundaki dlc leri satın alabilirsin yada kozmetik vs cart curt alabilirisn. ESO yu diğer kore mmo ları ile karıştırma alakası yoktur son derece esnek bir oyundur. Nasıl istersen o şekilde oynarsın. Kimse kimseyi ezemez chapterlara sahip adam ile sadece ana oyuna sahip adam eşittir. Sadece bazı haritalara erişimin olmaz.
 3. Arkadaş vestelde bile var dts sertifikası nedir bu çirkeflik LG efendi?
 4. Evet DV yazıyorda dolby vision demek. Bu arada TV lkerde destekliyoruz deseler bile palavra olabiliyor yada işte pc den aktarırken sorun çıkıyor yazılımsal kablosal cart curt bir sürü dert yani.. Benim monitörde güya hdr destekliyor ama hdr ı açıyorum görüntü leş gibi oluyor.. Sadece netflixde sorun olmuyor. Sonuç: SDR 2160P rules
 5. Hocam bence daha fazla zamanınızı harcamayın bu durumda.. ESO ya gelin
 6. Üstüne para verirlerse belki oynarım
 7. Hmm o zaman esoya devam ben wowun son expansionını acacaktım ama rus hesabıyla bile aylık ücret 100 tl ye dayanmış..
 8. Başlarsam size mesaj atarım o zaman tek başına MMO çekilmez..
 9. Bence 1 ay sonra kimse adını hatırlamaz bile.
 10. One headset to rule them all.. https://www.trendyol.com/anker/soundcore-life-q10-kablosuz-bluetooth-kulaklik-siyah-kirmizi-p-34897019?boutiqueId=570492&merchantId=243893&utm_source=aff_t&utm_medium=cpc&utm_campaign=akakce_urun_listeleme&adjust_tracker=ejav2ha_253g15b&adjust_campaign=akakce_urun_listeleme&v=1.96.8 My Precious
 11. Beyin hangi mesafeden hangi büyüklüğe baktığını gayet iyi hesaplıyor yoksa koyun gözünüzün önüne oled telefonu onunla izleyin aynı şey ama beyin o kadar aptal değil maalesef yemiyor.
 12. Evet bütün bunlar doğru ama neticede: Bigger is better.
 13. Param olsa dakika durmam 4k lazer projeksiyonu çakardım. Bu arada çok net olmamasınında ayrı avantajları mevcut özellikle eski video dosyalarında..
 14. Son zamanlarda neredeyse herşey için projeksiyon kullanan monitörün düğmesi nerede unutmuş biri olarak şöyle özetleyeyim: Bigger is better. Ötesi yok arkadaşlar, 120 inch kullanabiliyorum mesafem ona yetiyor ama keşke 150 inch olsaydı o kadar diyeyim Yani tv alırken ay bu çok fazla büyük diye düşünmeyin elinizi korkak alıştırmayın ben bide bu boyutu salonda değil oturma odasında kullanıyorum büyük ekran özellikle film dizilerde ve bazı tür oyunlarda (mesela rdr2) rakipsiz. 165 fps yi sadece overwatchda aradım oda doğası gereği çok aşırı hızlı bir oyun olduğundan.. Ayrıca bütün gün denizci feneri gibi parlak mıonitöre değilde bir yansımaya bakmak gözlerimide çok rahatlattı..