• Announcements

  • Mr.Crunch

   Hosting değişikliği ve YouTube linki içeren postlar   06/09/2019

   Sitenin sunucusu değişti. Değişiklik sonrası preview linki olan postlar'da hata mesajı olmadan kaydedilmemeye başladı. Bilgimiz dahilinde, inceleyeceğim. O zamana kadar bu postları preview olmadan, doğrudan link şeklinde yapıştırabilirsiniz.   Hosting ile ilgili soru, sorun başlığı    

Gerginix

Member
 • Content count

  5
 • Joined

 • Last visited

About Gerginix

 • Rank
  Fresh Meat

Recent Profile Visitors

89 profile views
 1. Ulen sana yaptım kendime yapmadım o tarak küreklerden. Çok da güzel olmuş pek de güzel olmuş kabloların ehlilleşmiş dingin duruşu. İnsanın şu sisteme bakarken chopin dinleyesi geliyor. Harici gpu'yu silip atacak bir işlemci gelse de konsola el sürmeden böyle bir ufaklık ile hız yapsak.
 2. İşte özel merak burada devreye girip baygınlığa tokat atıyor
 3. D9'un versiyonu. Konu yine ötekilik. Böyle bir malzemeyi, olabilecek en uç karşı tarafların kavgası üzerinden sunacak senaryonun Güney Afrika gibi bir ülkeden çıkması tesadüf olmasa gerek. Copley sanırım Blomkamp'ın fetiş oyuncusu. Blomkamp'ı Bilic veya Lucescu'ya benzetirsem, Copley'i de Hasan Şaş veya Sergen olarak tanımlamam lazım.
 4. 1. Ürün 2 adet Cougar Vortex CF-V14HB 14CM 1200/700 Rpm 16 dB Kasa Fanı ____ 70 TL x 2 = 140 TL Fanlar yurt dışından geldi. Modifiye H105 projesi rafa kalkınca 2'si boşa çıktı. Satışa koyduğum 2 fan hiç kullanılmadı. Amazon garantili ve faturası mevcut. Pazarlığa açığım. 2. Ürün 1 Adet Noctua NF-F12 12cm kasa fanı ____ 50 TL İkizdiler birini sattım. Fan yaklaşık 2 yıldır önce H100i, emekli olana kadar da H105 ile kullanıldı. Faturasını bulamayabilirim ancak Inventus garantili olduğu için sadece seri no ile işlem görüyor. Ayrıca Noctua'ya direk RMA açtığınız zaman arızalı olduğunu bir fan yaprağını kırarak fotolayıp gönderdiğinizde anında yenisini gönderiyorlar. 3 yıl daha garantisi var diye biliyorum. Belki daha da fazladır. Pazarlığa açığım. 3. Ürün Cougar Cm1200 1200W PSU DHW'ye özel ____ 400 TL 4 yıldır sorunsuz kullanıyorum. Garantisi de doğal olarak sonra erdi. Sanıyorum 400W'dan daha yukarı güç iletmek zorunda kalmamıştır. Asla ısınmadı ve asla ses yapmadı. Alırken uygun fiyatlı en az 10 yıl PSU almama gerek yok diyerek ihtiyacımın her daim ötesindeki bu ürünü büyük hevesle satın almıştım. Ancak aynı hevesle satmıyorum. Şu an kasada kullanımda olduğu için görseli temsili paylaşıyorum. Bunun 700W modelinde yaşanabilen ripple sorununun yanından bile geçmiyor. Her daim voltaj ayarlı regülatör ile kullanıldı. Sanıyorum en az 10 - 15 yıl daha sahibini üzmeyecektir. Ancak AX860i veya AX1200i'den birine terfi etmek istiyorum. Sırf full modüler kablolara sleeve yapmak için... Ufak tefek kozmetik sorunları mevcut. (Kasa montajı sonrasında oluşan çizikler) Ne yazık ki pazarlığa açık değilim. Ürünlerde leke - çizik gibi kozmetik sorun oldu mu belirtiyorum. Kozmetik sorun belirtmemişsem tertemiz olduğuna emin olabilirsiniz. Detaylı ve yakın çekim foto isteyenleri de kırmayacağım. Bunun dışında HP kasadan çıkmış 2GB DDR RAM + HP anakart + P4 (478 pin ancak bacaksız:) bir kombomuz var. Onun da görselini hazır edince ilgileniyorsanız paylaşacağım. Bu üçlünün fiyatı da 40 TL. 2. mesajım bir ilan oldu. Hepinize selamlar. Bu arada pazarlık etmekten çekinmeyin.
 5. DHW'de en yeni benim DH ve TS'de aktifim ve DHW ile daha önce hiç temasım olmadı. Bu da ilk mesajım olsun. Burada önerildi mi bilmiyorum ancak İngiliz dizisi UTOPIA'yı şiddetle tavsiye ediyorum. Müzikleri, mekanları ve özellikle de sıkıcı ve boğucu İngiltere'den iç ferahlatıcı kartpostal üretebilmesiyle benim gözümde çok önemli bir yapıt olan bu dizi, komplonun kralını yapıyor. Klasik bir İngiliz gibi ağır aksak başlıyor. Hemen hemen hiç hareketli sahnesi olmadığı halde resmen ağır aksak giderek Hızlı ve Öfkeli saçmalığına tur bindirecek düzeyde sürüklüyor. Dizinin müzikleri de özenle seçilmiş ve yapılmış. Yine klasik bir İngiliz oluşundan sebep, az sayıda bölümlü az sayıda sezona sahip. 3 - 5 kişinin ilgi gösterdiği, tüm gözlerden kaçmayı başarmış bir manganın tutkunu olan alakasız ve sıradan insanların aslında nasıl büyük bir komplonun eteklerinde dolaştığını, bölüm bölüm, aşama aşama göreceksiniz. Pietro'nun insanın tüylerini diken diken eden "Where is Jessica Hyde" repliği dilinize pelesenk olacak.