_DefNotHere_

CHW
 • Content count

  2,311
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  28

_DefNotHere_ last won the day on February 13 2017

_DefNotHere_ had the most liked content!

About _DefNotHere_

 • Rank
  GONE

Profile Information

 • Cinsiyet
 1. Türkiye'ye gönderilmeyen ürünleri almak için kullanılıyor.
 2. İplemiyorsan niye bekliyorsun ki?
 3. Apple TV kullanıyorum, Infuse Pro ile birlikte ihtiyacım olan tüm içeriği karşılıyor. Çok önemli görmediğim tek eksikliği Spotify uygulaması bulunmaması, onu da telefondan Air Play ile hallediyorum.
 4. Ben harddisk satın almadım yeni sisteme, iyi de yaptım diye düşünüyorum şimdilik.
 5. @@ResetButton Biz diye tanımlanan kim? Belki biz o bize dahil değilizdir, izlemek isteriz. Benim merak edip izleyeceğim filmler arasında olduğu için merak ettim.
 6. Ram, SSD/HDD ..vs derken 200$ sınırının çok üstündeler, bakıp araştırmaya değmeyecek kadar yüksek fark var.
 7. Öyle bir hareket yaparlarsa çok abone kaybı olur diye düşünüyorum. Zaten kar edemiyor falan diye haberler var, batıp gitsinler diye dua edenlerin safına katılan çok olur.
 8. Dün gece sinyal yine gitti, genel arıza olduğu için arıza kaydı da veremedim. Sabah 9'da geri geldi. Kablonet başarılı bir şekilde haftada en az 10 saat komple kesik olarak devam ediyor. İşin kötüsü böyle de devam etse bunu kullanmazsam tek seçenek TTNet Hipernet denen saçmalık olduğundan mecbur kullanacağım. Umarım sahada bir arıza vardır da kalıcı olarak çözmeye çalışıyorlardır.
 9. @@Bloody SSD'yi içine takıp içindekini harici yapsan çok mu kötü olur performans? Kısıtlama da çok saçma olmuş.
 10. Viski içmeyi ve içerken de su karıştırmadan soğutmayı sağlayan taşlardan Türkiye'de pek bulunmuyor. Amazon'dan almıştım daha önce şimdi 9'luk seti indirime girmiş, sipariş etmek isteyen olursa linkini paylaşıyorum. https://www.amazon.com/gp/product/B005D78RPU Biz iki arkadaş tek kargo ile 2 adet satın aldık, kargo daha uyguna gelmiş oldu.
 11. Üretim ortamında pazara yeni çıkmış, hatası olup olmadığı henüz tam bilinmeyen işlemci de olmaz.
 12. @@ResetButton Forum hocam bu, her sayfada bilgiler duruyor. Telegram gibi yazdık uçtu kim bulacak durumu yok merak etme.
 13. Arama motorları o yazım hatalarını algılayacak kadar geliştiler. Adamlar geliştirdikleri yapay zekaya araba kullandırıyor, iki harfin arasındaki hatayı mı çözdürmeyecek.
 14. Arıza kaydı veya farklı bir işlem için çok uzun zamandır çağrı merkezini aramıyorum. Twitter'dan Türksat Asistan'a mesaj atıyorum veya online işlem merkezinden kayıt açıyorum. Çok hızlı ilgileniyorlar.