3G'li Android tablete telefonlara yüklenebilen uyg. yüklenir mi?
0

Bu konuda 6 mesaj var

Merhaba,

Uzun süredir WP kullanıcısıyım ve Android'e geçmeyi hiç istemiyorum. Ancak son dönemde pek çok kez uygulama sıkıntısı yaşadım (BonusFlaş, Samsung Camera App gibi) ve bu durum bazen can sıkıcı oluyor. Android'e geçecek olsam alacağım telefon Asus Zenfone 6 olacak, o da performans olarak illa ki 1320'yi aratacaktır diye düşünüyorum. Böyle olunca benim de aklıma 3G'li bir tablet alıp, Android destekli bir uygulama ihtiyacı olduğunda tableti kullanmak geldi. Fakat bankacılık uygulamaları gibi bazı uygulamalar sms ile bilgilendirme yaptıkları için tabletlere kurulamıyor, acaba 3G'li tabletlere kurulabilir mi?

Teşekkürler.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Bazı 3G android tabletlerde telefon kısmı tamamen işlevsel oluyor. Samsungun vardı sanırım bu tarz tabletleri. Aleti telefon gibi kullanmak da mümkün oluyordu. Onlara bakılabilir. 

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

O özellik çok az tablette var ve olanlarda da genelde firmalar bir süre sonra çıkardıkları firmware'ler ile engelliyorlar. 3G'li tabletlere telefonlara yüklenen tüm uygulamalar yüklenebilirse işim çok daha kolay olacak.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

WP10 gelmeden terk etmek istemiyorum.Hele kızın tabletini biraz kullanınca hiç Android'e geçesim gelmiyor...

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yorum yazmak için üye olun veya giriş yapın

Yorum yazmak için üye olmanız lazım

Üye ol

Üye olun ve sitemizin tüm avantajlarından yararlanın!

Yeni bir hesap oluştur

Giriş yap

Zaten üyemiz misin? O halde giriş yap

Hemen giriş yap
0

• Bu sayfadaki üyeler   0 üye

Şu an bu sayfayı görüntüleyen bir üye yok