VPN yazılımları
0

Bu konuda 9 mesaj var

Arkadaşlar tunnel bear kullanmaktaydım lakin ücretsiz değilmiş upgrade'e yönlendiriyor. Hotspot shield reklamlı dolayısıyla sorma ihtiyacı duydum ücretsiz, addonsuz, paylaşımsız servis sunan bir veya birden fazla VPN varmı kullanıp-memnun kaldığınız.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Chrome uygulamalarına girip VPN diye aratırsan bir çok eklenti çıkar bunları kullanıyorum gerek olduğu zaman. İsim vermedim listeden en çok yıldızlı olanları yükleyebilirsin işe yarıyor.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Chrome uygulamalarına girip VPN diye aratırsan bir çok eklenti çıkar bunları kullanıyorum gerek olduğu zaman. İsim vermedim listeden en çok yıldızlı olanları yükleyebilirsin işe yarıyor.

Tarayıcı tabanlı zenmate falan var biliyorum @ benim aradığım sistem VPN'si. Diğer net bağlantılı programlarıda o VPN'den kullanmak istiyorum. Yıldızlı birkaç tanesini kurdum ghost vpn,tunnel bear, hotspot. Lakin 450mb bir değer var aylık onu kullanınca upgrade'e düşüyor. Kimisinde sıra bekletiyor, beklemeden bağlanmak için malum ücret istiyor. Kimisi bannerlı reklam dolu ve twittir,facebook gibi paylaşımda bulunursan hak veriyor.Reklamsız,ücretsiz kullandığın bir vpn varsa adını ver bana memnun olurum.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yorum yazmak için üye olun veya giriş yapın

Yorum yazmak için üye olmanız lazım

Üye ol

Üye olun ve sitemizin tüm avantajlarından yararlanın!

Yeni bir hesap oluştur

Giriş yap

Zaten üyemiz misin? O halde giriş yap

Hemen giriş yap
0

• Bu sayfadaki üyeler   0 üye

Şu an bu sayfayı görüntüleyen bir üye yok