RFID

CHW
 • Content count

  3,283
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  12

RFID last won the day on August 25 2018

RFID had the most liked content!

About RFID

 • Rank

Profile Information

 • Cinsiyet

Recent Profile Visitors

2,974 profile views
 1. Kısımlarınız çok değerliymiş😁
 2. Bir öncekinin problemleri var. Yavaştan değişim sinyali verdi. Siz bu ürün hakkında ne düşünüyorsunuz? Sorularımın cevabı var mı sende @Peregrine?
 3. Sevgili Cursed ailesi Corsair RM850X PSU hoşuma gitti almayı düşünüyorum lakin, yeni ekran kartlarında bir önemli husus vardı Pin yapılarıyla ilgili şuan tam hatırlamıyorum ama LP uyarmıştı. 6 Pin ve 8Pin ile ilgili, slot fazla mı olması gerekiyordu öyle birşeydi sanırım videosunu bulamadım konuşmasında. https://www.qp.com.tr/corsair-rm850x-2018-850w-80-gold-full-moduler-beyaz-guc-kaynagi bu güç kaynağı hakkında görüşleriniz nedir? Elimdeki PSU'yu bu forumdan almıştım (ResetButton) ama çok sesli olmaya başlayınca değiştirmem şart oldu.
 4. https://youtu.be/KMm22gl2dJo Arx Fatalis ve the Art of Arkane artbook ücretsiz https://bethesda.net/en/article/6rPaxM6vcW0ZgCaK6DCqKe/welcome-to-arkane-20
 5. Bu oyunu beceremedim çok karışık
 6. Trajikomik bir yapım.
 7. Dün izledim açıkcası Alien'den sonra bu tarz birşey bekliyordum ortam güzel.
 8. Benim sevdiğim tarz bir oyun değil ama misafir gelince çocuk mocuk oluyor PC'de oynasın hazır bedava veriyor. Bugün takrar denedim edindim sonunda.
 9. Evet orada "ömür boyu senindir " yazıyor. Ben ücretsiz edinemedim VPN 2FA denedik vermedi bana.
 10. @JardeL Geçmiş olsun, yenisi umarım istediğin gibi olur. İyi eğlenceler.
 11. Epic GTA5'i bedava veriyor. Site aşırı yüklü girebilirseniz kapın.
 12. @Kibitzer Bu ilaç gibi geldi. CloudPunk oynuyorum, bitirir bitirmez bunu değerlendireceğim teşekkürler.
 13. Merhaba şunlar açıklayıcı olabilir. Tarayıcınızda: chrome://management yazarsanız yöneteni. chrome://policy yönetilen izinli politikaları görürsünüz. Sisteminize format atmanızı öneririm. Şayet formatı kurum windows ile atıyorsanız farklı bir versiyon deneyiniz. Kurumsal windows sürümü bazen sadece browser değil tüm yüklenen yazılımları etkileyebiliyor. Fakat Windows bireysel ise sisteminizde malware bulunmaktadır. Bir diğer husus ise video konferans yazılımları ve uzaktan erişim uygulamaları için izinlerdir. Destek yazılımları cortana'nın microsoft ayarları gibi. Laptop markaya özel uzaktan destek yazılımları gibi gibi. Son günlerde corona ilgili düzenlemeler oldu bunlardan biri googlegroups u kapsıyor, burada bir grup iznide buna sebep olmuş olabilir. Son olarak chromeda çift Google account var ise biri ile verilen bir izin diğer account için yönetici olarak çalışabilir. Politikaları kontrol edebilirsiniz.
 14. Bende beğendim
 15. Aynen devam bu şekilde, ileriki upgrade için saklayın.