RFID

CHW
 • Content count

  3,957
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  18

RFID last won the day on August 11 2021

RFID had the most liked content!

About RFID

 • Rank

Profile Information

 • Cinsiyet

Recent Profile Visitors

8,362 profile views
 1. Ben netspeed üyesiyim. 2 hat abone herhangi bir sorun yok şimdilik. 2-3 sene oluyor kullanalı. Biraz pahalı ama memnunum. Müşteri hizmetleri iyi servis açısından. Bu davet kodu ile abone olursan şayet bana ve sana 12 ay indirim veriyor. Başka kod isteyen varsa verebilirim. Ne kadar çok kişi o kadar indirim veya ücretsiz kullanıyorsun. Davet kodu: ODX2QW Nasıl Çalışır? Online İşlem Merkezi üzerinden “arkadaşını getir” sekmesine tıklayarak görebileceğiniz size özel referans kodunuz ile arkadaşlarınızı davet edebilirsiniz. Önermiş olduğunuz arkadaşınız indirim kodunu abonelik başlatırken başvuru esnasında 444 0 217 Numaralı Başvuru Hattı üzerinden satış temsilcimize beyan etmesi veya web sitemiz üzerinde yer alan abone başvuru formunu doldururken “referans kodu” alanına sizin verdiğiniz kodu yazması yeterlidir. Başvurunun tamamlanması sonrasında referans olunan kişinin aktif Netspeed müşterisi olması ve kullanıma başlaması ardından bir sonraki fatura döneminde hem siz hem referans kodunuzu kullanan arkadaşınız 12 adet fatura dönemi boyunca faturalarınızda indirimli internet hizmeti almaya hak kazanırsınız. . Referansınız ile gelen aboneler hatlarını iptal etmediği sürece kazandığınız indirimler 12 fatura dönemi süresince faturanıza yansıtılır. Daha fazla kişiye referans olursanız kazandırdığınız her bir abonelik için belirlenen indirim tutarı oranı referans olduğunuz kişi sayısı ile çarpılır ve her kişi için 12 adet fatura dönemi süresince fatura tutarınıza indirim olarak yansıtılır.
 2. Dolar bozdurursam, ya da kriptodan kazanırsam alırım. Gerçi oyun oynama hevesim bayadır kalmadı büyük ihtimalle almam boşuna masraf.
 3. Yukarıdaki seçeneklerden hangisi ucuz ise onu al hepsi iyi modeller. Sondan bir önceki bahsettiğin yeni girmiş trye tecrübesi zor. Kağıt üzerinde özellikler 3 aşağı 5 yukarı aynı.
 4. Yani o zamana zaten telefon eskiyor👍
 5. Oppo mart ayında paylaşmış yeni okudum haberi. 240w adaptör ürünü ile 9 dakikada %100 şarj ediyor cep telefonunu. https://www.androidauthority.com/oppo-240w-charging-3123390/
 6. eski bir yapım ama çoğu yeni filimden güzel.
 7. VA ve IPS kullanıyorum. IPS'in benim gözlerime en uygun teknoloji olduğuna karar verdim.
 8. Haberlerde çıkmıştı ama bilmiyorum tabi içeriğini. https://www.cumhuriyet.com.tr/bilim-teknoloji/iphone-14-serisi-turkiyede-satisa-cikti-pro-isteyenlere-kotu-haber-1984410
 9. wow aylık ücretine baktım 500TRY bide yeni expansion gelicek al sana 2000. Ucuza var mı bir yer satan 60 günlük? Ben artık yaşlanmışım çok fazla yeni aksiyonlu oyunları oynayamıyorum eski kafalıyım ucuza bir yer varsa paylaş.
 10. Enflasyon yok bazılarına 1TB lık model en çok satanmış TR de diye geçti haberlerde. Sıra oluşmuş uzun. İlginç. Demek ben fakirim
 11. Yani 10 güzel benim içinde. E güzelse gerek yok 11 ' e
 12. Bende 10 dan devam ediyorum. Güç yönetiminde bir bug vardı en son sistem çalışırken uykuya geçiyordu bende full açık kalsın şeklinde ayarlamama rağmen. yada uykuda iken uyanıyordu kendi kendine.
 13. yeni laptoplar hep hüsran çok para verince üzüyor. O nedenle ucuz alıp geçmek gerek işçilik ucuzlayınca şişirme yapıyorlar. Mac pro larda ekranda çizgiler çıkıyormuş.