RFID

CHW
 • Content count

  3,665
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  18

RFID last won the day on August 11

RFID had the most liked content!

About RFID

 • Rank

Profile Information

 • Cinsiyet

Recent Profile Visitors

5,649 profile views
 1. Bu konuyu ben bir aydınlatma başlığında açmıştım. Malesef ülkemizde büyük bir sorun aydınlatma. Led ampüller güzel ama 40 m2 de bile yardımcı bir ışık gerekli olabiliyor bu yüzden üreticiler tek kol yerine birden fazla kol kullanıyorlar. Aydınlatma profesyonel bir iş dünyada yeni yeni bir meslek kolu halini alıyor Türkiyeden de 1 2 isim vardı. Led kullanacaksanız en az 2 li 3 lü gerek diyorum yok normal ampül ise 1 yeterli olacaktır 40 m2 için. Piyasada malesef ürün yok en iyi aldığınız bile olmuyor. Yurt dışındaki örneklere bakın yakın bulabilirseniz iyi. Lambader olayı olmazsa olmaz bunu bir yere not edin. Türkiyede en iyi aydınlatılan yer banyolar malesef. Ben çok araştırdım para vermek istemedim eski metod kullanıma devam ediyorum. Umarım siz bulur memnun kalırsanız paylaşırsınız.
 2. LG paneli en güzeli Acer 'la yanyana vitrinde sunan varsa görmesi gerekir. LG paneller daha iyi tabi kararı kendisi versin. Benim elimde de acer ve dell modeller var lakin samsung ve lg daha tonları güzel. Bu model belki dediğin gibidir.
 3. @stardust Klavyenin kullanımı yeni daha gerçi ama rahat fiyatıda makul olduğundan mekanik almadım switch derdi çok birde gürültülü. Bazı geceler gece kuşu oluyorum. Oyunda fazla oynamıyorum birkaç aydır, o da bir etken oldu.
 4. Evet, görüntü açısından ACER'dan iyi. Gamutu farklı oluyor.
 5. tabiki "İlk model mütevazi LG 27UL850-W" panel farkı var.
 6. @SEPbu Razera baktım o modele enterı küçük olan bir modeli var birde büyük. Birde bunun kablo koruyucusu HyperX in iyi ve enter tuşu büyük ondan aldım. Evet bölgesel atama var. Ben çok takılmadım ona aydınlatsın yeter.
 7. İndirimden klavye edindim. Membran HyperX Alloy Core
 8. Evet 4 4,5 TRY idi en son. Burada pahalı bu meretler.
 9. Benim durumumla aynı. 1 nolu boruda sıkıntı yok ama 2 nolu boru dirsekli yani olmaz.1 den aşağı çekip 2 nolu olmadan uzatsan bile olmuyormuş. Servis çağırdım kendi firması ve farklı firmalardan ve 6lt damacana ile idare ediyorum. çatıdan gelen borunun yanında olması gerek gidere vermek için.
 10. Bu cihazı bende listeme eklemiştim fakat fiyatı pahalı. Ucuz olunca bende bir tane edinmeyi düşünüyorum. Birkaç modeli var bu model benimde aklımda.
 11. Su rahat atılmayınca, klimanın gazı sıkışıyor ve içeriye zehirli gaz salınımı yapıyor. İçindeki gaz seviyesi azalınca artık soğutmada azalma oluyor ve servisi çağırmak zorunda kalıyorsunuz. Birde zehirli olabilir bu gaz.
 12. Yanlız bir husus var dikeyde ekleyebilirsiniz ta aşağıya kadar. Şayet yatayda drenaj mesafesi fazla ise klima borusuna ekleme yapılmaz. Su rahat atılmaz, gaz salınımı yapar. Ben bu nedenle 6lt''lik bir damacana koydum gider borusunun ucuna aklınızda olsun.
 13. Yeni sistemim için OEM parçaları edindim, geçen günlerde dolar düşmüşken.
 14. Bu model iyi değil. Birde MSI'ların gamut skalası kötü. Birde yukarıda bahsettim 27'' FHD kötü bir deneyim olur.
 15. Google Drive haziran ayı itibarı ile google 1 programında değişikliğe gitti F.A:Q dosyasını okuyun. Ücretli seçeneklerden hangisi resim boyutlarında ve tonajından kısmıyorsa onu seçin derim. Orjinal çekilmiş halleriyle kalır böylece. Şu linklere bir göz atın: https://www.tomsguide.com/best-picks/best-photography-sites https://www.techradar.com/news/the-best-cloud-storage PCloud benim tercihim. Arayüzü ve lifetime avantajı. Sürekli doldur boşalt yapacak ve bağlı kalacak ise WD Black serisine bakınız.