RFID

CHW
 • Content count

  3,534
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  16

RFID last won the day on October 23 2020

RFID had the most liked content!

About RFID

 • Rank

Profile Information

 • Cinsiyet

Recent Profile Visitors

4,472 profile views
 1. Yukarıdaki modeller uygun
 2. Kaç liradan alıyorsun bunları @Najaz?
 3. Konuyla ilgili bir başlık vardı guruda burda paylaşayım yüksek Hz herzaman iyi değil. Yani MMO tarzı veya Diablo tarzı oynuyan varsa 75hz daha iyi sonuç verebilir. Yani ben iyi bir kart varsa 4k yı tercih ederim. Ve tercihim IPS yönünde VA monitörler pek gözüme uygun değil. https://forums.guru3d.com/threads/higher-refresh-rate-not-always-the-best.435192/#post-5854984
 4. Bilgisayar üzerine kurulan uygulamalar mı daha az data harcıyor, yoksa browser üzerinden bağlantılar mı? Pc üzerine kurulanlarda UI offline olduğundan sanırım daha az harcıyor gibi, düşünceniz nedir?
 5. Başka var mı sessiz sedasız. Be quite! sessiz demiş yorumlarda copper. bulunduğum yer sessiz bende sessiz çalışıyorum kulaklıksız o nedenle.
 6. @T800 hazır ram vramden konuya devam edilirken Noctua NH-D15 hakkında sana bir soru yöneltmek istiyorum ben baktım ama emin olamadım. Kingston Hyperx Fury 3600 MHz DDR4 CL17 HX436C17FB3/8 Low Profil ramlerden 4 sıra yapmayı düşünüyorum. Bu seti anakarta uygulasam soğutucuyla çakışma ihtimali var mı acaba?
 7. Whatsapp kurumsal reklamlar için kullanılıyor artık kullanımın tek amacı sürünün varlığı boomerlar. Telegram, signal whatsapptan bambaşka bir platform. Biraz geç kayışlar başlamış artık telegramda bitti discord en iyisi. Birde gizlilik odaklı çok dayatılan signal gibi yerleri kendi adıma sevmiyorum entegrasyon problemleri bu tür uygulamalarda çok oluyor. Biraz rahat etmek istiyorsanız orta şekerli uygulamaları tavsiye ederim.
 8. şunlar mesela çok güzel tasarıma sahip oyuncaklar https://www.razer.com/gaming-laptops
 9. Bende şunu bırakayım :https://www.razer.com/gaming-keyboards/razer-huntsman-mini/RZ03-03390100-R3M1 Razer forum pek sevmiyor ama ben seviyorum
 10. Aynısı Blizzard'ın başına da geldi Activisionla.
 11. Evet harika, red alert 3 serisinide aldım ama onlar baya zor en son ayarlarda. 2 gelse onu asıl bekliyorum.
 12. Abbath, BÜTCHER, IRON MAIDEN
 13. Red Alert Remastered
 14. Epic yılbaşı beleş vermişti fırsat bulursam bakayım