RFID

CHW
 • Content count

  3,153
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  12

RFID last won the day on August 25 2018

RFID had the most liked content!

About RFID

 • Rank

Profile Information

 • Cinsiyet

Recent Profile Visitors

2,014 profile views
 1. @JardeL Hocam imkanınız varsa Panasonic tarzı markalara yönelin. LG, Samsung, Philips'den uzak durunuz. Philips'in bu ürününü pek bilmiyorum ama daha evvel ki modelleri hep sıkıntı çıkardı ailemize. Sony daha iyi bir seçenek olabilir yazılanlar arasında.
 2. Sen beğendiysen problem yok, ben de memnunum ama oyunlar farklı mesela Resident Evil'da falan gayet hoş ama sık kafa çevirmeli oyunlarda ben sıkıntı yaşadım.
 3. şuna bakın hocam https://www.le-vpn.com/buy-vpn/
 4. VA paneli almamdaki yegane sebep Shooter oyunları gibi oyunları pek oyanmıyorum daha çok Frameleri daha durağanve karanlık oyunları oynadığımdan almıştım. Ama malesef ghosting VA'da çekilmez bir dert. Bu nedenle Shooter tarzı seviyorsanız VA'dan uzak durulmalı bence. Ayrıca T800 birkaç soru sormuş o kaideler önemli.
 5. Oyunlarla güzel fiyata almıştım şimdi bence alınmaz.
 6. Sonunda kafama yatan bir kasa daha göründü; Cooler Master Masterbox NR400 modeli. İncelemelerde güzel gözüküyor. https://www.techpowerup.com/reviews/Cooler_Master/Masterbox_NR400/
 7. Tacoma Humble'da ücretsiz son 2 gün. https://www.humblebundle.com/store/tacoma
 8. Crytek Raytracing demosu yayınlamış;
 9. Anladım, ufak bir zaman ayırıp tweet akışına göz atman gerekli biraz eski çünkü ya da webden twit aratman gerek.
 10. Ben normalde oynuyorum hata yapmışım yeni alacaklar hardda mutlaka oynasın.
 11. @wikileaks 'ten takip edin. Benim tutarlı bir hesap yok.
 12. Golden Axe derken uzun süre sverek oynadığım Gods vardı. Yenilendimi varmı piyasada yoksa tozlu raflardamı kaldı bilemiyorum.
 13. Omerta City Of Gangsters https://www.gamesessions.com/zz/Game/OmertaCityOfGangsters -------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Slime rancherhttps://www.epicgames.com/store/en-US/product/slime-rancher/home
 14. Bu programın açılması film gibi bir olaya dayanmakta, hatırlarsınız Kaspersky hakkında yazılar çıkmıştı, bilgisayarlara sızıyor Ruslar diye. Olay bir CIA çalışanının data diskinde başlayıp, Kaspersky'a oradan İsraile kadar dolanıyor. Daha sonrasında bu Ghidra ve Vault 7 'e ait bazı programlar umuma açılıyor. Wikileaks konuyla ilgili bir kaç yazı paylaşmıştı twitterdan. İnternette merak eden bakabilir.
 15. Benzer düşünce de diziler ve filimler o kadar çoğaldı ki ilk etkiyi nasıl yeni seride sağlarlar bilemiyorum. Yapsınlar ama efektten çok biraz felsefesi üzerine çok versin izleyiciye. Bende bir kaç yazı geçen sene sonuna doğru okudum gelicek gibi yeni film. Birde diablo dizisi hakkında söylemler vardı ama takip edemedim sonra.