• Announcements

  • Mr.Crunch

   Altyapı Değişikliği İhtimali.   10/31/2019

   https://www.cursedhardware.com/topic/3469-lisans-ücreti/ Ücretli altyapıyı, ücretsiz kullanıyorduk, mevzu çıkma ihtimali çıktı.  O yüzden anket açtık.

RFID

CHW
 • Content count

  3,243
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  12

RFID last won the day on August 25 2018

RFID had the most liked content!

About RFID

 • Rank

Profile Information

 • Cinsiyet

Recent Profile Visitors

2,652 profile views
 1. fiyat güzel
 2. B550 anakartları ne zaman markette göreceğiz acaba?
 3. Halihazırda mousepadim eskimiş durumda bugün itibari ile. Razer Goliathus kullanıyordum. Bu sefer farklı bir marka denemek istiyorum. Kullandığınız memnun kaldığınız mouse pad önerilerinize açığım.
 4. Msi ın sitesini kontrol et +1 yıl garanti daha ekleyebiliyorsun. Şuan aktifse ürününü kayıt ettir derim. Bazen bountyleri oluyor çekiliş tarzında katılabilirsin fena ürünler olmuyor
 5. Bu dizi ile baya keyifli vakit geçiriyorum şu sıralar. Özellikle demirci ses efektleri, karakterler harika. Hoşuma gitti.
 6. Witcher evrenini bu diziyle ilk kez tanıdım, daha evvel fırsatım olmadı kitaplarına ve oyununa bakacak kadar. Belki de bu nedenle dizi bana güzel gözüktü. Ejderha hakkında söyleyeceğim bu en düşük kademedeki sanırım siyah ve biraz daha nadiri altın sarısı var onlar belki bize daha ikna edici gelebilir ileriki sezonlarda.
 7. Yemek Sepetin'den 50TL'lik indirim tanımladırlar geçen hafta. Aynı gün İncehesap'tan Temperli Beyaz Carbide 275R serisi siparişi verdim, lakin ürün o sıralar stoklarında bitmiş. Bugün pencereli olan modelini yollamışlar. Kasa güzel tek sorunu üst filitre yok ama fiyat olarak iyiye gelince takmadım. 400TL'ye hallettik.
 8. Türkiye'de renkli anakart kablosu satan bir firma var mı? Piyasaya bakıyorum bulamadım. Örnek:
 9. Shadow tactics epicgames te bugün bedava.
 10. https://www.hepsiburada.com/seagate-expansion-2tb-2-5-usb-3-0-tasinabilir-disk-stea2000400-p-BD803336 3.0 https://www.hepsiburada.com/adata-hv620s-1tb-2-5-usb-3-1-mavi-tasinabilir-disk-ahv620s-1tu3-cbl-p-HBV000006NKMH 3.1 Memnun kalırsınız.
 11. Nanokatolog'dan alışveriş yapmayın. Bunlarla ilgili benim çevremde de sıkıntı yaşayanlar oldu.
 12. @SherifLloyd Monitöründeki memnuniyetsizliğini anlıyorum ama bu şikayet süreçleri daha da berbat bir hale sokuyor. Monitörler biraz şans işi , şayet gözüne çok batıp rahatsız etmiyorsa bence uğraşmana değmez. Açıkcası bende değiştirdiğim monitörlerle ilgili sıkıntısız bir süreç geçirmedim. Forumda arkadaşlara danıştığım zamanlar oldu. Yeni gelenin, elden gideni aratır olmasıda bir ihtimal. Bu süreç böyle geliştiyse aldığın firmaya yada siteye bir daha ki sefer dikkat et.
 13. O şekilde yaparsanız cayma bedeli işin içine giriyor, bence yapmayın.
 14. HSBC'nin sitesine bir bakın uçuş yoğunsa.