RFID

CHW
 • Mesaj sayısı

  3.124
 • Üyelik tarihi

 • Son ziyareti

 • Days Won

  12

RFID last won the day on Ağustos 25 2018

RFID had the most liked content!

RFID hakkında

 • Rank

Profil Bilgisi

 • Cinsiyet

Son profil ziyaretçileri

1.876 kez ziyaret edildi
 1. @Whooosh Gayet güzel olmuş RGB sevmiyorum ama kurulum güzel. @Najaz Piyasada bırakmadın birşey, hayırlı olsun :))
 2. TürkTelekom'da kötü, Turkcell'de seçenek yok hepsi berbat.
 3. AOC monitörler övülüyor ama VA panelleri bana pek iyi gelmedi daha önceki nesilin. Bende MSI var onunda gamut scalası test edilip ayarlanınca pek tatmin etmedi. Daha tam oturtamamışlar. Bu monitör işlerinde uzakdoğu ürünlerinden uzak durmalı bence.
 4. AOC AGON AG273QCG ve AG273QCX oyuncu monitörleri http://www.tftcentral.co.uk/blog/aoc-agon-ag273qcg-and-ag273qcx-gaming-monitors-arrive/
 5. Bende windowsta edge çıkıyor sadece firefox seçeneği gözükmüyor sistem ayarlarında kamera izni için. Youtube chrome'da daha iyi gözüküyor çünkü geçen haberlerde de çıkmıştı kendi tarayıcısına ayrı bir encoder güncellemesi geldi youtube için. Gerçi buna rağmen firefoxta ben net ve güzel izlemekteyim. Tarayıcıyı cache temizlemesi hatta bir refresh yapıp deneyin düzelir.
 6. ADSL için NETSPEED'e geçtim TürkTelekom'dan ve fiyat, performans açısından daha iyi. Forumda ADSL için bir arkadaş daha bakınıyordu bir göz atsın derim.
 7. Firefox ile girilen sitelerde kamera nasıl açılıyor? İzinlerden açık bırakıyorum çalışmıyor bir diğer sorumda pop-up'lar çalışmamakta bunlara çözüm getirebilecek bir arkadaşımız varmı? Kamera ve mic açık lakin sitede kamera ikonu çıkmıyor. Windowstan kamera uygulama listesinde de firefox gözükmüyor.
 8. Ubi Store'da Assasins Creed Chronicles China ücretsiz. https://store.ubi.com/us/assassins-creed-chronicles--china/56c4947f88a7e300458b4682.html?lang=en_US Not: VPN gerekiyor US'i kapsıyor bu fırsat.
 9. Tam oyunu ama fiyata dikkat mümkünse araldan alma.
 10. Yeni alacak arkadaşlar garanti konusunu sorsunlar vatan ise her zaman ki sıkıntılar var. LG'nin garanti servisi çok problemli. LG televizyonlarımızda ve birkaç elektronik beyaz eşyada sıkıntı çıkardılar. Tabi monitör farklı bir garanti servisi aracılığı ile yapılıyorsa bilmem.
 11. Aralın ilk yaptığı iş değil, neyse ki ekran kartı bundle'ından ücretsiz edindim
 12. Humble'da: Deponia: The Complete Journey ücretsiz. Harika oyunlardan biridir. https://bit.ly/2U8BrS2
 13. Hayırlı olsun @jackjoker artık resident evil falan akılır güzel. VA paneller siyahlar açısından başarılı tek sıkıntı ghost problemi oyunlarda. Ben monitöre 40cm kadar uzağım 27'' kullanıyorum tercihim maksimum bu boyut ama yeni alacağım monitör 24'' olacak, bu büyüklük bana rahat kullanım sunuyor.
 14. GOG'da Distraint Delux ücretsiz. https://www.gog.com/#giveaway