google chrome da sesi tamamen kapatmak ?
0

Bu konuda 6 mesaj var

selam

chrome üzerinde sesi kapatmanın yolunu bilen varmı? add-on lar arasında böyle birşey bulamadım. (tek tuşla sessize alma gibi şeyler var ama benim istediğim sesin hiçbir zaman çıkmaması)

otomatik müzik çalan, video başlatan sitelerden kurutulamıyorum. ad-block yükledim o da videoları engellemiyor.

teşekkürler.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

mixeri acip ordan uygumayi direk mute etsen olmuyo mu

ben bazen oyun film broswer icin denge kuruyorum toptan mute etmiyorum.yani film izliyorum filmin sesi cok kisik oluyo oyunu windowed oynarken eger mixerden sesini kicmasam yer gok inler yada borswerden onlar  %20 cekiyorum misal ses genel %90 iken

ama genel toptan cozum istiyorsan sound mixerden chromo ugulamasini mute et.ben friefoxdan ses kisma yada mute etme olarak kullandigimda isimi goruyo.

ayarladigin ses orani firefox oyunlar vs vs icin sabir kalikiyo misal oyunu her actigimda ses falan yarlamiyorum hep dusukte kaliyo.

bence bunu bi dene bi kere mute edip cikarsan .hep mute olarak tutar diye dusunuyorum mixerde ayarlari

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

windows 7 starter kullanıyorum. denetim masasındaki ses kısmında uygulama seçme kısmı yok. win7 starter da yok galiba uygulama uygulama seçmek.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Denetim masasında,ses ayarından,ses mikserini taskbarda göster ayarı olması lazım.

Yoksa da googledan basit bir ses mixeri bulunup çekilebilir,iş görmesi lazım.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Chrome'da ses açıkken görev çubuğundaki hoparlör simgesine sağ tıklayıp "Ses düzeyi katıştırıcısını aç"ı seçin. Ordaki liste içinde Chrome olması lazım. Oradan sesini kapatın.

Şuna benzer bir şey olmalı:

The-Windows-Vista-Volume-Mixer-3.png

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

mixer derken bunu demek istiyordum da bilemiyorum aslinda basliktaki herkes ayni seyden bahsediyor.

ingilizce windows kullaniyorum 25 senelik aliskanlik(hadi haksizlik olmasin win 3.-3.11 pek kullanmazdik .win95 den baslasak 20 senelik aliskanlik

turkice terimlere cok itici uzayli gibi geliyo bana

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yorum yazmak için üye olun veya giriş yapın

Yorum yazmak için üye olmanız lazım

Üye ol

Üye olun ve sitemizin tüm avantajlarından yararlanın!

Yeni bir hesap oluştur

Giriş yap

Zaten üyemiz misin? O halde giriş yap

Hemen giriş yap
0

• Bu sayfadaki üyeler   0 üye

Şu an bu sayfayı görüntüleyen bir üye yok