emre666

CHW
 • Content count

  1,830
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  19

emre666 last won the day on December 18 2019

emre666 had the most liked content!

About emre666

 • Rank
  Doomed
 • Birthday 06/05/1985

Profile Information

 • Cinsiyet
  Bilinmiyor
 • Yaşadığı yer
  Ankara

Recent Profile Visitors

1,011 profile views
 1. https://mobile.twitter.com/Ejderha/status/1243534993508499457 yaniiiii. senelerdir her kampanyaya dahil olan türkiye bu kampanya mı dahil olmadı? @Atrin senin dediğin gibi her oyunda olan indirimin devam etmesi gibi bir durumda yok galiba ekşi de debe ye giren entry lerde birşey yazmışlardı avrupa psn de indirimde olup ülkemizde indirimde olmayan oyunlar hakkında. hatta ingiltere psn de indirimli fiyatı güncel kur 8 ile hesaplayınca bile türkiye psn den ucuza geliyor. tüm yayıncılarda sony ile arayı bozmamak için ''allah allah hiç akıl mantığa sığmaz bu yapılan'' diyip geçiştirdiler. gerçi adamlarda haklı sony nin bir nevi mümessililer... edti: mesela şu oyun.. tüm youtube kanallarında benzer zamanlarda yayına girdi. hepside advertioal tadında videolar. https://www.playstation.com/en-gb/games/dreams-ps4/ talha aynacı konsol üssü incelemesi teknoseyir incelemesi video açıklaması şöyle teknoseyir in.
 2. hocam bundan direk telefon uzerinden izliyoruz degilmi. sabit ip lazım mı?
 3. demo çıktı. ehhh işte yine oynanırda eski tarz oyuncuyu yönlendirmeyen haritada nereye gittiğimiz açıkça belli olmayan oyunlar kafayı çok yoruyor yahu.. beyin alıştı ya açık dünya istediğin gibi gez dolaş ne denk gelirse, veya belli çizgide devam et.. oyunlarına o vanayı ordan git bilmem neredeki deliğe tak... 2. sefer başlayamadım 2. oyuna..
 4. hımm bende konsol olmadığı için kontrol edememiştim. gerçi web den de bakılıyor.. @Najaz hocam last of us 2 çıkınca benim hesapla kendi konsolunuda bana yolla bir zahmet, oyunu ben alayim oynar sana yollarım veya ilk sen oyna bitirdikten sonra konsolla yollarsın. ben konsolu @ObiWan a sattım bende konsol yok.
 5. https://www.webtekno.com/turkiye-deki-indirimlerini-kaldiran-playstation-store-a-sosyal-medyadan-tepki-yagiyor-h88504.html Ne diyorsunuz? Konsol üssü yine lafı çevirmiş döviz arttı ondan yapmışlar demişte bence tamamen evlerde olup oyuna olacak ilgiden nemalanmak. Dolar Euro zaten 1 sene önce şimdiki halinden çok yukarlara çıktı o zaman 419 tl ye yapıldı aaa oyunların çıkış fiyatı. Konsol üssü değerlendirmesi Ülkemizde hak hukuk yasa olmadığından geçir geçirebildiğine işler devam ediyor. Adamlar oyunlara zam yapmaya bile uğraşmıyor direk indirim sayfasını yok ediyorlar.
 6. smirnoff strikes back sanırım
 7. https://www.vatanbilgisayar.com/microsoft-xbox-one-x-1-tb-star-wars-jedi-fallen-order-oyun-konsolu.html iyi fiyat gibi sanki ?
 8. https://www.dsautomobiles.com.tr/modeller/ds-7-crossback/dis-tasarim.html dün oto yıkamada gördüm. kiralama şirketinin ve oto yıkamacıda tanıdık olunca baya bir baktım. vallahi x1, tiguan halt etmiş. sürüşü, yalıtım vs. nasıldır bilmiyorum ama iç mekan malzeme kalitesi süper. volswagen araçları bunlar yanında geçen yüzyıldan kalma gibi durmaya başladı.
 9. Xbox Series X Hands On, Gameplay & Controller! Xbox Series X Complete Specs + Ray Tracing/Gears 5/Back-Compat/Quick Resume Demo Showcase!
 10. kirkor sen kafayı yemişsin. hiç kusura bakma ama sağlam sıyırmışsın. benden bile betersin. şart mı illa ses sistemi kullanacaksın. al hesaplı giriş seviyesi bir bilgisayar kullan. edit: ayrıca geçmiş olsun.
 11. https://www.hepsiburada.com/anker-powerport-1-18w-quickcharge-3-0-hizli-sarj-seyahat-sarj-cihazi-p-HBV000001379B?magaza=Hepsiburada https://www.hepsiburada.com/anker-powerwave-7-5-kablosuz-10w-hizli-sarj-cihazi-pad-qi-sertifikali-ios-android-sogutma-teknolojisi-a2501-p-HBV00000LEWCH?magaza=Hepsiburada bu ikisini aldım. gayet kaliteli sağlam ürünlere benziyolar.
 12. https://www.mercedes-benz-mobile.com/extra/ecall/europe.php?en&countryCode=eu https://www.mercedes-benz-mobile.com/extra/ecall/details.php?en&countryCode=tr eski araçlarda 112 yi aranmasıda kapanmış mercedes de. sadece bizde değil sırbistan ve slovakya da da bu saçmalık varmış ilk linkteki haritaya göre.
 13. tek bir imzalık kararname ile vergi oranın değiştiği ülkemizde ne olsa normaldır. keyiflerine göre belirler.
 14. pazar istanbula gittim. yandex yeni açılan kuzey otoyolu üzerinden önerdi. gittim bende. devlet büyüklerimiz öyle uygun görmüş paralı buyurmuş. bizde sorgulamadan kullanmak düşer... adamlar resmen yol satıyor.. ışıklı tabela koymuşlar şurası şu dakika burası bu dakika diye. en sağa tarafada nakit gişe koymuşlar. maksat müşteri kaçmasın...
 15. https://www.gamerevolution.com/news/637265-resident-evil-3-remake-nemesis-break-into-safe-rooms önce nemesis safe room lara girebilecek diye bir haber çıktı sonra capcom böyle bir açıklama yaptı.. bu çok önemli bilgiyi sizinle paylaştım..