• Announcements

  • Mr.Crunch

   Hosting değişikliği ve YouTube linki içeren postlar   06/09/2019

   Sitenin sunucusu değişti. Değişiklik sonrası preview linki olan postlar'da hata mesajı olmadan kaydedilmemeye başladı. Bilgimiz dahilinde, inceleyeceğim. O zamana kadar bu postları preview olmadan, doğrudan link şeklinde yapıştırabilirsiniz.   Hosting ile ilgili soru, sorun başlığı    

emre666

CHW
 • Content count

  1,516
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  14

emre666 last won the day on March 23 2017

emre666 had the most liked content!

About emre666

 • Rank
  Doomed
 • Birthday 06/05/1985

Profile Information

 • Cinsiyet
  Bilinmiyor
 • Yaşadığı yer
  Ankara

Recent Profile Visitors

661 profile views
 1. hımmm... tama bi akşam evde kutusuna filan bakayimde. atarım size mesaj...
 2. @Najaz sayın hocam 200 de çok ölü fiyat be. yap bi güzellik bana 400 iyidir... çok şey etmez seni.
 3. yokmu alan yahuuu ? 400 tl son fiyat. taş gibi kulaklık sıfır gibi temiz.
 4. bende ankara da ve hipernet liyim. dediğiniz gibi bir süreç oldu ve düzeldi.
 5. sayın hocam, o hugo amk olayı sence gerçek mi? hatırlıyorum diyen var, yok ben sürekli izliyordum ama öyle birşey yok diyen de var. o zamanki köşe yazılarında bu durum konuşulmuş ama o yazılarda hep başkasında duyma üzerine. tolga garipoğlu da ayrı bi cins güya açıklama yapacaktı. işi gücü bıraktım bu işi araştırdım geçen. edit: bende her gün izliyordum hugo yu ama hatırlamıyorum öyle birşey.
 6. mercedes in me connect de iptal edildi geçtiğimiz şubat ayında. bmw deki durumu bilmiyorum ama mercedes-benz türk aş. otomobilleri gümrükten ülkeye ithal ederken araç üzerinde sim card olduğunu btk ya bildirmemiş. roaming üzerinden kaçak olarak sim card ı çalıştırmış. btk da bunu tespit edince ceza vs. olayından kaçmak için servisi sonlandırdılar. bmw nin durumda bu şekil olabilir. aracı satarken bu özellikler ile satılıyor ama sonra kullanamıyorsunuz. türkiye ye özgü saçmalıklar işte çok ta şaşırmamak lazım.
 7. iş olsun diye galaxy s10 (e, plus değil) aldım. s8 den sonra çokta farklı gelmedi. s8 e android 9 ve one ui arayüzü gelince s10 dan aşağı kalır yanı yok tabi kamera kısmı daha iyi ama normal kullanımda hız, ekran kalitesi türü şeylerde çok büyük fark yok. bildirim ışığı olmaması baya eksi, eski htc ler gibi ahize nin içine 1 tane led koysalarmış iyiymiş.
 8. https://www.vatanbilgisayar.com/epson-lx-350-nokta-vuruslu-yazici.html nokta vuruşlu yazıcı al diyecektim de 1.000 tl olmuş... muhasabe olarak sorunu olmaz diye düşüyorum. her a4 yazan yazıcı ile yazarsın. word de şablonu ayarlaman yeterli. veya ucuz yollu bir muhasabe programı al onda hazır şablonlar var zaten a4 faturalara göre. ilerde yeni fatura bastırırken a4 ebatına 3 nüshayıda tek a4 e çıkaran küçük faturalar var. onlardan yaptırırsın ve normal lazer yazıcıda rahatça basarsın alt nüsha muhabbeti olmadan.
 9. geçmiş olsun. beteri olmasın
 10. one x den 4 kat daha güçlü olacakmış. https://www.thegamer.com/xbox-project-scarlett-reveal-e3-details/ Bu sakallı abi tanıtımın önüne geçti.
 11. kasım - aralık 2020 de geliyor.
 12. Dünkü e3 sunumunda ergen amerikalı veletlere yönelik oyunlar dışında dikkat çeken bir oyundu. Çıkış tarihi vs. belli değil gördüğüm kadarıyla. playstation daki heay rain, detroit tarzı birşey olacaktır.
 13. eski günlerin hatrına konusunu açalım... 10 eylül de çıkıyor Malum 4. oyunun sonunda kait kızımızın anneanesi kötü taraftan çıkmıştı. bu locustlar da emir kuluymuş dış güçlerin maşası olmuş. senelerce locustlar a boşa yönelmişiz. (tabi bu benim hatırladığım) Bu oyunda kait in gears larla kötü taraf arasında kalması olacak anlaşılan. Game Pass e geliyor. Nedense hiç gameplay göstermediler. 3 ay sonra çıkacak oyunda hiç gameplay olmaması eskiden beri gelen kalas animasyonları, dandik fizik motorunu kullanıcakları anlamına geliyor galiba. Ulan bari cover a girmeyi daha smooth hale getirin. Horde tabiki yine var ama birde aşağıdaki gibi bir oyun modu var.. Terminatör skin, karakteri de koymuşlar,
 14. 2005 yapamayız mıyız sayın hocam şu yılı ? intersellar mellar bir görüşsek? 249 tl yi şimdiden karttan çekmiyorlarsa uygun fiyatmış. çıkış tarihine dolar 7 garanti
 15. işime yaramaz onlar maalesef. @TatanQa