amazon alışverişi yardım
0

Bu konuda 8 mesaj var

amazon üzerinden saat aldım ve ödemesini sanal kartla yaptım.başta ödeme başarılı şu tarihler arasında ürün gelecektir diye emsaj geldi.şimdi ise your payment is declined , payment revbision needed diye mesaj aldım.Parayı karttan çekti ama ?

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

provizyonda, zaten mail gelir gelmez iptal ettim chat ile görüştüm bana dedikleri şu şekilde ;

post-667-0-11540800-1478779833_thumb.jpg

post-667-0-43437300-1478779888_thumb.jpg

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Provizyondaysa hiçbirşey yapmaya gerek yok, birkaç gün içinde provizyondan silinir ve dönem içi hareketlere de yansımaz, yine de içim rahat değil derseniz bankayla bir görüşün.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

güzel bir saat bulmuştum onu alayım dedim zira tr de bulamadım aynı saati.herneyse adres bilgisi, kredi kart bilgisi vs herşeyi normal internet alışverişlerimdeki gibi girdim, eksik veya hatalı bilgi olduğunu düşünmüyorum (sadece kredi kartı üzerinde yazan isim kısmını büyük harfle girmiştim o sorun olurmu bilemiyorum zira i harfi var).Sonrasında ödeme başarılı ürün 15 - 17 kasım arası teslim edilecektir diye mail geliyor (para hesaptan çekilmiş) birkaç dakika sonra your payment is declined payment revision needed diye ikinci bir mail geliyor.E şimdi demin tamam başarılı diye mail atıp parayı çekiyorsun sonrasında olmadı kardeş düzelt diyorsun nasıl bir iş bu?

not: o büyük i olayından daha öncede sorun yaşamıştım I olarak yazdığımda kart bilgileri hatalı demişti mecburen İ yazdım bu sefer.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

İsmi küçük yazmayıda denedim kart bilgileri hatalı diye mesaj verdi.Mantıken bunun olmaması lazım biliyorum ama oldu.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yorum yazmak için üye olun veya giriş yapın

Yorum yazmak için üye olmanız lazım

Üye ol

Üye olun ve sitemizin tüm avantajlarından yararlanın!

Yeni bir hesap oluştur

Giriş yap

Zaten üyemiz misin? O halde giriş yap

Hemen giriş yap
0

• Bu sayfadaki üyeler   0 üye

Şu an bu sayfayı görüntüleyen bir üye yok