• Announcements

  • Mr.Crunch

   Hosting değişikliği ve YouTube linki içeren postlar   06/09/2019

   Sitenin sunucusu değişti. Değişiklik sonrası preview linki olan postlar'da hata mesajı olmadan kaydedilmemeye başladı. Bilgimiz dahilinde, inceleyeceğim. O zamana kadar bu postları preview olmadan, doğrudan link şeklinde yapıştırabilirsiniz.   Hosting ile ilgili soru, sorun başlığı    

Narcissus

CHW
 • Content count

  2,544
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  54

Narcissus last won the day on April 13

Narcissus had the most liked content!

About Narcissus

 • Rank
  Kryptonian
 • Birthday 01/17/1984

Profile Information

 • Cinsiyet

Recent Profile Visitors

1,565 profile views
 1. Benim boarda Crosshair VII (x470), grup ABBA dün gelmiş müjdemi isterim.. (ne işime yarayacaksa bakalım) ..
 2. Analog kollardaki hafif aşınmalar hariç tertemiz, çiziksiz ve sorunsuzdur. Fiyat: kekohabere 220TL / buraya 200TL
 3. Nevet ben de tam Razer almamak için kasanlar zowie den gidebilir dicektim.. Lakin G-Skoll da tam bir Sqony ymiş.. (G-skill \ Sony) 10 yıl shitseries yazıp onu almaya hazırlanırken, bir de logiteche düştüysen bence senin bilgisayar dünyasından kaybolup gitme zamanın gelmiş wazap.. Rest In Pieces
 4. Ama oyunlar halen eski oyunlar remaster edilmiş olsa nese dicem Aynı texturelar animasyonlar yanlızca çözünürlük upscaleli.. Hocam 5 fersah fersah daha iyi görsel olarak.. Sen akşam bi oyna evet...
 5. Hmm hocam ben msgı yazarken geldi bu msgın ... bu renk paletinin değişmesinin milletin psikolojisini bozmasından bahsetmiştim demin ama sonra sildim.. Gears 1 in renkleri optionstan değişebiliyordu ve o gothicliğin ana nedeni aslında sahip olduğu berbat grimsi textureları da olsa oyuna çok karamsar bi hava katıyordu ve bu güzel uyumluydu tamam. Ama kimse düşünmüyor ki Gears ın ilk oyunları dağılmış yıkılmış betonların arasında geçen tozlu gri tonlu mahvolmuş bir Sera temasında idi, ama şimdi öyle bir şey yok ki gezegen tekrar kendini toparlamış her şeye yeniden başlanmış vs vs... Yani takip edin olayları ya bir şeye takılıp kalıyorsunuz sürekli... Buarada Gears 1 in remasterı çıktı daha bi kaç sene önce.. Onu da oynamıştım 4 çıkmadan önce, zaten insanede 10 kere falan bitirdiğim için ilk oyunu (8 kere PCde, 2 kere xbox360da) remasterla hafızamı çok da tazelemeye gerek yoktu ama oyun çok iyi işte oynadık tekrar.. Neyse ısrarla beğenmeyenler 12 fpsde gri çöp textureları ile Gears 2 yi oynamaya devam edebilirler tabi..
 6. Hocam yolladığın videoyu izleyip "offf oyunu mahvetmişlerrr yaaa" diyen insanlar varsa allah akıl fikir versin.. Evet çevresel etkileşim fiziğinde kısıntıya gidildiği falan oyunu oynayınca anlaşılıyor zaten de.. Yeni gelişen grafikleriyle bütün bunları korumaya çalışsa yine berbat bir port olup minimum GTX2080 falan isticekti.. Gears 1 in PC de ne kadar berbat çalıştığını falan unutmuş değilim.. Xbox 360 da ise Gears 1-2-3-Judgementı oynarken gözlerimin kanadığını unutmadım.. Lancerın ucunun kızarmaması ve camın vurulduğu yerden itibaren kırılmaması göz kanseri olmamı önleyecekse olmasın varsın. Görüntü ve performans bu oyunda o kadar iyileşmiş durumdaki serideki eski oyunlara göre, adamlar muhtemelen yüksek hızda aksiyona sahip TPS yapısındaki Gears için optimal yapının bu olduğuna karar vermişler bence gayet de yerinde olmuş. Gears 1 mükemmel bir oyundu. 2 ise bir o kadar akılda kalmayan yalnızca devam oyunu olduğu için oynadığım bir oyun.. Judgement Coalition ın ilk Gears oyunuydu bazı şeyleri çok yanlış yaparken bazı şeyleri de çok doğru yaptılar.. ve oradan buraya doğru geldiler işte bence ..
 7. Benim koyduğum match ranked idi buarada, bu da bir bilgilendirme mesajı olsun.. Buarada oyun hem single hem multi olarak gayet iyi, en azından bir gears fanı olarak beni üzmedi hiç bir şekilde.. Steamdeki asosyal overweight ağlak bebelerin yorumlarına bakıp ikilemde kalmayın..
 8. Yıllarca o kadar laf edip sonra almak da ne bilim.. Tam sefalet sanki.. git kap kaç yap ama bunu yapma..
 9. PC ve Konsol arasında artık öyle bi kolaylık zorluk durumu yok.. Hatta PCde ister gamepad ister KM kullanabileceğin için alternatife bile sahipsin.. Konsolun tek özelliği ucuz olması ve exclusive sunması..
 10. Hmm MS Storedakinde bu şekilde halloluyodu ama Steam override ediyo demek ki... Steam en baştan Türkçe arayüz olsa oradaki değer default Türkçe gelecekti, şimdi oradaki TABdan değişiyormuş demek ki öğrendiğimiz iyi oldu..
 11. Ahanda bu da sabah tiesle oynadığımız ranked matchın star usulü ssleri.. : Tiestornado ties kardeşimizin müthiş yaratıcı nicki..
 12. @CaRaBeeN O zaman yıllardan sonra bir gears sever için forumculuk yapim.. İlk MS storedan oynarken benim de Türkçeydi, nasıl değiştiricem ingilizceye diye uğraşırken bulduğum çözümü paylaşiim.. : C:\Users\Narcissus\AppData\Local\Gears5\Saved\Config\PC\GameUserSettings i açınız.. Buradaki satırlar arasından birinde " PreferredLanguageCode= " diye bir şey var... bu aynen bu şekilde boş geliyor, karşısına EN yapınca ingilizce haline getirmiştim, muhtemelen TR yapınca da Türkçe olacaktır..
 13. Very bayık olacağını tahmin ediyorum..
 14. Squall are u gorsan.. yoksa epic store mu ?