Narcissus

CHW
 • Content count

  2,666
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  59

Narcissus last won the day on April 19

Narcissus had the most liked content!

About Narcissus

 • Rank
  Kryptonian
 • Birthday 01/17/1984

Profile Information

 • Cinsiyet

Recent Profile Visitors

1,964 profile views
 1. Anladığım kadarıyla bu epicin nihai hedefi ölücüleri uykusuz bırakıp 1 ay sonunda telef olmalarını sağlamak..
 2. Öyle canım HS Magic 'in digitali ortamı boş bırakmasını değerlendirip pazarı domine etti, ve bi rezalet olmadıkça bu çoğunluğu tutmaya da devam edecektir.. Şu runeterra falan çıkınca heralde Gwent yayılma kararı aldı..
 3. Buraya yazmış mıydım bilmiyorum(bi önceki sayfaya gidip bakmak zor geldi ) ama bu oyunu ilk gördüğüm andan itibaren ulan mobile çıkmadan olmaz demiştim... Gwent geçen ay ios ve androide geldi sonunda, bugün de Steam e geldi .. adamlar yayılıo.. Toplam 1-2 hafta oynadım bu başlığı açtığımdan beri (4 yılda 2 hafta hmm) ... şimdi yine biraz bakıcam sanırım hazır telefona da gelmişken, ilgilenen varsa haberi olsun..
 4. Gontrol 49.50tl şu an epic storeda ama ben oynamak için steame gelmesini bekliyorum..
 5. GTA sevip halen GTA V oynamamış olan mı kaldı ya... Elin kekoları PCde hile yapmak için 93 tane epic hesabı açıp hepsinden beleş gta kapıcaklar ... ve tabi bunu da Epic 2-3 ay sonra 100 milyon kullanıcımız var yihuu diye boş propaganda için kullanmıcaksa ben de bir şey bilmiyorum..
 6. Abi felaket berbat oynamışsın Tekrar oynamaya kasmıcaksan anlatabilirim soru işaretlerini..
 7. Hafızandan ötürü şukunu verdim.. Yalnızca 1 hafta kullandım onu, sonra crosshairle değiştirmiştim...
 8. 32MB lık bioslu diye aldğımız crosshair 7 ye (x470) 4xxx serisi takılabilmez ise hayvanca söverim yalnız...
 9. Hocam Celal ile Ceren bile son üçlemeden iyi, aslında bu pek de iyi bi karşılaştırma olmamış.. Ben de Clone Wars a (düzenli bir şekilde izlemeye) yeni başladım buarada ama daha 2. sezonda olduğumdan biraz tek düze ilerliyo tabi..
 10. link Benim PC350SE ye uyar mı acaba dedim de..
 11. Eski "Adventure" türü oyunların evrilip geldiği nokta bu aslında... küçükken oynamadığım adventure serisi kalmamıştı Monkey Island dan, discworld e ,broken sword dan fate of atlantis e, larry den day of the tentaclea... Ki işte bu saydığım adventure oyunları genelde hafif şakacı tarzda oyunlardı (broken sword ve gabriel knight hariç) ... Ama bu Quantic Dreams oyunları veya bu life is strangeler öyle devamlı oynancak oyunlar diil pek.. (en azından benim için) şöyle yılda 1 tanesi falan yeterli... Çok fazla dram barındırdıklarından içimi şişiriyo benim, bu 3lü 10 yılın birikimi oldu ondan böyle ardı ardına geldi... Life is Strange 1 i oynamıştım... Yine "aa yazık kız" temalı güzel bi hikayeydi ama dediğim gibi sürekli ay adam kapıyı açarsa ölücem veya sonunda ühüü kankim ölmüşşş şeklinde hüzüntülü oyunları yılda 1 falan kaldırıo bünyem... Biraz daha şakacı bi oyun lazım bana.. PS Bu saydığım eski tip adventure oyunlarının değişmemiş olarak günümüzde bir temsilcisi var aslında.. " Deponia serisi" .. merak edenler onu oynayabilir buarada onunda halen 4. (son) oyununu oynayamadım... PS 2. Bir de bu telltale oyunları vardı herkesin bildiği walking deadler (yine iç şişirmeli ) ve daha az bilinen ama bence daha güzel olan Wolf among us.. Neyse bugün yarın Detroit e başlarım...
 12. Ewt alınabilir bir iki review bakim.. Hocam steamde 35tl zaten... Final Fight gibinse açılıp arada oynanır gamepass üyeliği bugün var yarın yok..
 13. Haydaa... Streets of Rage 1 bebeğim Final Fight ın çakması olduğu için hiç oynamazdım Ama bu baya daha dün çıkmış ve fiyatı da makul gibi... Ama asla Final Fight tan daha iyi olamaz..
 14. Buarada Beyond Two Souls da bitti... bitirince tekrardan bi yorumlarım demiştim : Oyunun ilk yarısı hakikaten de içimi burkan ağlayan bebiş ve weirdo gençlik manifestosuyla geçtiğinden biraz bunalmıştım, sonradan baya açıldı diyebilirim(fahrenheit a benzedi sanki) ve evet bu adamlar oyun sonu yapmayı çok iyi biliyor. Endingler yine çarpıcı.. Ama yine de Heavy Rain daha iyi ve sürekleyiciydi... Sırada Detroit var ama ona 1 hafta sonra falan başlarım heralde.. o da bitince 3ünü bi sıralarım kalite olarak.. @emre666 sen hepsini oynamıştın di mi Heavy Rain mi diyosun en iyisi.. ?
 15. Hocam geç gördüm sorry zaten almışsınızdır heralde şu tarihe kadar ama yine de Heavy + Detroit in no brainer olduğunu belirtim kendimce.. Dediğim gibi heavy rain bitince Beyond Two Souls a başladım.. incelemeri falan abartı yüksek olsada zırlak kızı yönetme olayı biraz içimi kaldırdı diyebilirim.. Yani ewt karakterler falan güzel yine derin bi hikaye var ama biraz da bitse de gitsek modunda oynadığımı söyleyebilirim.. Heavy Rain yaşlı grafiklerine rağmen daha çok içine almıştı beni.. Neyse bi de oyunu bitirince yazarım son yorumumu ama Heavy Rain + Detroit in alınıp geçilmesi yorumumu değiştirmeme neden olabileceğini sanmıyorum..