Narcissus

CHW
 • Content count

  2,463
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  54

Narcissus last won the day on April 13

Narcissus had the most liked content!

About Narcissus

 • Rank
  Kryptonian
 • Birthday 01/17/1984

Profile Information

 • Cinsiyet

Recent Profile Visitors

1,323 profile views
 1. Hocam 3-4 msg önce söyledim zaten 8 konusunda anlaşamıcaz kapatalım ve bahsi geçmesin artık diye.. Yani referans olarak geçmek zorunda kalacaktır elbet ama iyi kötü tartışmasının bir yere varmayacağından kanaatle söyledim... Tamamdır o vakit..
 2. Adam epi tayyip erdogan çıktı rıza baba.. 2dk önce söylediğini biz öyle mi söyledik, 5 saat sonra söylediğini de biz öyle dediysek böyle mi dedik diye çeviren varlık gelip adam gibi fikrini savun diyor ... Üstüne üstlük bir filme karşı hissedilebilecek bütün sıfat ve eylemleri (iyi/beğendim) kullanmış... böyle demişsin abi ne anlamamız lazım diince bundan bunu mu çıkardın sizin kapasiteniz yetmiyor diyor ama biz dışkıya bok diince hakaret etmiş oluyoruz.. Tımarhaneye selamlar..
 3. Dövüş oyunlarını Street Fighter 2 de bırakanlar belli oluyor... Grafikleri görmediniz mi (ki o boyutun çoğu video zaten (pardon film)) şu ana kadar ki en iyi grafik bende diyen oyundan daha detaylı görüntüler var oyunda..
 4. Yardımcı olmak istiyorum ama izin vermiyorsun hocam... Filmin yaklaşık 1,5 yıl önce çıkmış olması gerçeğine dayanarak söylediğim 1 yıldır ifadesini algılayamayıp acınası bulman .. "içimdeki çocukla mısır patlatıp izledim ve beğendim filmi dedikten sonra içerisindeki açık açık filmin iyi olduğunu savunmaya çalıştığın worde atsak 4 sayfa sürecek msglarını alıntılayıp" halen ben öyle bir şey demedim sen bi bok anlamıyorsun demek açık açık ruh hastalığıdır.. Yardımda bulunmak isteyenler için pm 'den iletişime geçebilir..
 5. Hocam rahatsızlığın olduğundan haberim yoktu, kusura bakma acil şifalar dilerim çok geçmiş olsun ..
 6. Daha önceki tartışmalarda da yazmıştım i5 2500/K ömrünü bir kaç sene önce doldurdu ama 2600K olsaydı halen götürürdü sizi... Bunu neden yazdım çünkü yine uzun süre idare edecek bir işlemci istiyorsanız yine HTli modellere yönelin demeye çalışıyorum işin kötüsü gerizekalı intel son serilerde i7 lerden HT yi kaldırdı ve kafa karıştırmaya çalışıyor zaten tam da bu nedenle Ryzen a geçtim ve gayet memnunum.. İnanılmaz klişe olucak ama yine de söylemek zorundayım çünkü gerçek.... Metro Exodus bi zahmet yorsun o sistemi 1080pde GTX 1070 Ti ile ancak 60fps de sabit oynanabiliyor.. o nedenle işlemci/anakart/ram terfisinden önce düzgün bi ekran kartına geçmeniz halen 10 kat daha mantıklı..
 7. Hmm seçmece alıntılar yapmayı seviyorsun demek hocam, buyur o zaman film hakkındaki ilk yorumlarımız neymiş.. : Bundan önceki Her 450204 karakterden oluşan mesajında istisnasız olarak filmin neden iyi bir film olduğunu, inanılmaz işler başardığını yazdığın msgları görmezden mi gelelim yoksa forumun küskün klinik vakaları gibi gidip hepsini 3 nokta haline mi getireceksin... Gerek yok, farklı bir bakış açısı falan güzel bir şey ama gerçekten siyah bir resmin siyah olduğunu anlamak için görebilme yetisine sahip olmak yeterli.. Anladık hocam star wars fan baseinin önemli bir bireyi olarak ilk başta beğendin filmi ama mantıklı insanların yorumlarını okudukça yatağında her gün hıçkıra hıçkıra ağlamana da neden olsa sonunda kötü bir film olduğunu kabul ettin, kolay değil biliyorum .. Ama işte argümanını devam ettirebilmek için bundan 42 yıl önce çekilen filmde de blah blah vardıya getirince işler çingen pazarına dönüyor. Tartışılabilir olsa da zamanında yakaladığı başarı ve sevenlerini düşünürsek "kült" bir film olan SW 4 ü o zamanın şartlarında beğendik ve bitti. Şu saatten sonra o filmi ister eleştir ister beğenme, o misyonunu tamamladı... ama bunu 42 yıl sonra çıkan bir filmi normalize etmek için kullanıp "ee ama işte bu da aynı o kült film gibi o zaman iyiydi de şimdi mi kötü” dediğinde zaten ipler kopuyor ve göz göre göre saçmalıyorsun. ve bunu daha fazla devam ettiremeyeceğim. Dediğim gibi bir şekilde ortalamanın üstü olabilme ihtimalini halen barındırdığını düşündüğüm bu yeni film başlığında SW8 aka "balgam" hakkında kesinlikle daha fazla konuşmayacağım zaten maalesef ki daha önce yeterince konuştuk, sizler için de aynı şeyi tavsiye ederim ...
 8. Ya hocam ne neysesi .. neyin neysesi... tam 1 yıl star wars 8 in çok iyi bir film olduğunu savundun ve hatta bunu bizim filmi anlamadığımızı, adamların alttan alttan inanılmaz şeyler yaptıklarını ama herkesin anlayamayacağını söyleyerek falan yaptın... Ne videolar ne garip star wars yorumcularının yazıları, ne kendi hayal mahsüllerin kaldı atmadığın... Şimdi son 1-2 haftadır çaktırmadan 8e kötüydü (bknz kötüye kötü diyebilmek) ama 9 a hazırlıktan ötürü öyleydi falan şeklinde kes bir döner yağlı olsun ayakları yapıyorsun... Şimdi de ya döverdim de neyse elim acımasın havaları ki neye karşılık onu da anlamadım... Gerçi harbi neyse ne ..
 9. Hocam preqlerde2 dip diil ki.. PS Yanlıs anlaşılma olmasın epinin dünyaya pempiş bakan gözlerinin hastasıyım..
 10. Ben de bunu koymaya gelmiştim... Harbiden oha... Ayrıca müziğe dikkat Buarada obi alıcaksan al geç fiyat düşükken, oyun çıkınca artıyor fiyatlar sürekli...diyecem de fiyatı artan oyunların hiç birini ben almamıştım bunu aldım ya bu artmaz şimdi..
 11. Şu anki en ucuz 2tb ssd nin fiyatı PS4 ün fiyatına neredeyse eşit..
 12. En azından forumda bi CoolIT kullanan adamımız olur soran olursa yok demeyiz..
 13. Asetek Gen6 nın performansı Asetek Gen5 ten daha kötü buarada enteresan bi şekilde.. Bu da ekstra bilgi olsun..
 14. İğrenç twitch terimleri kullanacağına hiç kimseye benzemeyen avatarını değiştir hocam...