• Announcements

  • Mr.Crunch

   Hosting değişikliği ve YouTube linki içeren postlar   06/09/2019

   Sitenin sunucusu değişti. Değişiklik sonrası preview linki olan postlar'da hata mesajı olmadan kaydedilmemeye başladı. Bilgimiz dahilinde, inceleyeceğim. O zamana kadar bu postları preview olmadan, doğrudan link şeklinde yapıştırabilirsiniz.   Hosting ile ilgili soru, sorun başlığı    

Narcissus

CHW
 • Content count

  2,494
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  54

Narcissus last won the day on April 13

Narcissus had the most liked content!

About Narcissus

 • Rank
  Kryptonian
 • Birthday 01/17/1984

Profile Information

 • Cinsiyet

Recent Profile Visitors

1,397 profile views
 1. Siz beğenerek oynuyorsanız F76 yı diyecek bir şey yok hocam ama bilin ki azınlık raporu 2 çekilirse sizi çağırabilirler.. Bu oyun MMO olarak tasarlanmış bir oyun New Vegasla alakası olamaz zaten de, FO4 neydi ki FO5 beklemeyin ifadesine saygı duyayım hele ki 5 yıl öncesinin New Vegas kadar bile eğlence vaad edilmiyorsa zaten beklenti kanalizasyondaymış .. Evet halen Fallout 1 ve 2 yi en severek oynadığım oyunlar listesinde tutan biri olarak Fallout IPsinden beklentim büyük, ama takıntılı fanboylardan olmadığım gibi Fallout 3te (ki genel olarak beğenilmiş bir oyun) beklentimin pek karşılanmaması üzerine zaten kendimi güzel anılarda bırakıp F3 ten sonrasına hiç bulaşmam artık diyerek kendimi korumaya almıştım.. O nedenle ben bu oyunu zaten bir Fallout olarak değerlendirmeyi bırakın normal bir oyun olarak değerlendirdiğimde zaten bu yorumları yazar halde buldum kendimi, çünkü dediğim gibi bu oyun "benim için" inanılmaz boş harita, boş gameplay, berbat combat mekanikli bir yapım.. 2001den beri kullandıkları motorla NPC siz mmo bu kadar işte.. Oyun çıktığı ilk 2 ay kelimenin tam manasıyla "oynanamaz" haldeyken Metacriticdeki düzinelerce 0 ın arasındaki şu 9 puanlık review ise evlere şenlik.. :
 2. Tek örnek bu değil..
 3. Oyunu iki kere bitirmeme rağmen unutmuşum sonunu, hatırlattığın iyi oldu emre.. Çok bi beklentim yok ama yine de oynarım G5 i de saçma sapan bi durum olmadığı sürece..
 4. Hocam pardon ne hakkı, dalga geçiyorsunuz da sarcasmı ben mi anlamadım.. İki update den ilki şu "yeni oyun modu" dediğiniz şey allahın "BATTLE ROYAL" ı ... Ortada bu kadar iyi mekaniklerle bir dolu BR oyunu varken kimin umrunda olacak bu oyuna bu "yeni modun" gelmesi... Diğer update de NPC lerin gelmesiymiş , vay be oyun dünyasına yaptıkları bunca yeniliğe bir yenisi daha ekliyorlar... Ya bu Bethesdanın başındaki adam çıkıp açık açık "bizim kayınçoyla iddiaya girdik ve (zaten kendisi de rezalet bir oyun olan) Fallout 4 ü alıp içindeki NPCler, senaryo vs vs herşeyi çıkarıp 0 geliştirme maaliyetiyle bu oyunu adında sırf Fallout yazıyor diye multiplayer only olarak satsak bu salaklar deli gibi alır almaz mı diye... " şeklinde bi açıklama yapsın da rahatlayalım bu nedir ya.. Zaten 2 üst msgda MI'm Miles yazmış key sitelerinde €10 yu falan geçin oyun şuan bedava zaten kendi launcherında , o da sırf sorulduğunda " valla kayıtlı 500 bin kullanıcısı var oyunun durumlar gayet iyi elhamdüllah" diyebilmek için diilse ben de bir şey bilmiyorum... Anthem evet bekleneni vermedi, hype treninden göbekleme düştü falan ama, Fallout 76 denen garabetten bu haliyle bile fersah fersah iyi bir oyun. Çünkü abartmadan söylüyorum ki Fallout 76 dünya tarihinde çıkmış en berbat oyunlarda ilk 10a rahatlıkla oynayıp, zirveyi zorlayacak bi yapım... Yani nasıl söyliim; bu oyun öyle bir oyun ki geliştirme, pazarlama, gameplay, grafik vs vs aklınıza gelebilecek her konuda rezaletin sözlükteki tanımı niteliğinde bir çöplük... Allah razı olsun Bethesda..
 5. Witcher 3 ve SF4 ümün kutularını verdiğim için halen pişmanım bunda da onu yaşamak istemiyorum ama bakalım.. Direkt pre-order edip geçerim muhtemelen..
 6. Nevet bugunleri de görebildik.. Aslında direkt preorderı basabilirim ama bu oyununun değişik bi kutu kapak tasarımı olur falan diye kutulu alma isteğim kabardı.. Ama kutulu da şimdi steamde redeem olmaz.. :/ Şimdi bunları düşünürken epic gidip time exclusive yapıp oyun steamden kaldırır bende fenalık geçiririm..
 7. Divinity yi yapan adamlar bunu da yapacaktır muhtemelen ama keşke Baldur's Gate 3 değil de ne bilim Baldur's Gate Immortal falan gibi bi başka bi isim koysalardı.. çünkü önceki oyunları oynayan adamlar artık yaşamadığı gibi yeni jenerasyon da aksine ilk oyunları oynamadıklarından ötürü mesafeli yaklaşacaktır diye düşünüyorum..
 8. hafx gibi kamyon tekerleğinden sıç*a bi kazulete sahip biri neyine güvenerek estetikten tasarımdan konuşabilir sorusuyla başbaşa bırakıyorum seni..
 9. Bu "oğlanımsı Kyle Reese abla" ve "middle eastern terminator guy" güncel dünyaya göre şekillenmiş antagonist ve protagonistlerimiz mi ?
 10. Vah canlarım ya tam bir " SSD görmüş masum köylü koçum benim sendromu" ..
 11. Pff ne rage i ya... 2si de tırt ne yazık ki.. Eğer böyle bir oyun oynamak istiyorsanız Bulletstorm oynamanız lazım dicem de.. O da çok eskimiş olabilir artık..
 12. amazon.eu diye bişey yok.. Güle güle kullan..
 13. Yalnızca o değil...uzun zamandır PC 'ye çıkarsa Playstation'ın benim için hiç bir özelliği kalmaz dediğim Quantic Dream oyunlarının tamamı ( Heavy Rain, Beyond Two Souls ve tabi Detroit) Ezic Store a gelmiş durumda.. Fiyatları falan da baya iyi ama o Store un çağdışı halini görünce içimdeki ulan bi çılgınlık yapim mi düşüncesi yok olup gitti... Steam'e gelmez de MS store a bile gelse alırım ama buradan almam heralde...
 14. O kadar da değil.. Steam'in %30 una karşılık epic %12 alıyor diye bu kopan gümbürtü... Exclusive anlaşmaları için de belli bir miktar cukkalıyordur belki ama epic komisyonsuz satıyor diye bir şey yok...