Quake Champions [Closed BETA] PC
0

Bu konuda 12 mesaj var

Quake in bu isimde multiplayer ağırlıklı (veya sadece) bir oyunu geliyormuş.. Sanırım biraz overwatch teması yedirilmiş ama temelde core quake hakim arena yapısında bir oyun olacak... 

Şuradan beta için başvurulabilinir..  https://quake.bethesda.net/en/signup 

Ben her zaman ki gibi yaptım cepte dursun.. 

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Şampiyonlara falan bakındım da sanırım core quake arena kafası yok gibi ya? Her şampiyonda aktif pasif farklı farklı özellikler var. :icon_think: Oyuna etkisi büyük olur mu çıkınca göreceğiz fakat şu haliyle negatif puan aldı bende.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Oyun genel olarak güzel. Eski quake havası var. Ama "hide weapons" ayarı olmaması benim için oyunun oynanışını %70 vs düşürüyor. Bazı silahlar çok büyük ve crosshaire bile karışıyor. Quake 3 usülü ekran,crosshair ve düşman üçlüsü olabilmeli. Silah texture'u görmek isteyen görsün ama görmek istemeyene de bir imkan sunulması lazım bence.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Mutlaka gelecektir hide weapons opsiyonu.. ama bence gelmese daha iyi olur cünkü eskiden beri bu tarz detay kaptmaların haksız rekabete neden oldugunu düsünüyorum..

Çok durum ve örnek var aslında ama en güncelden gidim...mesela BF1de Madsen MG... şarjörü yukarıya doğru ve o kadar büyük ki görüsü yarı yarıya falan düsürüyor ama bu silahı kullanırken sağladığı avantajın yanında bi handicap ve böyle olması gerekiyor bence..

Diğer türlü C64te saucer attack oynamaktan farkı kalmıyor bence .. :baba:

Sent from my iPhone using Tapatalk

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Gece işler devam edince bakma şansı bulamadım bir türlü. Şimdi iki el attım @Bloody 'nin de dediği gibi hide weapon şart. Haksız rekabet olduğunu da düşünmüyorum açıkçası, options a ayarı koyduğun sürece isteyen kapatır isteyen açık tutar. Sen şu şekil giyinirsin ben bu şekil misali :P Özlemişim be!

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Valla ben çok beğenmedim.. Doom un s.kindirik multisine benziyor tıpa tıp.. tek fark işte farklı champion özellikleri eklemeleri olmuş.. 

Devamlı suretle 1997 yılında quake oynarken ki gibi lag yapan  adamlarla karşılaştım oynadığım 3 maç boyunca.. oldskool falan iyi hoş da ... bence boş.. bu kadar güzel fps varken oynamam için bi neden yok yani bunu.. 

Narcissus tarafından düzenlendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Selamlar,

Bende ciktigi gibi kurup oynadim eski gunlerin hatrina. Burada OnlyTNT nin mesajini gormemek garip olmus :). Pek begenmedim acikcasi. Mazi, mazide kalmis sanirim. Ne zaman eski bir oyun yuklesem bir heyecanla eski zevki alacagim diye, genelde bir husranla karsilasiyorum. Her zaman olmasada genelde boyle. Buyuk bir topluluk ile aramizda oynamadigimiz surece oynamam gibi geliyor. Silip silmeme arasindayim. Bu Cuma tekrar aciliyor oyun bu arada.

Saygilar

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
21 hours ago, OnLyTNT said:

@KaziQ' cim mevzu şöyle oldu. Bu haberi ilk öğendiğimde beta için başvurmaya gittim, sayfada bir hatalar oluştu, ben de "hadi len" deyip bir daha dönüp bakmadım :lol:

Selamlar,

Haha iyiymis. Ya sen cidden iyi oyuncuydun saka yapmiyorum. Kendimi iyi olarak gorurum ama sen benden cok daha iyiydin. Seni oldurunce aldigim haz baskaydi :D. Chameleon vardi rahmetli oda cok iyi oyuncuydu ap ayri tabii..

Bu arada oyun bu Cuma tekrar aciliyor anladigim kadariyla. Gelebilirsin.

Saygilar

KaziQ tarafından düzenlendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yorum yazmak için üye olun veya giriş yapın

Yorum yazmak için üye olmanız lazım

Üye ol

Üye olun ve sitemizin tüm avantajlarından yararlanın!

Yeni bir hesap oluştur

Giriş yap

Zaten üyemiz misin? O halde giriş yap

Hemen giriş yap
0

• Bu sayfadaki üyeler   0 üye

Şu an bu sayfayı görüntüleyen bir üye yok