ps4 kampanyasi
0

Bu konuda 5 mesaj var

Normal PS4 alınır alınmasına, ama bence sadece exclusive'ler içinde 800-900'e garantili eski modelden alabilirsiniz. Slim daha güzel görünse de optik portu falan yok, bazı hoparlörler/eski model avr'larda falan sorun olabilir. Yanındaki oyunlar da ucuza bulunur zaten. Ratchet&Clank 60 tl'ye falan düşüyor sürekli PSN'de. Horizon da 130 şu anda mesela. Uğraşırım diyen de diskte için alıp bitirir satar.

Ben bundan sonra PS4'de çok şey oynarım derseniz de bence Pro'ya bakmak daha mantıklı. RDR2, Last Of Us 2 falan gelecek. Yeni firmware ile eski oyunlar bile daha stabil framerate ile çalışıyor. 

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

aslında kampanyalar cazip gibi duruyor ne zamandır bende normal ps4 düşünüyordum ama hakikaten oyun yok oynamağa, bomba exclusive oyunlar eylül sonrası ancak çıkar alsam o zamana kadar cihaz yatacak, kararsız kaldım. rdr 2, god of war, kojimanın oyunu, last of us 2 falan önce çıksında o zamana kadar on kere kampanya olur

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Valla ben PS4 Pro resmi fiyatinin da inecegini dusunuyorum, bu aralar kampanyalar da cogaldi... BIM'de de PS4 Slim 999TL'ye satilmaya baslanmis, ithalatci garantili sanirim... 

Oynayacak oyun cok aslinda ilk defa alacaklar icin, oyun yok denemez pek... 

JardeL tarafından düzenlendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yorum yazmak için üye olun veya giriş yapın

Yorum yazmak için üye olmanız lazım

Üye ol

Üye olun ve sitemizin tüm avantajlarından yararlanın!

Yeni bir hesap oluştur

Giriş yap

Zaten üyemiz misin? O halde giriş yap

Hemen giriş yap
0

• Bu sayfadaki üyeler   0 üye

Şu an bu sayfayı görüntüleyen bir üye yok