The Ottoman Lieutenant meselesi
0

Bu konuda 5 mesaj var

Zennediyorum, Ermeni lobisi bu yıl ciddi saldırı başlatacaktı. Şu filmin Ermeni lobisi tarafından finanse edildiği söyleniyor.

http://www.imdb.com/title/tt4776998/?ref_=nv_sr_1

bunun da kadrosu oldukça güçlü. 

Herhalde onun karşısına Ottoman lieutenant düşünüldü. imdb 'de yapımcı tarafından Turkey de görünüyor.  Ermeniler de 1 puan verip düşürmeye çalışıyorlar. 

Herkes 10 puan verse çok göze batar, imdb toptan silebilir. Zamana yayarak 7-10 arası puanlar vermek lazım bence.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

olay nedir bilmiyorum filmlerin konusu bile ne bilmiyorum

ama turkiyenin ic politka sacmaliklari ve halkin cehaleti disinda

turkiyenin ve turkler sacma sapan politakalailar ve inkarlari yuzunden gercek dogru hayal abarti ne dersen de bu konuda dunya bitmis halde

tartisma falan yok yani

daha 2 gun once pazarmi ctesi mi ne mundo tv5 fransiz kanalinda kablotv de ben izlemedim asala yani dusun asalali film vardi

olayi film talat pasadan alip fransada turkiyeye karsi tekpkere flan getirip beyrutlara falan gitti ne oldu ne bitti de bilmiyorum

dunyada bu konu yani tartismali falan degil

bi kisim ermenilerin icinde burdaki turkiyede bol bol oldugu gibi dusmanlik irkcilik var

yani ermeni rum ne etse burda olay olmasi

cumhurbaskani basbakanin icikip afedersiniz bana ermeni bile dediler dedikleri memleketteyiz

yurtdisindada bu tipin zitlari var merak etmeyin

yani dusmanlik icin oyle bisi yapilmasina gerek yok

1. dunya savasi soz konusu olursa konunun kenarindan falan bile gecilmezse bile millet dellenebilir.

ama sizin ruh haliniz icin diyorum neye inaninirsaniz nasil dusunurseniz dusunun 1915 icin dunyada bir sorun yok

amerika gibi isi agirdan alan ulkeler icinde olay tamam turkiyenin gucu ve onemi ile alakali

turkiye degil arnavutluk olaydi.

ne lafi edilirdi ne bisi ama surumceneede birakilmazdi

turkiyedeki irkci yada irkci bile oldugunu bilmeyen millyetciler icinde de bi bok farketmiyor

yutrtdisinda yasayan turk dusmani unsurlar icinde

memlekete chp ile akp li nin birine bakisi bile bu kadar sert taviz vermez sinir tanimazken cok cok daha sert ve apayri konumdaki bu grplardan baska tepkiler beklemeyin

benim nazis senelerdir yasadigim tecrube group neymis bakalim seklinde

gece yarisi expressinin turkiyede cekilecekken veto edip dunya alemde maskaralik yapip filmin reklamini yapip ne cekinime ne surecine her turlu kostegi olmaya calisildigi icin

adamlar rum adalarindan ermeni rum kirik turkce konusanlara el mecbur kalkdiklari icin turkiyede cekilse hem olumlu etki edebilcekken yasaklamaya engelemeye calisip bide baskalarinin eline itip

sonra film bitince bak turkiye alehine film bak bi tane iyi turk yok

filmde olan seylerin bin beteri ulkede o gunlerde de sonrasinda yasandigi gibi sikayet edilen seylerin ana sebebi yine turkiyenin tututumunun sonuclari olmustu

filmi oldugundan daha cok tek tarafli olmaya itip sonra tek tarafli dedik

kotu filmi mershur edip turkiyenin imaji ettik ders de almadik bundan ustelik

bugunde kafalar pek degismis degil

cem yilmazi pek severim

epey grultu kopartmisti rusell crow geldi anzaklar icin canakkale bizden onemli olay.onlarin bir tur kurtulus savasi ve uyanis donemi kralliga karsi.

film cok ok kotu degildi.

ama o kadar gaza ragmen en azindan ben zor izlemistim water divineri

filmin arka planini filmin hiakesi cem yilmazin yilmaz erdoganla anektotlari beni filmden daha cok eglendirmisti

bakalim gorelim

gecen dracula untold diye berbat bi film izledim

filmde bol bol turkce konustular bi cogu berbat olmak uzere bi sahnede vlad sen benim kim oldugumu biliyormusun dedi bogulacaktim

sipoilerde veriyim.filmde fatih sultan mehmet han kazikli voyvoyda tarafindan olduruluyo osmanliinin avrupaya akinlari durduruluyo

bu dandirik berbat bir vampir filmine ben kotu film oldugu icin zor tahamul ettim

turklere karsi oldugu icin degil

ama turkiyedeki cogunluk bakis bu degil o kafadaki romenler filmi izlese hey vlad aslanim diye izlemis olabilirler

benim aklim almaz

ondan bakalim fimler gelsin %90 berbatolucaklari hisselerine ragmen izleyelim oyle degerekndirelim

heyoo ermeniler basmis sifiri basalim 10 obur fikmeri gavurlarin bastiriyormus basalim zifiri falan beni asar

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yorum yazmak için üye olun veya giriş yapın

Yorum yazmak için üye olmanız lazım

Üye ol

Üye olun ve sitemizin tüm avantajlarından yararlanın!

Yeni bir hesap oluştur

Giriş yap

Zaten üyemiz misin? O halde giriş yap

Hemen giriş yap
0

• Bu sayfadaki üyeler   0 üye

Şu an bu sayfayı görüntüleyen bir üye yok