Hamso

CHW
 • Content count

  2,009
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  18

Hamso last won the day on October 16 2019

Hamso had the most liked content!

About Hamso

 • Rank
  Doomed

Profile Information

 • Cinsiyet
 1. LPG - 95kuruş Benzin +8 kuruş Sorento : Picanto : Golf 7:
 2. O kutuya turuncu bir kablo geliyor değil mi? Sorento : Picanto : Golf 7:
 3. Superonline Fiber'den mesaj geldi, herkesi 100Mbit yaptık diye.
 4. Gürültü seviyesi kontrolü yaptım iki cihazda. Minimum fan hızından kademe kademe arttırarak grafikleri çıkardım. UFO: Fakir: Sorento : Picanto : Golf 7:
 5. Ev için de Fakir Vigor aldim. Uzerinde otomatik çalışmaya yönelik bolca sensör bulunuyor. Quiet modu da bulunuyor, böylece yanında uyuyabilecek kadar sessiz olur diye düşünüyorum. Filtreleme sistemi oldukça benzer, yine en son UV lambadan hava akışı geciyor. Ekstradan filtre tabakasında elektrostatik filtre bulunmakta. Bunun da fiyatı artış trendine girdi. Sorento : Picanto : Golf 7:
 6. Dükkan için aldığım UFO O2 hava temizleyici ulaştı. Tam dükkanları kapattigimiz gün geldiği için eve götürmek zorunda kaldım. İçerisinde çeşitli katmanlarda filtreler var ve en son UV lamba üzerinden de hava akışı geçip fan vasıtasıyla dış mazgaldan atılıyor. uzaktan kumandası ve cihaz üzerinde de aynı fonksiyonları yapan tuşlar var. 3 kademeli fan var. En düşük fan hızı, orta hızda üfleyen Arçelik klima kadar ses çıkartıyor ve uyumak için bana fazla yüksek geldi. Bu yüzden maksimum fan hizinda, saat 21:00 da 2 saatliğine kurup 23:00 gibi arınmış odaya yatmak tarzında kullanabilir diye düşünüyorum. Onun dışında günlük odada en düşük fan hizinda kullanılırsa rahatsız edici bir sesi yok. Otomatik çalışmasını sağlayacak bir sensör, ortam hava kalitesini anlayacak sensör vs bulunmuyor. Tamamen sizin kontrolünüzde , fonksiyonları , fan hızını vs ayarlamanız gerekiyor. Fiyatı sürekli olarak yükseliyor. Sorento : Picanto : Golf 7:
 7. Selamlar, bu cihaz mi su cihaz mi demeden önce, 1)HEPA filtre denen şey virüs suzebilir mi? 2) tek noktadan süzme işlemi yapmaya çalışan bir cihaz, odada vortex oluşturup orada burada duran virüsün daha çok uçuşmasina sebep olur mu? 3) iyonizer, ozon jeneratörü gerçekten zehirliyor mu? 4) önereceğiniz cihaz var mı? Sorento : Picanto : Golf 7:
 8. Şehirler arası yolda 4.99 mazot, 5.99 benzin satışı mevcut Sorento : Picanto : Golf 7:
 9. Yağın neden aktığı ile ilgili bulgu nedir? Sorento : Picanto : Golf 7:
 10. Kendilerince firmaya özel fiyat bilgisi girmişler, bu yüzden mahalle kullanmasın gibisinden 1 kişiye limitlemisler ama ben dükkana 3 bilgisayar kurduğum için twitcherci olacağız desenize. Sağolun Sorento : Picanto : Golf 7:
 11. Merhabalar, Şifre ile girilen bir site var. Aynı anda 1 login yapılabiliyor ve başka bilgisayardan giriş yapınca session kapatiyor. 3 bilgisayarın bu ekranı görmesi gerekiyor ve site sahibi multiple giriş yaptırmıyor. Bir bilgisayar başında biri duracakmis, diğerlerine haykıracakmis bla bla... Serverim üzerinden siteyi açıp, 3 bilgisayar ile sadece görsel olarak servera bağlanıp izlemek istiyoruz. Buna yönelik bir program önerebilir misiniz? Sorento : Picanto : Golf 7:
 12. Bu işin fren yapması, çukura girmesi var. Araç şasisine M6 ile bağlanmadigi sürece uçar gider bence. Sorento : Picanto : Golf 7: Bu işin fren yapması, çukura girmesi var. Araç şasisine M6 ile bağlanmadigi sürece uçar gider bence. Sorento : Picanto : Golf 7:
 13. Kolayoto.com dan aldım en son ürünleri. Sorento : Picanto : Golf 7:
 14. Aytemizden uzun süredir sorentoya yakıt alıyorum. mazot 4TL nin altinda iken Shell veya Totalden alıyordum, onlara göre bir fark hissetmiyorum. Şuan Aytemizde 5.86TL mazot litresi. Sanırım Shell de 6.38 TL şuan. Sorento : Picanto : Golf 7:
 15. Ileride karavan takarım, yada dağ başında bahçe falan edinirsem, römork takip malzeme taşırım diye düşündüm. Aktif olarak şuan kullanabileceğim kısım ise çeki demirine hemen halat bağlayıp, aracımı veya başka araçları kurtarmak için kullanabilirim. Sorento : Picanto : Golf 7: