Hamso

CHW
 • Content count

  1,756
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  12

Hamso last won the day on January 11

Hamso had the most liked content!

About Hamso

 • Rank
  Doomed

Profile Information

 • Cinsiyet
 1. Telefon üzerindeki uygulama vasıtası ile bazı yarışlara katılınabiliyormuş.
 2. Bu tarz widgetlar benim için faydalı olacak. Treking bölgelerinde de çalışırsa ne ala.
 3. Saat 7 civarında taksi çağırdım, orasi beni germiş. Sonra seyaha acentesi otobüsünü beklerken saat 8 de gerilmisim. Otobüse binince durum iyi. Sonra hava limanına varınca saat 10:30 civarı, yeni hava limanı beni germiş [emoji14]
 4. Selamlar, yarın Galaxy watchi teslim alacaktım. Sipariş vermiştim. Bakalım uyum sağlayabilecek miyim dijital saate.
 5. İndirdim kurdum squid i Windows için 3.5 versiyonunu bulabildin. Verdiğiniz adreste 4.x Ler hep linux için, kacirmadiusa gözüm. Şuan proxyi kapatınca bilgisayarlar http gezemiyor. Log dosyasında da kim nereye giriyor görüyorum. Yani çalışıyor. Ama cache klasörü de hiç dosya birikmiyor. Şuan proxyden çok filtre gibi çalışıyor ama hayırlısı...
 6. Merhabalar, Ofiste 3 laptop, 1 tane kasa(server) kullanıyorum. Bu 3 laptopin ortak olarak girdiği bazı siteler vs var ve aynı anda refresh falan olunca biraz kasılarak geliyor. Belki karşı web server flood düşünüyor , aynı ipye yavaş gönderiyor yada bizim 16 mbit çekmiyor bilemiyorum Çözüm olarak kasa( server) a Proxy server tarzı birşey kurup bunun üzerinden internete çıkmak aklima geldi. Böyle amatör bir kurulum mümkün müdür? Hangi yazılım ile bu hizmet alınabilir?
 7. Arkadaşlar, hafif kusurlardan sizi rahatsız eden birşey yok ise, hiç kafayı takmayin. Yoksa sorumlu vatandaş titremesine kapilabilirsiniz.
 8. Araç hatasız çıkarsa soruşturma yemeyelim dalgası o. Benimkini 2016 da okuyamadilar, 2018 de okudular, far ayarı hatalı bu sefer...
 9. Selamlar Yollarda giderken YouTube izliyorum ve orada reklamlarda çok fazla Huawei dönüyor. Bir tane de inceleyen adam var bu reklamlarda ve kullanım/reklam şeklinde tanıtım yapıyor. Huawei GT Sport watch kafama çok takıldı ve akıllı saat almaya karar verdim. 30 gün e yaslanan şarj süresi var. Ama bu piyasa sanırım Samsung ve Apple tarafından şömine edilmiş gibi ancak şarj süreleri vasat.Bende de android telefon var. Ne alacağıma pek karar veremedim gibi oldum. Sizlerden akıllı saat kullanan var mı? Şu geçirmez, kalp ritmi, GPS ile rota takibi, hava durumu takibi gibi şeyler kullanırım. Ağırlıklı olarak trekingde kurcalanacak gibi. Günlük hayatta saatten öte kurcalamak muhtemelen. Sizler ne önerirsiniz. 1600TL gibi bir bütçe ile konuya yaklaşıyorum.
 10. Çamura girmişler
 11. Termostat ilave ettim. Biraz tasarruf ettirir çalışırken.
 12. Ürün bana ait değil. 1 adet USB tasarrufu yapmak için yegenden tokatladim. Ürün bana geldi 1 hafta sonra USB bozuldu. 120TL ye yeni set alacaktım çocuğa, sonra benzer seri kodda alıcı aradım. Ama bulunmuyor. Alibaba da 10 dolara buldum bu sete özel. Sonra mail atayım adamlara bir yer önerirler belki dedim. Bana komple set gönderdiler. Belki problemli bir seridir bilemiyorum.
 13. Önde gördüğünüz mk240 a ait alıcının bozuldu. Unified alıcı desteklemiyor. Başka alıcı da desteklemiyor. Herhangi bir alıcı ile eslestirilemiyor. Logitech müşteri hizmetlerine aynı seri kodda alıcı rica ettim. Özel bir yazılımları var sitelerine. Eşleştirme yapabiliyirsunuz. Adamlar sıfır tam kutu gönderdi.
 14. O arabaya bu sefer motorda kedi var mı sensörü eklemek gerekir.