Xiaomi Mi Band 2 pair problemi
0

Bu konuda 17 mesaj var

Arkadaşlar Mi Band 2 ürünümü bir süredir Android telefonumda kullanıyordum yakın zamanda ürünü iphone 6 Plus telefonumda kullanmak istedim lakin kahretsin ki bir eşleşme problemi gündeme geliyor. Pair olan ürünümü unpair yapamıyorum ki iphone cihazımla kullanabileyim bunun çözümü nedir?

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Hocam giriş yapıyorum . Uygulama içinde bludan bağlantı isteyince önce diğer cihazdan unpair ediniz diyor. Lakin diğer cihazda unpair seçeneği yok uygulamada. Unpair yapmaz isem bu sefer bludan uyarı veriyor iphonumda.

RFID tarafından düzenlendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yeni versiyon ile çıkmış bu olay. Ben güncellemeden önce bahsettiğim şekilde yapıyordum. Şimdi eşlemek falan istiyor iphone ile deneyince. Ben de vazgeç dedim. 

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

İki telefonda da aynı Mi hesabına giriyorsunuz değil mi? Böyle bir saçmalığı var Mi hesaplarının. Önceden 4-5 gün dayanabildiğim bir Xiaomi telefon kullanmıştım, her cihaza farklı Mi hesabı oluşturmuş, hep şey arap saçına dönmüştü. Ne senkronizasyon yapabiliyordum, ne update, ne de root.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Evet hocam ikisinde de aynı Mi hesabımı giriyorum. Bu hesaptan çok cihaz arayüzüne eşleşme kuruyor band. Dolayısıyla diğer cihaza girince diğerinden unpair edin diyor lakin uygulamada unpair etme zımbırtısı yok.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Evet hocam oraya da girdim herhangi bir açıklama yok hesap sayfamda.

Hani belki forumda kullananlar bu sorunla karşılaşmış ve sonucunda çözümler üretmişlerdir diye danışmak istedim.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Ana ekranda alttaki seçeneklerden en sağdakine (Profil) girin. İlk seçeneğe (Mi Band 2) tıklayın. En altta eşleşmeyi sonlandır seçeneği var. Oradan unpair yapabilirsiniz.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
1 saat önce, lawnmower said:

Ana ekranda alttaki seçeneklerden en sağdakine (Profil) girin. İlk seçeneğe (Mi Band 2) tıklayın. En altta eşleşmeyi sonlandır seçeneği var. Oradan unpair yapabilirsiniz.

@lawnmower hocam accountumu sildim tekrar kurulum yaptım,  dediğinize şuanda ulaşamıyorum nasıl bir çözüm yapılabilir şuanda? Şimdi iki cihazda eşleşme istiyor.

RFID tarafından düzenlendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Reddit'te aleti sıfırlayan (factory reset) uygulamalardan bahsediliyordu bir konuda. O tip birşey bulursanız sıfırlayıp yeni cihaz gibi en baştan başlayabilirsiniz.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Hocam öncelikle teşekkürler @lawnmower. Reddit'e ''xiaomi mi band factory reset'' yazınca iki başlık çıkıyor yanlışmı aratıyorum acaba, orda uygulama gözükmemekte. Userlar hep bu konudan şikayetçiler.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Ben de sadece onları gördüm, uygulama ismi yazmıyor olabilir. Başka yerlerde bu şekilde aratılırsa bulunur birşey. Ben de bir aydır kullanıyorum zaten, uzman değilim yani. :)

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
8 saat önce, lawnmower said:

Ben de sadece onları gördüm, uygulama ismi yazmıyor olabilir. Başka yerlerde bu şekilde aratılırsa bulunur birşey. Ben de bir aydır kullanıyorum zaten, uzman değilim yani. :)

Hocam çok teşekkürler, ben bir sörf yapayım hafta sonu. Anlaşılan o ki kullanıcılarında yorumlarına bakınca. İlk pair işleminden sonra bir mokluk olursa cihaz alıcıya kardeş kalıyor :baba:

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yorum yazmak için üye olun veya giriş yapın

Yorum yazmak için üye olmanız lazım

Üye ol

Üye olun ve sitemizin tüm avantajlarından yararlanın!

Yeni bir hesap oluştur

Giriş yap

Zaten üyemiz misin? O halde giriş yap

Hemen giriş yap
0

• Bu sayfadaki üyeler   0 üye

Şu an bu sayfayı görüntüleyen bir üye yok