• Announcements

  • Mr.Crunch

   Altyapı Değişikliği İhtimali.   10/31/2019

   https://www.cursedhardware.com/topic/3469-lisans-ücreti/ Ücretli altyapıyı, ücretsiz kullanıyorduk, mevzu çıkma ihtimali çıktı.  O yüzden anket açtık.

Kibitzer

Member
 • Content count

  476
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  4

Kibitzer last won the day on January 1 2016

Kibitzer had the most liked content!

About Kibitzer

 • Rank
  Alfista!

Profile Information

 • Cinsiyet

Recent Profile Visitors

571 profile views
 1. Yaklaşık 2 ay önce 1 serisi satmış biri olarak 1 serisini tavsiye ederim. En azından DSG derdiniz olmaz. En ufak bir vites kararsızlığında "lan yoksa" diye düşünmezsiniz. 1 serisini 18 ay kullandım. Çok memnunduk, ailemiz büyümese 10 yıl satmam niyetindeydim ama sığamadık. Gerçekten çok dar kaldı bizim için, ki sığamamak bizim hatamız idi. Çok fazla ıvır zıvır aldık. Piyasasını takip etmeyi bıraktım. Ben 2 ay önce daha 49600km'de analog klimalı ve geri görüş kamerası olmayan sunroof ve bixenonlu modeli 108bin liraya sattım. 125 bin liraya rahatlıkla iyi bir 1 serisi alınabilir diye düşünüyorum.
 2. O arkadaşlara şu şekilde cevap veriyoruz Kısaca bu Yoda değil elbette. Onun ırkından genç bir arkadaş.
 3. Nasıl yani? Sende de mi ASUS PG348Q var?
 4. Takas olur mu Dell 2716DG ile 27" 144hz 2560x1440
 5. İstanbul'da bunu düzgün kıracak Khalkedon'dan başka bir yer bilen var mı? Yarın sabah Bakırköy'e gidiyorum, başka yer aramakla uğraşmayayım mı hiç?
 6. Selamlar. Elime 3004A versiyon, 500GB'lık, yazılım olarak da 4.81 bir PS3 geçti. Yıllar önce PS1 vardı. Tamamen koptum ortamdan. Bu cihaz kırılabilir mi? Detayları ve rehber olabilecek linkleri özel mesaj ile yazabilirsiniz. Oyun dışında bir şeyler yapılabilir mi? Bluray player olarak kullanmak dışında, örneğin netflix veya medya oynatıcı gibisinden bir şey olabilir mi?
 7. Mahlası "Dinamit" çağrıştıran birileri olabilir mi?
 8. Sürüş keyfi için suv alınmaz ki ama. Ben suv aldım mecburen. Aile büyüyünce 1.16i'ye sığamamaya başladık. Yoksa çok çok memnundum. 10 yıl kullanırım gözüyle bakıyordum. Sürüş keyfi için alınacak araçlar belli.
 9. Ben 2013 1.16i sattım ve 2015 kuga aldım. Üstelik Kuga 182hp turbo ve 4x4. Hanım ilk defa kullandı geçen gün. Hemen "bmw gibi gitmek istemiyor" dedi. Yani gaza abanmadığınız müddetçe özellikle atmosferik benzinliler turbo dizele göre çok daha isteksiz gelecektir. Önceden Rio'nun kardeşi ve neredeyse aynı motorlu getz 88hp satıp 120hp alfa 156 almıştım. 156 ile özellikle yüklüyken yokuş çıkmak çok can sıkıyordu.
 10. Kaç model olacak Sportage? 2013 modeldeki kasa ise ve otomatikse tam otomatik şanzıman ve atmosferik motor nedeniyle "gitmiyor, gittiğinden çok fazlasını yakıyor" durumu var. Yakın zamanda hatchbackten SUV'a geçiş yapmış biri olarak (ki ikisi de benzinli ve tam otomatik) arada ciddi yakıt farkı olacaktır. 4,5-5 litre dizel tüketimden 10-12 litre benzin tüketimine hazır olun. Eğer hazır değilseniz hiç girişmeyin. Benim yılda yaptığım yol çok az olduğu için benzin masrafı beni rahatsız etmeyecek gibi. Eğer edecek olursa LPG taktırıp en az 5 yıl kullanmayı planlıyorum. Sportage LPG'li alırsanız veya aldıktan sonra motorda problem olmadığından emin olduktan sonra LPG taktırırsanız nispeten daha rahat idare edilir.
 11. Teşekkürler. Bakayım ben artık bulabildiğim en ucuz yerden alacağım.
 12. @TiesTorN Senin BMW parçacılarında çevren genişmiş duyduğuma göre Bana 1 serisi F20 kasa makyajsız sağ arka stop lazım, veya bunlardaki kronik led ışığın azalması sorununu çözebilecek birisi lazım. Çevrende var mıdır birileri?
 13. Hayırlı olsun. DS4 fiyatının çok üzerinde bir araba. Doğru seçim