Bluetooth Kulaklık - Spor
1 1

Bu konuda 11 mesaj var

Herkese merhaba,

Özellikle dışarıda spor yaparken (tempolu yürüyüş) bluetooth kulaklık ile müzik dinlemek istiyorum. Bunun için Plantronics BackBeat kullanıyorum ama kulağın içine girmesine rağmen ses düzeyi bana düşük geliyor ve dışarıdaki araba vb sesler müziği çok bastırıyor. Kablolu kulaklıklar bir nebze daha yüksek ses veriyor diyebilirim. Bu sorunu yaşayıp çözüm bulan var mı? Yani ne tarz kulaklık kullanıyorsunuz outdoor için? Bu arada kulağımda ear-in kulaklıklar da genelde hep gevşeyip çıkıyor o yüzden onlar da çok verimi olmuyor ne yazık ki, Backbeat kulağı sardığı için daha efektif.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Forumda incelemesini verdiğim Xiaomi sports bt headphone u kullanıyorum. 

Ses kalitesi fena değil, ses düzeyi yeterli. Tam olarak dış sesleri bloke etmiyor ama idare eder. 

En önemlisi kulaktan çıkmıyor koşu sırasında.

Original-Xiaomi-Mi-Sports-Bluetooth-Head

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Öneriler için teşekkürler, kablolu kulaklıklarım var Xiaomi çok memnunum zaten. Reset bu BT kulaklıkları Gearbest'ten mi aldın? Şunu fark ettim galiba Spotify da biraz kısık sesle çalışıyor, YouTube videolarında volüm daha yüksek.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
12 dakika önce, Vieri said:

Öneriler için teşekkürler, kablolu kulaklıklarım var Xiaomi çok memnunum zaten. Reset bu BT kulaklıkları Gearbest'ten mi aldın? Şunu fark ettim galiba Spotify da biraz kısık sesle çalışıyor, YouTube videolarında volüm daha yüksek.

Spotify ayarlarında playback altında "audio normalisation" açık olabilir mi?

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
1 hour ago, Vieri said:

Aliexpress ten aldım. Gearbest 'i paypal kapanınca kullanmayı bıraktım.

şuraya yazmıştım.Kablolu kulaklıklar kadar iyi değil ses kalitesi ama denediğim BT kulaklıkların hiçbirinin değildi zaten. daha önce kullandığım Samsung'dan iyi.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Spotify' ın sesi bende de daha düşük youtube' a falan göre, pcden bahsediyorum bu arada, telefon değil.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
20 hours ago, Vieri said:

Kalite değil de ses yüksekliği daha önemli :)

Ses yüksekliğinde bir sorun yok. Android telefonda  spotify ile kullanıyorum her gün , dinlemek istemeyeceğim kadar yüksek seviyeye çıkıyor. Kalite iyice bozuluyor ama.

şunun ses kalitesi daha iyidir herhalde.

https://www.theverge.com/circuitbreaker/2017/9/21/16343382/bose-soundsport-free-price-date

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yorum yazmak için üye olun veya giriş yapın

Yorum yazmak için üye olmanız lazım

Üye ol

Üye olun ve sitemizin tüm avantajlarından yararlanın!

Yeni bir hesap oluştur

Giriş yap

Zaten üyemiz misin? O halde giriş yap

Hemen giriş yap
1 1

• Bu sayfadaki üyeler   0 üye

Şu an bu sayfayı görüntüleyen bir üye yok