Kargo servisleri tavsiyeleri, sorunları üzerine.
0

Bu konuda 6 mesaj var

Aras ve Yurtiçi kargo eskiden de arada bir gelmedikleri halde geldik diyerek şubeden almak zorunda bırakıyorlardı , şimdi tümden alışkanlık haline getirdiler. Bunları nereye şikayet etmek lazım, sonuç alır mıyız? Daha sağlam bir alternatif var mı? 

Amazon , bazı ürünleri Amerex kargo ile göndermeye başlamış. Bu da olumsuz bir durum, çünkü Ankara'da tek şubeleri var , sizi bulmazlarsa gidip almanız gerekiyor. 

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Hepsiexpress mükemmel, çoğu zaman aynı gün ya da ertesi gün geliyor ürünler. Kargo bedava olmasa bile hepsiexpress seçiyorum ben.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Hep şikayet kaydı alıp hiç bir şey yapmıyorlar. Hepsi birbirinden beter lanet firmalar. 

Bir de aliexpress gönderileri yılbaşından sonra PTT yerine aras ile gelecek, adamlar daha normal kıytırık kargoları getirmekte sorun yaşıyor, bu hacmin altından nasıl kalkacaklar belli değil. 

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
1 minute ago, Mr.Crunch said:

Hep şikayet kaydı alıp hiç bir şey yapmıyorlar. Hepsi birbirinden beter lanet firmalar. 

Bir de aliexpress gönderileri yılbaşından sonra PTT yerine aras ile gelecek, adamlar daha normal kıytırık kargoları getirmekte sorun yaşıyor, bu hacmin altından nasıl kalkacaklar belli değil. 

aras ile gelecek olanlar sadece en hızlı kargo seçilince sanırım.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

PTT kargoyu yurtdışına paket göndermek için kullanıyorum. Bugüne kadar hep sorunsuz gitti. Fiyatları da biraz daha düşük diğerlerinden . Evden alma opsiyonları yok , o kötü.

N11,gittigidiyor gibi sitelerdeki satıcılar ptt kargoyu da eklediler seçeneklere. Şu ana kadar gelmeden "bulamadık" dedikleri olmadı. O açıdan olumlu.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yorum yazmak için üye olun veya giriş yapın

Yorum yazmak için üye olmanız lazım

Üye ol

Üye olun ve sitemizin tüm avantajlarından yararlanın!

Yeni bir hesap oluştur

Giriş yap

Zaten üyemiz misin? O halde giriş yap

Hemen giriş yap
0

• Bu sayfadaki üyeler   0 üye

Şu an bu sayfayı görüntüleyen bir üye yok