• Announcements

  • Mr.Crunch

   Hosting değişikliği ve YouTube linki içeren postlar   06/09/2019

   Sitenin sunucusu değişti. Değişiklik sonrası preview linki olan postlar'da hata mesajı olmadan kaydedilmemeye başladı. Bilgimiz dahilinde, inceleyeceğim. O zamana kadar bu postları preview olmadan, doğrudan link şeklinde yapıştırabilirsiniz.   Hosting ile ilgili soru, sorun başlığı    

Mr.Crunch

Admin
 • Content count

  610
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  13

Mr.Crunch last won the day on June 11

Mr.Crunch had the most liked content!

About Mr.Crunch

 • Rank
  Mess with crunchy, you get squashy.
 • Birthday 05/06/1988

Profile Information

 • Yaşadığı yer
  İstanbul

Recent Profile Visitors

755 profile views
 1. Bende de bazı yerlere bağlanmakta sorun oldu. Şu anda bir lokasyonda sorun yaşamıyorum. Umarım daha da yaşamam.
 2. Selamlar, Beni yoksayın test ediyorum:))
 3. https://www.youtube.com/watch?v=hurWzo01FpM&list=RDhurWzo01FpM&start_radio=1
 4. Türkiye'de bunun raconu dörtlüler Bazen bazı park lambaları görünmeyebiliyor kaynıyor çevre ışığıyla hatta.
 5. Kağıt değil ücretli bişi olan inoizin kullanılabilir belki. Sharepoint ile veya OneDrive ile takip edilebilir. Anahtarlar bir kişide durur. O kişi işlemeden aracı teslim etmez vb.?
 6. Bende Samsung SL-M2070W var. Çok memnunum, Google Print desteği de var. Tavsiye ederim. https://www.hepsiburada.com/samsung-sl-m2070w-fotokopi-tarayici-wi-fi-airprint-laser-yazici-ss298e-p-BD803094 Network'e kablo ile takarım denirse şu var: https://www.hepsiburada.com/samsung-sl-m2070-fotokopi-tarayici-laser-yazici-ss298e-p-BD801739 "Çıldırdım hepsi olsun, faks bile olsun takacam!" denirse şu: https://www.hepsiburada.com/samsung-sl-m2070fw-wi-fi-faks-fotokopi-tarayici-airprint-laser-yazici-ss296f-p-BD801741 Bu modellerin hepsini araştırdım, fiziksel faks olmasına gerek olmadığına kanaat getirip (soft-fax santralim var) en yukarıdakini aldım.
 7. @Atrin Diğer ekipmanlara da para vermeye değer, şöyle değer. Bir kaza durumunda kask kafayı koruyorsa, ceket, pantolon uzuvları koruyor, sürüklenmeye karşı önlem. Kaliteli olması elzem.
 8. Halen Sygic kullanıyorum, halen bunu tavsiye ediyorum. Lifetime premium ve trafik paketleri de var, internet olsun, olmasın, yurtiçi yurtdışı tüm şerit bildirimleriyle istediğim dilde doğru şekilde navige oluyorum. Google Maps açıyorum bazen, Türkçe Sokak isimlerini Amerikan İngilizcesi ağzıyla söyleyince boka sarıyor her şey.
 9. Bana sağlasın taahhütte yaparım. No problem. Zaten teknoloji anlamında sattım kendimi Google'a (Gerçi OnePlus sayesinde de azcık Çin'e de satmış olabilirim ama) ve aşırı mutluyum. Google handles everything for me.
 10. Google Fiber olsa burada ruhumu satarım. İlk geldiği gün geçerim.
 11. @Atrin ben bir daha asla çene açılır kask almam. Şu andaki kaskım Nolan N44, 3 sene ve 70K küsür km ardından hala mutluyum, en geniş görüş alanı bu kaskta, vizör kocaman! Ancak çenesi çıktığı için tavsiye etmiyorum. Bir kaza ve çene darbesi anında her eklem, kolay kırılabilecek bir nokta demek açılır kaskta. Bir sonraki seçimim muhtemelen bugün denediğim Shoei GT-Air olacak, maddiyatı ayarlayamazsam N64 veya N87 düşünüyorum.
 12. Abi inbox aşırı karmaşık ve itici. Benim e-postalarım birer "task" değil yani. Yaptım ettim, erteledim diyeceğim şeyleri zaten keep'te tutuyorum, hatırlatma yazıyorum. Anlamsız oldu inbox.
 13. Nasıl yalan oldu? Evden haftasonu bağlandım? Turkcell'den telefonla bağlanıyorum. Bir mirror olmazsa diğerine mutlaka bağlanıyor.
 14. Hata motorda. Trafik kuralları açısından bakacaksak, ekipmansızlık, tek şeritli yolda sağ taraftan geçme, hepsi motorda. Polis yavşak, o başka. Bırakıp gidiyor adamı. Ancak asli kusur motorda. Oradan gidilmez.
 15. Düşünmedim. Düşünemedim. Deniz-yılan ilişkisi. Ne yapayım bilmiyorum. Benim motosikletin motorunu dizele çevirebilirsem biyodizel bile yaparım.